2

To żeś sobie wybrał ekipy do kibicowania :P

0

za dużo polityki ;)
I się wam normalni ludzie mylą z wrogami :P
Chodziło mi oczywiście o normalnych szarych ludzi XD

2

za 39' XD
Nie no, taka nasza mentalność oni z nas też się śmieją ;P

0

Ale cisnę bekę XDD
Masakra XD

2

No co tam somsiedzie XDD
Niech z naszymi wracają, będzie taniej i po drodze :p

Haha, ale mecz ! :D

0

Zawsze gdy Barca ma kogoś "Na oku" to Real również się tym interesuję XD
Zawsze mnie to śmieszy.

0

Przecież to było wiadome, że Niemcy będą naciskać i grać do końca, ale kurła..... Szwecja wygraj mi ten kupon !!!

0

*AHA ;)

1

Ty no....Kurła, oby nie ;)
Hehe

2

Ja bym jeszcze chciał by Brazole odpadły ;)

6

Szwecjo wygraj mi kupon !!!
Dawaj

1

Ale ja uwielbiam tą piosenkę XD

0

Fajnie jakby Serbia wygrała dzisiaj ;)

9

Pornosy
XD

4

Plusy: Fajnie bokiem leci na śniegu i na deszczu też ;)
Minusy: Można dachować....
Nie polecam XD

3

Ciągnęli by zapałki: Od najmniejszej do największej ;)
Wtedy dana drużyna wygrywa XDD

2

No życie ziomuś XD
Hehe

0

Polaki..... XDD

1

Spokojnie "Odbiję" to sobie triumfem w LM
XDDD

0

I tak mu oczy wydrapią zaraz :PP
Albo i nie ;)

1

Śmiesznie to wygląda :P

2

Są ludzie i taborety ;)
I tyle w temacie.

0

Ale beka XDDDDDD
Masakra...

0

Przecież Ci odpisali ;)

2

Cicho bo Cię jeszcze zlinczują XDDD
Hihi

0

Liczyć na remis Nigerii z Islandią i następnie na wygraną z Nigerią i porażkę Islandii z Chorwacją ;)

0

Mega !!
Daje do myślenia ;)

0

Ale ta Portugalia jest słaba....

4

Mega zwinny i bardzo dobrze panuję nad piłką ;)
Niech dalej ciężko trenuję, życzę mu wszystkiego dobrego ;)

2

Wytkniesz im to prosto w twarz to Cię jeszcze zwyzywają :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?