Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Żyjemy w strasznych czasach. Chłop powinien być w psychiatryku, a ćpa mefedron, udaje artystę, pisze jakieś głupoty, a nasz kraj daje mu za to ogromne pieniądze.
Dla porównania
60 tysięcy złotych - za to można zrobić jakieś 120 kolonoskopii - czyli ważnych badań diagnostycznych które rząd Donalda Tuska chce drastycznie ograniczyć, bo nie ma funduszy.
https://wpolityce.pl/polityka/755855-ciecia-limitow-w-nfz-decyzje-podjal-osobiscie-premier-tusk.
https://www.rynekzdrowia.pl/Polityka-zdrowotna/Zarty-sie-skonczyly-Ostry-apel-do-Donalda-Tuska-w-sprawie-ciec-w-NFZ,282453,14.html
0
@eckov Ale po co ty się przejmujesz zdaniem jakiś przygłupów?
23
Pewne rzeczy się nie zmieniają.
0
@Kubsoleon Po co odstawiać? Co oni muszą grać wszystko? Silva byłby idealny do rotacji.
0
@Luciano99 Ale on też gra na skrzydle u Pepa.
@Crashynski Nie dojeżdża, a gra prawie wszystko w City, ma to sens. Jak dla Ciebie on jest za słaby na zmiennika, to później nie płacz, że nie mamy szerokiej ławki rezerwowej, a w kluczowej części sezonu przy kontuzjach, trzeba grać samymi dzieciakami, bez doświadczenia.
2
Bardzo doświadczony zawodnik, który obskoczy kilka pozycji. Ma końskie zdrowie, świetnie bije stałe fragmenty gry, nadaje się do gry kombinacyjnej i dobrze broni. Ja to bym brał i się nie zastanawiał, bo świetnie uzupełni skład i da Hansiemu wiele możliwości w rotacji, która jest kluczowa w najważniejszej części sezonu.
7
Kiedyś to było...
2
Ja myślałem, ze juz nic mnie w Polsce nie zdziwi, a jednak.
1
Apropo jeszcze tego chłopaczka, którego wstawiłem niżej...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Chore są te dzieciaki z La Masii.
1
@Starrk Atletico jest do zrobienia, na ewentualny półfinał będzie gotowy. Bardziej bym się martwił o mecze ligowe, bo mamy małą przewagę, a mocno wymagających rywali w kwietniu.
10
Raphinha.
1
@ranger3120 Dla Realu? Być może, bo zaraz czeka ich dwumecz z Bayernem.
1
@Faro Czyli będzie pauzował od 4 tygodni do miesiąca, a tak już poważnie, to nie zagra z Atletico.
0
@Bernard777 Nie ma to jak wrzucać wszystkich do jednego worka. Twoim tokiem rozumowania, trzeba wszystko zamknąć, bo patologia jest w każdym miejscu na ziemi.
6
Kumple z Rennes.
3
Hall to bardzo ciekawy zawodnik z Newcastle. Pytanie, czy w ogóle jest szansa go wyciągnąć.
1
Szpakowski na drugą połowę, wtedy na pewno będzie : OKAZJA.
0
@FcPortoFan1999 Dziękuję.
0
To jest dwumecz?
9
Poczułem aromat drewna, gdy piłka odbiła się od stopy Bednarka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VegetaPolska Przecież na stadionie narodowym to jest piknik rodzinny, więc o jakich kibolach piszesz?
1
@Giwera Uwielbiam takie kromki z chlebem.
0
@Danny Gaucho A ty masz jakieś info, że są np kochane?
1
@Danny Gaucho Mają wszystko? Czyli co? Pieniądze? Nikt z nas nie wie, jak oni żyją na codzień, więc pisanie, że mają wszystko jest dziwne, bo w życiu nie da się mieć wszystkiego.
3
@MateS Sypiasz z Lewandowskim?
4
@NeroTFP1 Nie, ale wyszło dość zabawnie.
0
Ja to mam wrażenie, że bardzo dużo Polaków czeka, żeby Polska dostała dzisiaj po głowie.