Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie wiedziałem ze on za młodego był takim świrem
0
@wojtekfcb79 Xavi nie zarabia dużych pieniędzy jako trener, daj mu rozegrać sezon do końca wtedy będziesz rozliczał. W poprzednim sezonie wygrał 2 trofea po kilku latach posuchy a w niedziele ma szanse na kolejny.
1
@TR3YWAY to ja poproszę
1
@MesQueUnClub_87 bez kitu, wyraz twarzy i to w jaki sposób mówi przypomina psychopate.
3
@tristan87 az to sie przypomina haha
1
@KamQiX no też mi go najbardziej przypomina.
1
może ktoś z was zgubił telefon i właśnie o to ten dżentelmen próbuje go odblokować?
3
@macio_944 zajebiscie, podróżuj jak najwięcej i nie żałuj pieniążków na to, na starość będziesz miał zajebiste wspomnienia i pamiątki.
1
@Tom0VeB trzymaj
https://x.com/GazetaStonoga/status/1745534861694153143
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@SantinoFortelos raczej bardzo głupiutki.
3
@MOLESTA bez przesady z tymi wsiami, znam mase ludzi którzy mieszkają na wsiach i radzą sobie dużo lepiej w życiu niz ci "miastowi" którzy według ciebie nie boją sie świata.
0
@John_Doe panowie wiecie co? czuje sie jak przy wigilijnym stole, brakuje jeszcze tylko kogoś kto głosował na konfederacje.
1
@TR3YWAY małe czy duże?
5
@tristan87 bo kupujesz chleb dla koni byku
0
@MichuZ44 a czy ona czasem nie ma majtek na tym zdjęciu i w przybliżeniu wszystko widać? kto normalny wstawia takie zdjęcie?
2
@hayek nie no bez jaj, musiał go dotknąć bo inaczej by tej piłki mu nie odebrał, piłka to gra kontaktowa a ludzie o tym zapominają i robią z piłkarzy panienki a to zabija urok i rywalizacje tego pięknego sportu.
8
@Cataloniec94 w czym nam dzisiaj pomogli? bo dla mnie osobiście kontrowersji brak.
59
@Culers po odejściu Pepe, Casemiro, Ramosa myślałem sobie ze juz nikt mnie nie będzie tak denerwował jak oni, co jak co ale Vinicius, Rudiger to też najwyższa półka przygłupów którzy prowokują a później symulują i na końcu robią z siebie ofiary.
0
@Pedri16Future juz czepiając sie na siłę to może być wart i teraz np 80 mln, przeliczając cenę transferu, procent dla menagera i 5 letni kontrakt.
0
@Pedri16Future on podobał Chorwację jako czysty przykład, chodziło o to ze gdyby nie był Polakiem to cena za niego byłaby dużo większa i tutaj ma chłop rację. Obejrzyj sobie ten program to zrozumiesz o co mu chodziło...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@Pedri16Future akurat tutaj sie zgodzę z nim, pochodzenie ma bardzo duże znaczenie w kwestii transferowej.
0
@Dari0G ze nie jest na tyle głupi i np filmik został przerobiony :D
1
mam nadzieje ze to fejk
1
@hayek w sumie racja, tam pewnie jedno drugiego podpuszcza.
1
ona by zabiła za polityke
9
to porównał...
1
@MesQueUnClub_87 nigdy nie będzie resetu, oni kłócą i najeżdżają na siebie w Sejmie żeby skłócić Polaków a później jedzą razem obiadki i dogadują własne biznesy.