@LuisSalvano Polecam od serca zagrać ML w lidze Argentyny. Zespolem Boca albo River. Żadnych mega gwiazd, transfery na poziomie 3=4 gwiazdek. Niesamowiata atmosfera, petardy na stadionach, fajerwerki i td. Superclasico Boka vs River, niezapomniane wrazenia. Wojna po całości, kupa żółtych i czerwonych kartek. Polecam.
Just entered Hubei Province where the #coronarvirus outbreak started. virtually nobody on the streets here. At the checkpoint the police said we can go in but they won’t let us back out. It looks like the entire province of Hubei, population 30 million, to be locked down.#Chinahttps://t.co/DnwPAT9Dgs">pic.twitter.com/DnwPAT9Dgs
@Zieliniak czytam czasami tę waszy wpisy o fut z fifa, i tak zastanawiając, czy wy tam kiedykolwiek grajcie, czy tylko handel liczy si?Bez kpiny, na serio pytam, czy na tym poliega cały ten fut w fifa?
@Janiama wprawie zawsze zgadzam sie z tobą, ale nie tym razem. Mamy w tej chwili dużo graczy , powiem tak, przeciętnych. Tylko nie powiedz mi, że Samedo, Roberto, Artur, Vidal, Langlet, Fripo, i td., są w czołówce światowego formatu.
@Janiama Nu z tym najlepsze z najlepszych, Ci trochę poniosło))))). My już z 3=4 lat nie mamy takich. Została dwójka z top światowego futbolu. Jeden na bramce, drugi wkrótce zacznie pobierać emereturę z zusu. ))))). Minęłi tę czasy, kiedy mi mieli najlepszych.
@SeeleyBooth Nie będę polemizować z Tobą, bo nie o to chodzi. Nie wiem jak masz ustawiony pad, u mnie finezyjnę przyjęcie piłki to r1 albo najlepiej r3. Nigdzie mi nie zdażało sie żeby piłkarzy wbiegali na siebie. Strzaly z dystansu, to nie są taka prosta sprawa w Pes, trzeba naprawdę dobrze wykonać taki strzał. Dobór prawidlowej taktyki w pes, ma wielkie znaczenie, jak chcesz wygrać mecz.))))).
@SeeleyBooth PS4. Dla czego Ci ten drybling? ))). Ja bardzo rzadko go stosuje , nie ma większego sensu. W PES 20 ważne formacje, wyważone i przemyślane podania i jak najmniej wciskania sprintu))). Strzały na ręcznym. Tiki-taka w PES20, to poezja))).
@SeeleyBooth Na początku też tak odczuwałem , że PES19 był lepszy od nowego PESa. Nici tego. Pograsz dłuższy czas i przekonasz się. Trochę ciężko z dryblingiem na początku,potem tylko frajda z udanego dryblingu.)))
@Persyfl 3 miesiąca kosztuje chyba 100 zt. Masz zdrapki PS plus , na miesiąc, na trzy i na rok. Co Ci wygodnie, to i kupujesz. W Rtv agd i Media Markt masz te zdrapki ile chcesz. Lepiej kupić "golą konsole", albo zestaw z naprawde dobrymi grami, a nie z takimi starościami które masz za darmo na PS Plus.
@bartekvisca Właśnie w tym jest haczyk tych gier, aby nie zniechęcić sie na początku przygody. Potem już tylko frajda i wielka satysfakcja po zabiciu każdego bossa w tych grach. Jak dla mnie, seria Dark Soul,s biję na głowę Bloodborne. BB , to bardziej i to zdecydowanie , szybsza i dynamiczna rozrywka. DS, to już więcej taktyki i przemyślanych walk. W DS, zwykły przeciwnik może więcej krwi napsuć, niż boss.))). A tak pro po, baaaaaardzo Ci zazdroszczę, że zaczynasz taką piękną przygode w tych grach. Ja by też chciał wszystko od początku zaczać, ale niestety już nie mam co robić w tych grrach, bo przeszedłem wszystko co dało sie.((((. Powodzenia.
