Arasz
Dołączył/a: marzec 2013
GKW
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ops nie zauwazylem ze rocznik 2005 to wiele wyjasnia
0
noo villa i thiago jak najbardziej ... od 20 lat? gdyby tak bylo to byś wiedział że grają teraz w innych klubach, albo się nie interesujesz albo żyjesz składem z fify.
0
Jak Pedro będzie utrzymywał forme jak do teraz i grał na lewej stronie to Neymarowi będzie ciężko
0
typowy kibic Realu współczuć tylko.
0
tata coś knuje hehe
0
Ja wieżę w ,,Tate'' bo już poprawił pressing i mam nadzieję że sobie będzie ciągle jak do tej pory radził i jutro trzeba wierzyć w zwycięstwo.
VeB
0
Nie da rady :d
0
ahahahahah VV do Barcy B xd padłem i masz racje iker nie lubi Realu bo wg go Kocha tak naprawde a z tym odejściem to nie wiadomo bo sam Iker nic nie potwierdził więc trzeba czekać.
0
Barca Taty wygra i będzie git :d
0
za nazwisko? powiedz kto gra u nas za nazwisko.. ? a Iker może sobie nie zasłużył na pierwszy skład? a na stronie Realu piszą że to przez jego dziewczyne.. nie żeby coś ale to wszystko zaczął bardziej Mourinho ale ok.
0
To jest Real tego nie ogarniesz. Tam Legendy nie są doceniane.
0
ale spokojnie po co te nerwy miki to tylko analizuje tworzy skład w fifie i mowi co mu wyszło xd a tak na poważnie to dałbyś już spokój, bo mówisz o nierealnych rzeczach.
0
wątpie bo jak już to grał jako cofnięty napastnik więc za kogo? isco? ozila? czy kogos innego ?
0
bo to zwierzyna a nie kibice xd
0
ale nawet jeśli dojdzie to co zrobią? zamienią go z Ronaldo? albo co Ronaldo będzie grał na szpicy nawet jeśli mu to nie wychodzi? a może Bale wg kibiców Realu zagra na prawej stronie mimo tego że zawsze grał na lewej? Nie wiem po co im ten transfer ale to ich sprawa.
0
nie, najbardziej możliwy jest Ter Stegen
0
Dziwne by to było jeśli iker opuściłby Real.
0
2:0 dla nas bedzie :D
0
Rozumiem i wiem że jednak nikogo nie kupimy, więc trzeba mieć nadzieje że coś jednak wyrośnie z tego Bartry oraz Bagnacka.
0
Przynajmniej ułatwił sprawe Sergi Roberto i mam nadzieje że każdą swoją okazje będzie dobrze wykorzystywał i pokaże że nic nie straciliśmy po odejściu Thiago a zyskaliśmy nowy talent ze szkółki.
0
Fajnie gdybyśmy CHOCIAŻ SPRÓBOWALI ściągnąć tego Sakho albo N'Koulou to już by była połowa sukcesu, ponieważ z naszej strony nawet nie ma chęci na pozyskanie stopera.
0
Thiago gdyby był Cule to by to udowodnił, by został i by walczył o pierwszy skład a że odszedł to mi się wydaje że dla kasy bo w takim Bayernie będzie grał tyle co u nas albo i mniej bo jeśli będą grać na śpo to będzie musiał walczyć z kroosem i goetze, według mnie popełnił błąd.
0
Nie wiem czy wogóle jakąś ma ale PSG chciało za niego ok 13 mln
0
będzie tam legendą jak gerrard
0
średniak coś typu Bartry
0
on chce być z Legendą ale dla Liverpoolu, został tam wychowany
0
wiadomo że żaden stoper do nas nie dołączy ciągle będą alternatywy dla alternatyw aż do zakończenia okienka transferowego a co nam to da że byśmy kogoś kupili zimą? i tak w LM by sobie nie pograł.
0
no to Ter Stegen innych będzie pewnie ciężko wyciągnąć Courtois na wypożyczeniu u po Cechu będzie miał pewny pierwszy skład a z takimi jak Neuer Hart to wiadomo że się nie uda
0
wątpie żeby chciał odejść z Borussi
0
jest jakiś link do tej konferencji?