0

@LuisSalvano Polecam od serca zagrać ML w lidze Argentyny. Zespolem Boca albo River. Żadnych mega gwiazd, transfery na poziomie 3=4 gwiazdek. Niesamowiata atmosfera, petardy na stadionach, fajerwerki i td. Superclasico Boka vs River, niezapomniane wrazenia. Wojna po całości, kupa żółtych i czerwonych kartek. Polecam.

0

@bartekvisca https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6


https://systems.jhu.edu/research/public-health/ncov/
https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/china-barricading-people-in-infected-cities-roads-being-blocked-with-piles-of-dirt-phone-lines-off-hospitals-out-of-supplies

1

Sadio Mane i jego smartfon. Szacunek.
https://naforum.zapodaj.net/b0a0c265e0e4.jpg.html

0

@Zieliniak czytam czasami tę waszy wpisy o fut z fifa, i tak zastanawiając, czy wy tam kiedykolwiek grajcie, czy tylko handel liczy si?Bez kpiny, na serio pytam, czy na tym poliega cały ten fut w fifa?

0

@Janiama wprawie zawsze zgadzam sie z tobą, ale nie tym razem. Mamy w tej chwili dużo graczy , powiem tak, przeciętnych. Tylko nie powiedz mi, że Samedo, Roberto, Artur, Vidal, Langlet, Fripo, i td., są w czołówce światowego formatu.

0

@Janiama Nu z tym najlepsze z najlepszych, Ci trochę poniosło))))). My już z 3=4 lat nie mamy takich. Została dwójka z top światowego futbolu. Jeden na bramce, drugi wkrótce zacznie pobierać emereturę z zusu. ))))). Minęłi tę czasy, kiedy mi mieli najlepszych.

0

12

Wyjście smoka)))). Już nie ma słów na ten "zespól". Tragedia.

0

@SeeleyBooth Nie będę polemizować z Tobą, bo nie o to chodzi. Nie wiem jak masz ustawiony pad, u mnie finezyjnę przyjęcie piłki to r1 albo najlepiej r3. Nigdzie mi nie zdażało sie żeby piłkarzy wbiegali na siebie. Strzaly z dystansu, to nie są taka prosta sprawa w Pes, trzeba naprawdę dobrze wykonać taki strzał. Dobór prawidlowej taktyki w pes, ma wielkie znaczenie, jak chcesz wygrać mecz.))))).

0

@SeeleyBooth Wow! Z ciekawości spytam: co Ci w tej grze tak przerażiło?

1

@Janiama To jest właśnie ta chwila, kiedy chcę powiedzieć: a nie mówiłem.)))) Następny m razem rób odwrotnie, niż mowia na LR a będzie Ci kassa.))))

1

@Janiama Nie chcę Ci martwić, ale bardzo i to bardzo wątpię w zwyczenstwo Livierpool. Remis najprawdopodobny)))))

0

@SeeleyBooth Nie mam weekendow))))) Niestety, albo stety))). Dogadamy sie. Wyśle na priv nik z PS4.

0

@SeeleyBooth Nie ma sprawy. Z przyjemnością. Jest tylko jeden problem, gram po 22-23 w nocy.

0

@SeeleyBooth PS4. Dla czego Ci ten drybling? ))). Ja bardzo rzadko go stosuje , nie ma większego sensu. W PES 20 ważne formacje, wyważone i przemyślane podania i jak najmniej wciskania sprintu))). Strzały na ręcznym. Tiki-taka w PES20, to poezja))).

0

@SeeleyBooth Na początku też tak odczuwałem , że PES19 był lepszy od nowego PESa. Nici tego. Pograsz dłuższy czas i przekonasz się. Trochę ciężko z dryblingiem na początku,potem tylko frajda z udanego dryblingu.)))

1

@Persyfl 3 miesiąca kosztuje chyba 100 zt. Masz zdrapki PS plus , na miesiąc, na trzy i na rok. Co Ci wygodnie, to i kupujesz. W Rtv agd i Media Markt masz te zdrapki ile chcesz. Lepiej kupić "golą konsole", albo zestaw z naprawde dobrymi grami, a nie z takimi starościami które masz za darmo na PS Plus.

0

@Persyfl Tak. Szukać dalej, bo tę gry stare jak świat. Za darmo można pobrać z PSplus, albo kupić za groszy.

0

@Janiama Belanov, Rosja??! To tak na serio?))). To już wtedy raczej Ukraina. A Blochin gdzie wtedy ?)))

0

@Explode Tylko nie Macierzewicz. Ja już lepiej sam zabije sie od razu.)))

0

@Suzu ok. Wtedy przemilcze.)))

1

A jak któż nie jest obywatelem Polski ani Polakiem , może ignorować cisze wyborczą czy od razu egzekucja ?)))

1

@bartekvisca Właśnie w tym jest haczyk tych gier, aby nie zniechęcić sie na początku przygody. Potem już tylko frajda i wielka satysfakcja po zabiciu każdego bossa w tych grach. Jak dla mnie, seria Dark Soul,s biję na głowę Bloodborne. BB , to bardziej i to zdecydowanie , szybsza i dynamiczna rozrywka. DS, to już więcej taktyki i przemyślanych walk. W DS, zwykły przeciwnik może więcej krwi napsuć, niż boss.))). A tak pro po, baaaaaardzo Ci zazdroszczę, że zaczynasz taką piękną przygode w tych grach. Ja by też chciał wszystko od początku zaczać, ale niestety już nie mam co robić w tych grrach, bo przeszedłem wszystko co dało sie.((((. Powodzenia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kuczek Wejdz na HDtv.com.pl albo na hdtv.polska.com. Na tych stronach znajdziesz zestawienia tv z najlepszymi parametrami technicznymi do grania . P.S. W tym przypadku , rozmiar ma znaczenie. Bierz największy Tv na który Ci stać. Uwierz, 65 to minimum.

0

@Janiama A wiesz że Raymond Kopa był Polakiem z pochodzenia? Prawdziwe nazwisko Kopaczewski.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Szanowne posiadacze PES2020, proszę Was :wyłącz cię wspomagaczy (podanie,strzał,wślizg , paski wytrzymałości , nazwę zawodników) pełny manuał. Wyłącz cię radar, kamerę postaw cie "z góry". Poszanuj cię tę grę. Wiem że to jest ciężko na początek i czasami baaardzo wkurzające , ale uwierz cię mi że nie ma większej satysfakcji niż strzelenie pięknej bramki na full manual. To jak zabicie bossów w Dark Soul's i Bloodborne razem wzięte.
Jak któż jest gotów na takie meczy w PES 20 ( na full manual), to z wielką przyjemnością zapraszam na wspólne meczy na platformie PS4. Pozdrawiam.

1

@4drian0 A w FIFA jak grasz? Manual czy pełny automat w sterowaniu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?