@Kuczek Wejdz na HDtv.com.pl albo na hdtv.polska.com. Na tych stronach znajdziesz zestawienia tv z najlepszymi parametrami technicznymi do grania . P.S. W tym przypadku , rozmiar ma znaczenie. Bierz największy Tv na który Ci stać. Uwierz, 65 to minimum.
Szanowne posiadacze PES2020, proszę Was :wyłącz cię wspomagaczy (podanie,strzał,wślizg , paski wytrzymałości , nazwę zawodników) pełny manuał. Wyłącz cię radar, kamerę postaw cie "z góry". Poszanuj cię tę grę. Wiem że to jest ciężko na początek i czasami baaardzo wkurzające , ale uwierz cię mi że nie ma większej satysfakcji niż strzelenie pięknej bramki na full manual. To jak zabicie bossów w Dark Soul's i Bloodborne razem wzięte. Jak któż jest gotów na takie meczy w PES 20 ( na full manual), to z wielką przyjemnością zapraszam na wspólne meczy na platformie PS4. Pozdrawiam.
0
@LuisSalvano Polecam od serca zagrać ML w lidze Argentyny. Zespolem Boca albo River. Żadnych mega gwiazd, transfery na poziomie 3=4 gwiazdek. Niesamowiata atmosfera, petardy na stadionach, fajerwerki i td. Superclasico Boka vs River, niezapomniane wrazenia. Wojna po całości, kupa żółtych i czerwonych kartek. Polecam.
0
@bartekvisca https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6
https://systems.jhu.edu/research/public-health/ncov/
https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/china-barricading-people-in-infected-cities-roads-being-blocked-with-piles-of-dirt-phone-lines-off-hospitals-out-of-supplies
1
Sadio Mane i jego smartfon. Szacunek.
https://naforum.zapodaj.net/b0a0c265e0e4.jpg.html
0
@Zieliniak czytam czasami tę waszy wpisy o fut z fifa, i tak zastanawiając, czy wy tam kiedykolwiek grajcie, czy tylko handel liczy si?Bez kpiny, na serio pytam, czy na tym poliega cały ten fut w fifa?
0
@Janiama wprawie zawsze zgadzam sie z tobą, ale nie tym razem. Mamy w tej chwili dużo graczy , powiem tak, przeciętnych. Tylko nie powiedz mi, że Samedo, Roberto, Artur, Vidal, Langlet, Fripo, i td., są w czołówce światowego formatu.
0
@Janiama Nu z tym najlepsze z najlepszych, Ci trochę poniosło))))). My już z 3=4 lat nie mamy takich. Została dwójka z top światowego futbolu. Jeden na bramce, drugi wkrótce zacznie pobierać emereturę z zusu. ))))). Minęłi tę czasy, kiedy mi mieli najlepszych.
0
@heniusss
12
Wyjście smoka)))). Już nie ma słów na ten "zespól". Tragedia.
0
@SeeleyBooth Nie będę polemizować z Tobą, bo nie o to chodzi. Nie wiem jak masz ustawiony pad, u mnie finezyjnę przyjęcie piłki to r1 albo najlepiej r3. Nigdzie mi nie zdażało sie żeby piłkarzy wbiegali na siebie. Strzaly z dystansu, to nie są taka prosta sprawa w Pes, trzeba naprawdę dobrze wykonać taki strzał. Dobór prawidlowej taktyki w pes, ma wielkie znaczenie, jak chcesz wygrać mecz.))))).
0
@SeeleyBooth Wow! Z ciekawości spytam: co Ci w tej grze tak przerażiło?
1
@Janiama To jest właśnie ta chwila, kiedy chcę powiedzieć: a nie mówiłem.)))) Następny m razem rób odwrotnie, niż mowia na LR a będzie Ci kassa.))))
1
@Janiama Nie chcę Ci martwić, ale bardzo i to bardzo wątpię w zwyczenstwo Livierpool. Remis najprawdopodobny)))))
0
@SeeleyBooth Nie mam weekendow))))) Niestety, albo stety))). Dogadamy sie. Wyśle na priv nik z PS4.
