6

Żyjemy w strasznych czasach. Chłop powinien być w psychiatryku, a ćpa mefedron, udaje artystę, pisze jakieś głupoty, a nasz kraj daje mu za to ogromne pieniądze.



Dla porównania

60 tysięcy złotych - za to można zrobić jakieś 120 kolonoskopii - czyli ważnych badań diagnostycznych które rząd Donalda Tuska chce drastycznie ograniczyć, bo nie ma funduszy.

https://wpolityce.pl/polityka/755855-ciecia-limitow-w-nfz-decyzje-podjal-osobiscie-premier-tusk.

https://www.rynekzdrowia.pl/Polityka-zdrowotna/Zarty-sie-skonczyly-Ostry-apel-do-Donalda-Tuska-w-sprawie-ciec-w-NFZ,282453,14.html

0

@eckov Ale po co ty się przejmujesz zdaniem jakiś przygłupów?

23

Pewne rzeczy się nie zmieniają.


0

@Kubsoleon Po co odstawiać? Co oni muszą grać wszystko? Silva byłby idealny do rotacji.

0

@Luciano99 Ale on też gra na skrzydle u Pepa.

@Crashynski Nie dojeżdża, a gra prawie wszystko w City, ma to sens. Jak dla Ciebie on jest za słaby na zmiennika, to później nie płacz, że nie mamy szerokiej ławki rezerwowej, a w kluczowej części sezonu przy kontuzjach, trzeba grać samymi dzieciakami, bez doświadczenia.

2

Bardzo doświadczony zawodnik, który obskoczy kilka pozycji. Ma końskie zdrowie, świetnie bije stałe fragmenty gry, nadaje się do gry kombinacyjnej i dobrze broni. Ja to bym brał i się nie zastanawiał, bo świetnie uzupełni skład i da Hansiemu wiele możliwości w rotacji, która jest kluczowa w najważniejszej części sezonu.


7

Kiedyś to było...


2

Ja myślałem, ze juz nic mnie w Polsce nie zdziwi, a jednak.


1

Apropo jeszcze tego chłopaczka, którego wstawiłem niżej...


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Chore są te dzieciaki z La Masii.


1

@Starrk Atletico jest do zrobienia, na ewentualny półfinał będzie gotowy. Bardziej bym się martwił o mecze ligowe, bo mamy małą przewagę, a mocno wymagających rywali w kwietniu.

10

Raphinha.


1

@ranger3120 Dla Realu? Być może, bo zaraz czeka ich dwumecz z Bayernem.

1

@Faro Czyli będzie pauzował od 4 tygodni do miesiąca, a tak już poważnie, to nie zagra z Atletico.

0

@Bernard777 Nie ma to jak wrzucać wszystkich do jednego worka. Twoim tokiem rozumowania, trzeba wszystko zamknąć, bo patologia jest w każdym miejscu na ziemi.

6

Kumple z Rennes.


3

Hall to bardzo ciekawy zawodnik z Newcastle. Pytanie, czy w ogóle jest szansa go wyciągnąć.


1

Szpakowski na drugą połowę, wtedy na pewno będzie : OKAZJA.

0

@FcPortoFan1999 Dziękuję.

0

To jest dwumecz?

9

Poczułem aromat drewna, gdy piłka odbiła się od stopy Bednarka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VegetaPolska Przecież na stadionie narodowym to jest piknik rodzinny, więc o jakich kibolach piszesz?

1

@Giwera Uwielbiam takie kromki z chlebem.

0

@Danny Gaucho A ty masz jakieś info, że są np kochane?

1

@Danny Gaucho Mają wszystko? Czyli co? Pieniądze? Nikt z nas nie wie, jak oni żyją na codzień, więc pisanie, że mają wszystko jest dziwne, bo w życiu nie da się mieć wszystkiego.

3

@MateS Sypiasz z Lewandowskim?

4

@NeroTFP1 Nie, ale wyszło dość zabawnie.

0

Ja to mam wrażenie, że bardzo dużo Polaków czeka, żeby Polska dostała dzisiaj po głowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?