Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Chyba pierwszy raz od jakiś 7-9 miesięcy byłem, aż tak spokojny o wynik meczu Barcelony ;)
0
Co ten Buffon dzisiaj taki nie obyty z grą ? :(
2
Ten uczuć kiedy idziesz pod prysznic i wracasz i nagle jest 3-0 i przypominasz sobie te narzekania na Valverde oraz na "Słabą Barcę "
Owszem to dopiero początek sezonu ale takie mecze jak te budują zespół ;)
VeB
0
A mógł zabić... XDDDDDDDDDDDDDDD
1
Hahaha nie wiele :D
Fajnie tak popatrzeć na dobrze grającą barce
1
Dziękuję bardzo ;)
0
Witam bardzo serdecznie. Posiada ktoś linka do transmisji ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A ja Jem ;)
I Oglądam jakieś syfy w telewizji :D
0
Co tam porabiacie kochani ?
Jak nastroję przed Derbami ?
0
Oboje Siebie warci...
0
Bo zajmuję się Alicją ;)
A tak serio, to nie wiem :(
0
Dziękuję za informację ;) hehe
8
Jezusie jak ta strona uzależnia :DD
A idę Spać... Pozdro sportowe świry ;)
Do jutra ;)
1
Właśnie o tym mówię :DDD
4
Hahaha dobre ;) Ale co jak co kupiłbym taką nawigację w której jest jego głos ;)
"Motywowałby do jazdy " XDD Dawaj Mati płynniej zmieniaj te biegi... Dajesz... silnik musi równo pracować
2
Łooo Panie to nie ma co wyjaśniać to trzeba zobaczyć ;)
Ogólnie jest tak że masz jakieś tam naklejki (nie wiem jak to działa ) i ogólnie się Janusze podjarały że OOO ZA DARMO DAJO... i chodzą na zakupy i zbierają te naklejki na pluszaki albo co gorsza skupują te naklejki od kogoś za wyższą cenę :D
Śmieszki wrzucają do Interentów ogłoszenia tychże pluszaków po "Okazyjnych cenach " i wtedy szarańcza się rzuca na to wszystko ;)
Ogólnie Januszowa Patola według mnie no ale nie mi to oceniać ;)
Ja bym to podsumował do elitarnej walki o karpia w Lidlu tylko, że biedra organizuję to co jakiś czas ;)
1
https://jbzdy.pl/obr/603895/polska-kazachstan
Z humorkiem ;) Bez Spin ;)
1
2 kolego ;)
Jeszcze dwa Finały ;)
0
Dlatego między innymi podał to jako przykład ;)
1
Możliwe, że frustracja ale parę razy było ewidentnie widać ;)
0
Czy ja wiem... nie jedyny ;)
5
Po jego ciągłym niezadowoleniu gdy Arkadiusz marnował sytuację lub nie podawał ;) Przykład z 92 minuty jest idealny ;)
0
Dlaczego oni tego nie sprawdzili
A walić 2-0 XDDDDD
0
Są bardzo fajne, bardzo dobre tłumaczenie. Jeszcze raz dziękuję ;)
1
Myślę, że to będzie kluczowy mecz w tej grupie
My mamy teraz Kazachów potem Armenię i na koniec Czarnogórę. Możemy nieco się "przypatrywać" rozwojowi sytuacji ;)
Plan jest jasny TRZEBA WYGRAĆ TRZY FINAŁY :DD
0
Armenia to może nie ;)
Ja bym się bardziej Czarnogóry obawiał bo przecież to oni walczą o Wyjście/Baraże w tej grupie. Mocno skomplikowaliśmy sobie życie tą przegraną z Danią :(
1
Dziękuję ślicznie ;)
Pozdrawiam :D
0
Zna ktoś z was jakiś fajny polski kanał na YT do nauki Angielskiego ?
0
Jeden mecz na sto :)
Nie no żartuję, meczu ogólnie nie oglądałem to się nie mogę wypowiedzieć ;)
Na pocieszenie dla Rep.Francji (Może jacyś Francuzi są, albo kibice )
Dodam, iż moja drużyna (Obecna LDJ) przegrała raz z pijanymi w trzy Dup... Strażakami z okolicznego OSP (Mecz pokazowy, ale hańba dalej pozostała XDDD )
Ale my nie mamy w składzie piłkarzy po 80-100 milionów także FRANCJO WSTYDŹ SIĘ :DDD