4

Chyba pierwszy raz od jakiś 7-9 miesięcy byłem, aż tak spokojny o wynik meczu Barcelony ;)

0

Co ten Buffon dzisiaj taki nie obyty z grą ? :(

2

Ten uczuć kiedy idziesz pod prysznic i wracasz i nagle jest 3-0 i przypominasz sobie te narzekania na Valverde oraz na "Słabą Barcę "
Owszem to dopiero początek sezonu ale takie mecze jak te budują zespół ;)
VeB

0

A mógł zabić... XDDDDDDDDDDDDDDD

1

Hahaha nie wiele :D
Fajnie tak popatrzeć na dobrze grającą barce

1

Dziękuję bardzo ;)

0

Witam bardzo serdecznie. Posiada ktoś linka do transmisji ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A ja Jem ;)
I Oglądam jakieś syfy w telewizji :D

0

Co tam porabiacie kochani ?
Jak nastroję przed Derbami ?

0

Oboje Siebie warci...

0

Bo zajmuję się Alicją ;)
A tak serio, to nie wiem :(

0

Dziękuję za informację ;) hehe

8

Jezusie jak ta strona uzależnia :DD
A idę Spać... Pozdro sportowe świry ;)
Do jutra ;)

1

Właśnie o tym mówię :DDD

4

Hahaha dobre ;) Ale co jak co kupiłbym taką nawigację w której jest jego głos ;)

"Motywowałby do jazdy " XDD Dawaj Mati płynniej zmieniaj te biegi... Dajesz... silnik musi równo pracować

2

Łooo Panie to nie ma co wyjaśniać to trzeba zobaczyć ;)
Ogólnie jest tak że masz jakieś tam naklejki (nie wiem jak to działa ) i ogólnie się Janusze podjarały że OOO ZA DARMO DAJO... i chodzą na zakupy i zbierają te naklejki na pluszaki albo co gorsza skupują te naklejki od kogoś za wyższą cenę :D
Śmieszki wrzucają do Interentów ogłoszenia tychże pluszaków po "Okazyjnych cenach " i wtedy szarańcza się rzuca na to wszystko ;)
Ogólnie Januszowa Patola według mnie no ale nie mi to oceniać ;)
Ja bym to podsumował do elitarnej walki o karpia w Lidlu tylko, że biedra organizuję to co jakiś czas ;)

1

1

2 kolego ;)
Jeszcze dwa Finały ;)

0

Dlatego między innymi podał to jako przykład ;)

1

Możliwe, że frustracja ale parę razy było ewidentnie widać ;)

0

Czy ja wiem... nie jedyny ;)

5

Po jego ciągłym niezadowoleniu gdy Arkadiusz marnował sytuację lub nie podawał ;) Przykład z 92 minuty jest idealny ;)

0

Dlaczego oni tego nie sprawdzili
A walić 2-0 XDDDDD

0

Są bardzo fajne, bardzo dobre tłumaczenie. Jeszcze raz dziękuję ;)

1

Myślę, że to będzie kluczowy mecz w tej grupie
My mamy teraz Kazachów potem Armenię i na koniec Czarnogórę. Możemy nieco się "przypatrywać" rozwojowi sytuacji ;)
Plan jest jasny TRZEBA WYGRAĆ TRZY FINAŁY :DD

0

Armenia to może nie ;)
Ja bym się bardziej Czarnogóry obawiał bo przecież to oni walczą o Wyjście/Baraże w tej grupie. Mocno skomplikowaliśmy sobie życie tą przegraną z Danią :(

1

Dziękuję ślicznie ;)
Pozdrawiam :D

0

Zna ktoś z was jakiś fajny polski kanał na YT do nauki Angielskiego ?

0

Jeden mecz na sto :)

Nie no żartuję, meczu ogólnie nie oglądałem to się nie mogę wypowiedzieć ;)

Na pocieszenie dla Rep.Francji (Może jacyś Francuzi są, albo kibice )

Dodam, iż moja drużyna (Obecna LDJ) przegrała raz z pijanymi w trzy Dup... Strażakami z okolicznego OSP (Mecz pokazowy, ale hańba dalej pozostała XDDD )

Ale my nie mamy w składzie piłkarzy po 80-100 milionów także FRANCJO WSTYDŹ SIĘ :DDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?