Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos Czyli lepiej gdyby Xavi ogłosił odejście w połowie sezonu gdyby byl liderem Ligi a zaraz za plecami Real i Atletico? Co ty napisałeś właśnie, wtedy cała la rambla by sie zapłakała a mentalnie piłkarze byliby w podobnym miejscu co są teraz gdy przegrywają. Kloppa decyzja byla dużo bardziej zaskakująca i kibice to zrozumieli, u nas każdy chciał zwolnienia Xaviego a jak poszedł na rękę i zostanie do końca sezonu bo nie ma innego trenera i miejsca w finansowym fair play to płacz jak on tak moze.
0
@Ls0811 przecież Xavi po przedłużeniu kontraktu zarabiał bardzo dobre pieniądze. Było to 8 mln euro za sezon + bonusy dla sztabu dla porównania Mourinho w Romie mial 6 mln euro.
0
@Criss18Barca myślę ze zostałby, byłby to moment zwrotny.
0
@Klejnot_Nilu Przecież trzeba zapłacić mu pieniądze do końca umowy czyli do czerwca, więc w jaki sposób byś zwolnił miejsce w ffp? o czym ty mówisz? Miejsce dopiero sie zrobi po zakończonym sezonie, gdy wygaśnie jego kontrakt.
0
@AmigoBlancos a co ma mówić? ze nic nie wygramy, jesteśmy słabi i sezon trzeba zakończyć? pewność siebie i psychika to najważniejsze cechy na boisku.
0
@Klejnot_Nilu nie ma pieniędzy dla nowego trenera i miejsca w finansowym fair play na jego kontrakt, myślisz ze gdyby Laporta powiedział ze ma kogoś na jego miejsce to Xavi by nie odszedł?
0
@Axoon prawda jest taka że zawsze najwięcej zależy od piłkarzy, oni od kilku miesięcy wyglądają tragicznie, to jakie popełniają błędy i jakie sytuację marnują wiele mówią.
0
@Klejnot_Nilu no to czemu nie podziękują mu za decyzję jaką podjął? Skoro wszyscy tego chcieli, tylko robią z niego najgorszego?
0
@TR3YWAY @FcPortoFan1999 no z Kloppem jest dużo gorsza sytuacja macie rację, nikt nie chciał żeby odszedł i robił zajebiste wyniki. Więc skoro oni potrafili docenić decyzję czemu wy nie potraficie z tak tragicznym trenerem?
4
logika ludzi na la rambli (aż łeb mnie rozbolał) :
Klopp ogłosił w połowie sezonu ze odchodzi - nikt nie krytykuje, wszyscy wspierają i doceniają za czas spędzony w klubie.
Xavi ogłosił w połowie sezonu ze odchodzi - większość krytykuje, zawodnicy będą podłamani, będzie brakować im motywacji, chęci do wygrywania i będzie słaba atmosfera.
2
@clyde Klopp ogłosił to samo w połowie sezonu, gdzie zespół jest w grze o trofea i nikt go nie wyzywał, widzę podwójne standardy na la rambli.
0
I tak jeszcze jacys frajerzy nabiorą sie na Xaviego, obstawiam jakies Chelsea, Psg czy United za jakiś czas.
0
@jacobFCB Może być ciężko, powiedział ze chce odpocząć, byłoby mega słabo z jego strony gdyby po takich słowach przyszedł odrazu trenować Barcelone.
0
@Szakalaka12369 Nie przyjdzie już tutaj, zarząd Barcelony potraktował go bardzo źle.
1
@Aragorn33 no to chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.
0
@gimmeq1 nerka z 30 tys złotych, tyle to on zarobi zanim wstanie z łóżka na trening.
3
@Aragorn33 nie powiedział w ten sposób
0
@vangoor w poprzednim sezonie wszyscy pisaliśmy co innego, jesteśmy mądrzy po fakcie.
0
@michal26 jest twoim zdaniem jakaś różnica między Xavim a Marquezem który zostawiłby rezerwy i przyszedł tylko na pół roku? trzeba zająć miejsce w top4 i dać pracować nowemu trenerowi na spokojnie od następnego sezonu.
0
@kuz kurde, miało wyjść inaczej :D myślałem ze on już na wakacjach.
0
Klopp akurat odpocznie w pół roku i nabierze chęci żeby znów przejść piłkę nożną tym razem w Barcelonie.
1
Odejście po zakończonym sezonie to może ogłosić trener którego nikt nie chce zwolnic, ego Xaviego jest za duże i zawsze musi być w centrum uwagi.
6
chociaż jest z czego sie pośmiać przed snem
0
Xavi:
"La Liga bardzo utrudnia nam życie. Myślę, że zasłużyliśmy dziś na zwycięstwo."
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcelonaLM A co zmieni czy przejdziemy Napoli? Tu trzeba skupić sie na lidze żeby być na koniec sezonu w top4 a nie gadać o nieosiągalnej lidze mistrzów.
1
a człowiek na Pinto narzekał i go wyzywał...
0
@takisobiektos jak to było Villarreal nie ma kim grać i łatwe zwycięstwo? :D
0
@ROBSSSON musiałem byku, jak poziom twojego zdziwienia?
https://zapodaj.net/plik-XPoMBHqsXO
5
Xavi kolejny raz zapisuję sie w tej bardzo negatywnej części historii klubu