AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kszysiek7 "jakiś" xDD Ty nawet pisać poprawnie nie potrafisz.
Jakichś czarnych wizji
1
@Alanooo zwracają uwagę na ilość cukru w składzie.
0
Oficjalnie: Barcelona wasalem Madrytu
4
Co to za sieroty strzelały te karne? To samo wczoraj Japonia. Zero siły, zero rozbiegu, kopnięcie w jakiś róg i może się dokula. Jednak do tego trzeba specjalistów... rozbieg, luta pod poprzeczkę, nie ma co zbierać. A nie jak paralityk jakiś
0
@haryveb944 nie płacz
0
Komentarz usunięty
2
Co to za sieroty ten Kiwior i Kamiński...
0
@sevs jak zwykle zapomnial zmienić gacie
0
Fati chyba uraz złapał na sam koniec.
2
I to jest dobra decyzja. Trochę za późno, ale trudno. Dziękuję Gerard za wszystko! Jesteś legendą FC Barcelony.
0
@626 to samo powinien zrobić Busquets z Krossem
0
2 patałachy się dorwały. Ferrarn i Raphinha. Komedia.
4
Oczywiście, że tak.
3
@kakusus Jezu, ziom, co Ty porównujesz... Oni godzinę przed meczem zostali oficjalnie wyepani z LM. Z tyłu głowy każdy miał te świadomość, że graja tak naprawdę o gowno.
8
Co to za jakieś jęki o Tuchela? XD
Gość wylatywał z każdego klubu skłócony z zarządem i piłkarzami. To jakiś psychol. Mówicie, że wygrał LM z Chelsea? No i co? Di Matteo też to zrobił, z gorszym składem xDD wywalając w 1/2 Barce xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dembele będzie dziś miał same straty i będzie irytował swoją grą.
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
@PartidarioCatalan naiwny jesteś jak dziecko.
0
@Kubsoleon dlaczego?
0
Komentarz usunięty
0
Busquets i Dembele? Nie oglądam.
0
@PanWaski graj na chaos
18
Barca jest zakładnikiem własnej filozofii.
6
Co z tego? I tak przegramy do 0
3
Ale teraz to na pewno wyciągną wnioski.
0
@Barcafan2020 teraz napisz po polsku
0
@PJ777 nie jestem twoim kolega, konfidencie.
1
Sędzia pod real ustawiony