Pep, mimo "małego" doświadczenia trenerskiego, potrafi odnalezc w swiecie mediow i wszelkiego rodzaju lotek dotyczacych przyszlosci. Mysle , ze malo prawdopodobne jest opuszczenie Barcy przez Pepa poniewaz jest za wczesnie na szukanie nowych wrazen przez Niego :)
Chłopak sie zaczął rozwijać... u nas nie pogral wiec poszedl na wypozyczenie a teraz staję sie niezłym piłkarzem i znając zycie Barcelona go sprzeda a za pare lat moze byc z niego obronca swiatowej klasy.
Chłopak sie zaczął rozwijać... u nas nie pogral wiec poszedl na wypozyczenie a teraz staję sie niezłym piłkarzem i znając zycie Barcelona go sprzeda a za pare lat moze byc z niego obronca swiatowej klasy.
Strasznie szkoda... aż nie moge uwierzyc w to, ze widze Eto'o w koszulce Interu a nie Blaugrana... to jest był wedlug mnie transfer, na którym Barca moze stracic.
Pep, mimo "małego" doświadczenia trenerskiego, potrafi odnalezc w swiecie mediow i wszelkiego rodzaju lotek dotyczacych przyszlosci. Mysle , ze malo prawdopodobne jest opuszczenie Barcy przez Pepa poniewaz jest za wczesnie na szukanie nowych wrazen przez Niego :)
Komentarze
0
Smiałbym dyskutować na temat tego, ze VV najleszym bramkarzem świata... :)
0
I słusznie, chociaz wysokiej formy nie mozna utrzymywac bez przerwy...
0
*plotek , przepraszam ;]
0
Pep, mimo "małego" doświadczenia trenerskiego, potrafi odnalezc w swiecie mediow i wszelkiego rodzaju lotek dotyczacych przyszlosci. Mysle , ze malo prawdopodobne jest opuszczenie Barcy przez Pepa poniewaz jest za wczesnie na szukanie nowych wrazen przez Niego :)
0
Chłopak sie zaczął rozwijać... u nas nie pogral wiec poszedl na wypozyczenie a teraz staję sie niezłym piłkarzem i znając zycie Barcelona go sprzeda a za pare lat moze byc z niego obronca swiatowej klasy.
0
Leo...Why :)
0
Chłopak sie zaczął rozwijać... u nas nie pogral wiec poszedl na wypozyczenie a teraz staję sie niezłym piłkarzem i znając zycie Barcelona go sprzeda a za pare lat moze byc z niego obronca swiatowej klasy.
0
Strasznie szkoda... aż nie moge uwierzyc w to, ze widze Eto'o w koszulce Interu a nie Blaugrana... to jest był wedlug mnie transfer, na którym Barca moze stracic.
0
BaaarCaaaaaa !
VeB
VeMessi !
0
Pep, mimo "małego" doświadczenia trenerskiego, potrafi odnalezc w swiecie mediow i wszelkiego rodzaju lotek dotyczacych przyszlosci. Mysle , ze malo prawdopodobne jest opuszczenie Barcy przez Pepa poniewaz jest za wczesnie na szukanie nowych wrazen przez Niego :)