0

Smiałbym dyskutować na temat tego, ze VV najleszym bramkarzem świata... :)

0

I słusznie, chociaz wysokiej formy nie mozna utrzymywac bez przerwy...

0

*plotek , przepraszam ;]

0

Pep, mimo "małego" doświadczenia trenerskiego, potrafi odnalezc w swiecie mediow i wszelkiego rodzaju lotek dotyczacych przyszlosci. Mysle , ze malo prawdopodobne jest opuszczenie Barcy przez Pepa poniewaz jest za wczesnie na szukanie nowych wrazen przez Niego :)

0

Chłopak sie zaczął rozwijać... u nas nie pogral wiec poszedl na wypozyczenie a teraz staję sie niezłym piłkarzem i znając zycie Barcelona go sprzeda a za pare lat moze byc z niego obronca swiatowej klasy.

0

Strasznie szkoda... aż nie moge uwierzyc w to, ze widze Eto'o w koszulce Interu a nie Blaugrana... to jest był wedlug mnie transfer, na którym Barca moze stracic.

0

o wiele bardziej wolałbym, by Eto'o pozostał w Barcelonie. Nie przeszkadza mi oczywiscie widok obu panów w koszulce Barcy ;]

0

Mecz, którym bedzie sie mówiło przez długi czas...a teraz niech feta trwa...

Visca el Barca!

0

Z Nasza polityką jest tak samo jak z gra- całkowicie odmienna od innych klubow europejskich. Dzieki temu tak wiele ludzi szanuje Barce :)

0

BaaarCaaaaaa !

VeB

VeMessi !

0

Leo...Why :)

0

ostrzeżenie!

mod

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?