0

Boje się tylko tego, żeby nie okazał się drugim Tatą Martino...

0

BVB zamienia nam się powoli w kluby z ligi portugalskiej gdzie szkolą graczy i zaopatrują nimi całą Europę, czyt. Głównie ich pana czyli Bayern :D

0

Piszecie, że nie jest tyle wart. A czy Neymar był wart marne 222 melony ?
Teraz już nie ma żadnych granic jeśli chodzi o hajs takie 18-20 letnie "Łepki" Będą chodzić po 70-120 milionów takie czasy...
On jest młody i perspektywiczny i może u nas zrobić wielką karierę (Na pewno większą niż w BVB) martwił bym się jednak tylko tym czy grał by u nas przez wiele lat i zwiałby po 2-3 latach :DDD tylko o to ;)

0

Jeszcze 2 miesiące temu bym się głośno zaśmiał ;)
Teraz gdy zobaczyłem co może się wydarzyć na rynku transferowym (Neymar, wielkie łowy AC Milanu ) Jestem przygotowany na wszystko już nic mnie nie zaskoczy... Ale wiem jedno Jest Suarez to jest i Messi. Barcelona to Messi!! W MC pracuję Pep wielki przyjaciel Messiego. Czy ten transfer jest możliwy ? Jest prawdopodobny ale nie ma bata by Leo odszedł. Za bardzo kocha Barcelone i wie, że jakby odszedł to nie oszukujmy się Barcy już nie ma.. Ale jest jedna bardzo ważna kwestia NASZ ZARZĄD. Z takim czymś u sterów daleko nie zajedziemy a to może być jednym czynnikiem do odejścia takiej legendy. Podsumowując transfer jest tylko i wyłącznie prawdopodobny !

0

Za dużo Gry o Tron ;) Ale dobre porównania :DDD

0

Wyrobił sobie w Barcelonie markę i teraz sam jest panem sytuacji i własnego losu ;) Piłkarze przychodzą i odchodzą ;)

0

Brzmi jak nieosiągalne marzenie...
Nie z tym zarządem :(

0

Przy takich brakach kadrowych (w sensie duża ilość miernych grajków ), bym go zostawił, ale z drugiej strony bym go sprzedał bo to ostatni dzwonek by na nim zarobić i przynajmniej hajs za wielką niewiadomą czyli Paulinho by się zwrócił :D
Chociaż w sumie ten zarząd mnie juz tak irytuję, że wrócę w spokoju na ogródek i skorzystam jeszcze z pogody i napiję się piwka..
JAK JA ICH NIENAWIDZĘ...

0

w dwumeczu było 5-1 teraz 2-0 co nam daje 5-3 w oficjalnych meczach w tym sezonie

0

5-3 w oficjalnych meczach Barcy w tym Sezonie

0

O Kurde :OOOOOOOO

0

A nie mówiłem, że będzie piękna bramka

0

Coś czuję, że dzisiejsza bramka Messiego będzie urodziwa ;)

0

Ale ten Rakitić nam akcje spowalnia...

0

Ma ktoś linka do Transmisji ?

0

Co już zaczynają swoje popisy ?

0

Po prostu widzi, że w zarządzie Barcelony siedzą nieodpowiednie osoby i chcę sobie na tym transferze po ludzku zarobić ;) Tak działa Biznes

0

Tego nie powiedziałem

0

W dzisiejszym futbolu mamy ogromną rzeszę cwaniaków i ludzi budujących swoje marki na danym klubie (Neymar na Barcelonie ), mamy już coraz mniej prawdziwych piłkarzy którzy są prawdziwymi walczakami oraz prawdziwymi facetami którzy potrafią oddać serce dla jednego klubu (Xavi,Iniesta,Totti ) mamy teraz wręcz wysyp graczy z pokroju latawców za których dasz ogromną kwotę a Ci zwieją tobie za 2-3 lata do innego klubu.
Czy ten Dembele mógłby grać w Barcy przez 5-7 lat ? Wątpię co dopiero miałby budować "nową Barce" ;)
Po zakończeniu kariery przez Messiego.... już nawet nie chcę wiedzieć co się będzie tutaj działo
Wracając jeszcze do tego transferu :D 30% szans

0

Ośmieszyliśmy PSG w LM ale to oni nas wyru**ali na rynku transferowym. Jakiś śmieszny klubik z Paryża :D Co się dzieję z tym światem

0

Ależ my mamy silnych i fenomenalnych zmienników! Jestem spokojny o przyszłość Barcelony
:(

0

O jej było tylu nowych Messich tylu nowych Ronaldo, więc taki A'la Xavi brzmi zachęcająco :D
Dzięki wielkie ;)

0

Niestety w obecnej sytuacji potrzebne są nam transfery ;) oraz jak to mówisz zmiana zarządu

0

A jak wychodziłeś za łebka na boisko z paczką chrupek to nie leciała do ciebie cała chmara dzieciaków ?
Może głupi przykład :DD Ale za pewne wiesz o co chodzi ;) Teraz pozostało nam umiejętnie negocjować takie transfery by nie dać się zbytnio wydoić ;)
Pozdrawiam ;)

0

Wielkiego fana Realu ?
Ale co jak co dobry sarkazm, brakowało mi takiego humoru na tej stronie :DDD

0

Może mi ktoś opisać jego charakterystykę gry ? Nie oglądam zbytnio ligi francuskiej ;)
Byłbym wdzięczny i z góry dziękuję :D

0

Szkoda że Davidson Sanchez odszedł do Kogutów moim zdaniem był lepszy od Miny ;)
Ale zobaczymy co się wydarzy

0

Oczywiście, że nie ma :D
Jesteśmy na stronie poświęconej piłce nożnej więc napomniałem o braku szacunku w świecie piłkarskim ;)

0

Były czasy Wielkiej Barcelony oraz czasy wielkiego Realu. Czas leci a te dwa kluby nawzajem spychają się z "tronu". Był czas kiedy to kibice Realu musieli przełykać gorycz porażki, oraz czasy kiedy to Real rządził. Były czasy kiedy zdobywaliśmy majstra kilka lat z rzędu a Real był drugi. Obecnie to Real jest lepszy, ale nigdy nie będzie ponad nami !! Mamy wspaniałych piłkarzy (możecie się teraz spierać, o ich poziom sportowy). Mamy kultywowaną tradycję piłkarską, mamy sekcję szkółek piłkarskich. Naprawdę masa dzieciaków i obecnych już piłkarzy marzy o grze dla tego klubu, mamy wiernych kibiców wspaniałe barwy, a teraz gdy nastał czas kryzysu co jest rzeczą normalną bo nigdy nie było klubu który zawsze był na szczycie kibice się podzielili . Zarząd owszem jest fatalny, ale dopóki Barcelona ma wspaniałych kibiców to wciąż będzie wielka. Naprawdę aż wstyd mi jest czasem przed innymi użytkownikami którzy kibicują innym klubom a mają tu konto i muszą czytać te wszystkie komentarze. Kibice Barcelony są obecnie podzieleni a to jest złe... Tak jak pisałem mamy kryzys ale w końcu z niego wyjdziemy. Gdybyśmy grali w PL, gdzie o mistrzostwo walczy wiele drużyn a nie tak jak w La Liga gdzie o majstra biją się tak naprawdę dwa kluby (z szacunkiem dla Atletico ), to ciekaw jestem ilu z was tutaj dalej by kibicowało Barcy ?

Już nawet nie czytam komentarzy :D

Pozdrawiam ciepło prawdziwych i wiernych kibiców FC Barcelony ;)

VeB !

1

FC Barcelona-Więcej niż Klub

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?