Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Panie Flicku ten sezon masz na przetarcie w kolejnym zaczne wymagać pucharów
7
@Hasszz Na przestrzeni dekady Lewy jest lepszy od Suareza mamy już 2024 rok ziomeczku xd .Suarez na topie był 3 lata 2014-2017 Lewy 2014-2024 gra równo w Barcelonie strzela mniej z wiadomych przyczyn
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No zaraz Krychowiak na defa właczy moda z Sevilli i mamy komplet hahaha
2
Już niby podpisany w przyszlym tygosniu prezentacja
4
I tak się znajdą zjeby co to kupią a Nike dalej będzie tworzył takie gówno
1
@TripleA Pena z Galatasaray a Pena z Barcy dwaj różni bramkarze u nas gra jak sparaliżowany
3
Laga na Robercika !!!
3
Chyba nikt nie jest idiotą i nie myśli że awansujemy bezpośrednio xd
0
@mightyanaldevastator Może trzeba wpuszczać konkurencje na boisko nie mowie tu o tym drugim placku Peni . Astralaga na Villareal
0
Zdejmijcie tą przereklamowaną piz*e z bramki mogli go sprzedać wpizdu do Chelsea je*ana podróba Neuera
1
Tak żeby to zrobić musiałby sprzedać z 20 takich chłopców jak ty
4
4,5 mln kontrakt na 5 lat to będzie wystarczająca oferta jak będzie chciał więcej to niech wygra LM w tym czasie
0
Niech Tonaliego lepiej obserwują w tym sezonie
0
@zytko3 Do końca roku ma nie grać chyba i operacje przejść
0
@Czak18 Na youtube byl jeszcze miesiac temu
0
Wiecie gdzie oni się nadają do ekstraklasy a nie do podpisania z nimi kontraktu
0
@TanczaceKoty Do pierwszej reprezentacji tak o młodziezówce nie mam wiedzy. To mogli powiedzieć że jest przeziębiony
1
Chłop jest potrzebny na Lige Mistrzow a te zjeby puszczaja go na zgrupowanie młodzieżówki
0
Zostawcie go w spokoju zejdźcie mu z psychiki ma 21 lat niech się nim Flick zajmie na spokojnie chciał żeby został to niech chłopa ratuję jeśli potrafi ciągłe przypominanie mu jakim miał być kotem i wypychaniem co okienko z klubu w poszukiwaniu drobnych w niczym mu nie pomoże
4
Ten mecz byl tak nudny jedynym pozytywem byl ten murzyn z obrony Betisu Sabale czy jakos tak szedl do przodu spoko
6
Raphinhi nie dlugo beda należeć sie ode mnie przeprosiny ale jeszcze poczekam czy jego forma pod Flickiem bedzie utzrymana przez caly sezon.
1
Upośledzony Neuer mu się załącza
0
Powołania dla Yamala,Cubarsiego i Fermina powinny być zablokowane znowu na Lige mistrzów nie bedzie kim grać...
1
Tak jeszcze niech doda że płacili sędziom za dopuszczenie Ronaldinho do gry będącego pod wpływem na kacu
1
@scotti Przeprowadziliśmy bardzo ciekawą rozmowę. Powiedzieliśmy im: „Nie róbcie tego [w kontekście uruchomienia dźwigni finansowych - red.], wyłożymy dwa lub trzy miliardy, odnowimy Camp Nou i będziemy mieli 50 procent praw do klubu. Podpiszemy też dokument zabraniający nam sprzedaży naszych udziałów w przyszłości”. Byliśmy zainteresowani jedynie futbolem, a nie zarabianiem pieniędzy. Myślę, że to mogło się udać” – cytuje Ratcliffe’a „The Times”.
Była spoko propozycja od typa zainwestowalby w klub postawil na nogi a mongoly po paru latach mogliby odkupić udziały to poszli w dzwigienki.
Socios to rak tego klubu.
0
@Azglahal Casado jeszcze zostal nie polamal sie
0
Przezył to starcie czy juz szpital?
0
@JUNIORcom Ja sie nie nastawiam na nic przez najblizsze 5 lat. Tym bardziej że klubem od Nuneza rządzą idioci.
0
Co tam ten ćwiakala mowil Barcelona turbodoładowana ?