0
@SeeleyBooth Nie ma sprawy. Z przyjemnością. Jest tylko jeden problem, gram po 22-23 w nocy.
0
@SeeleyBooth PS4. Dla czego Ci ten drybling? ))). Ja bardzo rzadko go stosuje , nie ma większego sensu. W PES 20 ważne formacje, wyważone i przemyślane podania i jak najmniej wciskania sprintu))). Strzały na ręcznym. Tiki-taka w PES20, to poezja))).
0
@SeeleyBooth Na początku też tak odczuwałem , że PES19 był lepszy od nowego PESa. Nici tego. Pograsz dłuższy czas i przekonasz się. Trochę ciężko z dryblingiem na początku,potem tylko frajda z udanego dryblingu.)))
1
@Persyfl 3 miesiąca kosztuje chyba 100 zt. Masz zdrapki PS plus , na miesiąc, na trzy i na rok. Co Ci wygodnie, to i kupujesz. W Rtv agd i Media Markt masz te zdrapki ile chcesz. Lepiej kupić "golą konsole", albo zestaw z naprawde dobrymi grami, a nie z takimi starościami które masz za darmo na PS Plus.
0
@Persyfl Tak. Szukać dalej, bo tę gry stare jak świat. Za darmo można pobrać z PSplus, albo kupić za groszy.
0
@Janiama Belanov, Rosja??! To tak na serio?))). To już wtedy raczej Ukraina. A Blochin gdzie wtedy ?)))
0
@Explode Tylko nie Macierzewicz. Ja już lepiej sam zabije sie od razu.)))
0
@Suzu ok. Wtedy przemilcze.)))
1
A jak któż nie jest obywatelem Polski ani Polakiem , może ignorować cisze wyborczą czy od razu egzekucja ?)))
1
@bartekvisca Właśnie w tym jest haczyk tych gier, aby nie zniechęcić sie na początku przygody. Potem już tylko frajda i wielka satysfakcja po zabiciu każdego bossa w tych grach. Jak dla mnie, seria Dark Soul,s biję na głowę Bloodborne. BB , to bardziej i to zdecydowanie , szybsza i dynamiczna rozrywka. DS, to już więcej taktyki i przemyślanych walk. W DS, zwykły przeciwnik może więcej krwi napsuć, niż boss.))). A tak pro po, baaaaaardzo Ci zazdroszczę, że zaczynasz taką piękną przygode w tych grach. Ja by też chciał wszystko od początku zaczać, ale niestety już nie mam co robić w tych grrach, bo przeszedłem wszystko co dało sie.((((. Powodzenia.
0
Wszystkie meczy LM , LE i td. http://online-allsports.com.ua/index.php/2011-04-11-16-46-55/2011-04-11-16-52-23/2011-04-11-17-08-40/135548-tottenxem-bavariya-smotret-onlajn-01102019-pryamaya-translyacziya
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kuczek Wejdz na HDtv.com.pl albo na hdtv.polska.com. Na tych stronach znajdziesz zestawienia tv z najlepszymi parametrami technicznymi do grania . P.S. W tym przypadku , rozmiar ma znaczenie. Bierz największy Tv na który Ci stać. Uwierz, 65 to minimum.
0
@Janiama A wiesz że Raymond Kopa był Polakiem z pochodzenia? Prawdziwe nazwisko Kopaczewski.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Szanowne posiadacze PES2020, proszę Was :wyłącz cię wspomagaczy (podanie,strzał,wślizg , paski wytrzymałości , nazwę zawodników) pełny manuał. Wyłącz cię radar, kamerę postaw cie "z góry". Poszanuj cię tę grę. Wiem że to jest ciężko na początek i czasami baaardzo wkurzające , ale uwierz cię mi że nie ma większej satysfakcji niż strzelenie pięknej bramki na full manual. To jak zabicie bossów w Dark Soul's i Bloodborne razem wzięte.
Jak któż jest gotów na takie meczy w PES 20 ( na full manual), to z wielką przyjemnością zapraszam na wspólne meczy na platformie PS4. Pozdrawiam.
1
@4drian0 A w FIFA jak grasz? Manual czy pełny automat w sterowaniu?