Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde Trochę naciągasz narracje pod siebie, skoro uważasz, że Amerykanie tylko napisali post po ataku dronów na Polskę. Nie napiszesz już o tym, że w Łasku stacjonują Amerykańscy żołnierze, którzy razem z Polskimi bronili naszego nieba przed dronami?
https://radioszczecin.pl/6,493953,szef-rzadu-spotkal-sie-z-lotnikami-ktorzy-bronil
W 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Łasku stacjonuje amerykański kontyngent lotniczy, który na co dzień wspiera wschodnią flankę NATO poprzez loty patrolowe i alarmowe starty, zapewniając obronę przestrzeni powietrznej państw Sojuszu, w tym Polski. Obecność amerykańskich wojsk jest stała, a ich głównym zadaniem jest wzmocnienie bezpieczeństwa regionu i wspieranie polskiej obrony powietrznej w kontekście sytuacji międzynarodowej.
Osobiście sam ich często widuje, bo mam w okolicy dom rodzinny :)
1
W końcu ktoś się za to wziął.
8
Ale zajebiście.
0
@TR3YWAY Jak Boga kocham, tak żem słyszoł.
6
Ponoć Raphinha ma ławie dlatego, że spóźnił się na trening.
4
@Kessie przejęliście gorące dyskusje, bo z was są ciepłe chłopaki.
1
@maroon Nie doczytałem :D
1
@Kessie No nie gadaj, żebyś nie zjadł murzynka.
4
Szkoda, że nie murzynek.
0
@Fido66 Może to być też pewnego rodzaju frustracja z którą sobie nie radzą i pewnego dnia wybuchają w najgorszy możliwy sposób.
0
@JohnKennedy To ty chłopie będziesz seryjnym mordercą.
0
Dlaczego często mordercy wyglądają jak ofiary losu?
1
Pierwszy raz widzę tego typu sytuacje, że drużyna z Ekstraklasy traci wszystkie flagi i to jeszcze u siebie w mieście (dworzec PKP). Są tu kibice z Radomia, mógłby ktoś przybliżyć, co tam się odwaliło?
2
Najlepsza liga na świecie, więc nie ma co się dziwić.
0
Mieliście jakieś sytuacje w której mogliście stracić życie? Chętnie poczytam wasze historie w ten deszczowy dzień.
0
@barcelonaLM Dlaczego nie jesteś ekspertem w dziedzinie geopolityki i konfliktów zbrojnych?
1
@BillyButcher Prawda jest taka, że im jesteś większy, tym masz mniejsze szanse na przeżycie w wojnie, bo łatwiej ciebie namierzyć, a te ich groźne tatuaże, brody i łyse głowy w niczym nie pomogą.
6
Koniec na dzisiaj. Można w spokoju się najebać.
0
Grubo.
2
Alert.
0
@Kamiloza91 Jakiś argument dlaczego jest do czerwona bez dyskusji? Nie była to sytuacja zero jedynkowa, którą zwykli amatorzy jak my, możemy szybko ocenić.
0
Powtórka z czerwoną kartką.
1
Zamknięty ze względu na lecące drony, które mogą uderzyć w Ukraine, blisko naszej granicy.
7
Bracia Oleksiejczuk zawodnicy UFC, w czasie wolnym często pomagają rodzicom w gospodarstwie. Fajnie się na to patrzy.
1
@Roobo Według groka głosowanie na temat banderyzmu było oddzielnym głosowaniem i nie łączyło się z innymi tematami.
3
O co mu chodzi? Przecież on był najgłośniejszy, jeśli chodzi o karanie Ukraińców w tej kwestii.
2
@gumaz Nie pamiętam, musiałbym wujka zapytać.
3
Gdy Raphinha chce udawać Ronaldinho.
1
@Kubsoleon A ten "Biedny Kirk" co miał oznaczać? Skoro niżej wypisał wszystkie jego kontrowersyjne poglądy. Dla mnie to zwykle kręcenie beki ze zmarłego chłopaka, który został zabitych przez jakiegoś psychopate, tylko dlatego, że miał inne poglądy i otwarcie o tym mówił. Przerażające i straszne.
1
@macio_944 Jak nikt się nie cieszy, że śmierci? Przecież są setki tego typu komentarzy, że zasłużył, bo miał takie i siakie poglądy. Tego typu rozumowaniem, co drugi polityk zasługuje na śmierć, bo ma mocno lewicowe lub prawicowe poglądy. Trochę więcej empatii w tym zwariowanym świecie.