0

@Kszysiek7 "jakiś" xDD Ty nawet pisać poprawnie nie potrafisz.
Jakichś czarnych wizji

1

@Alanooo zwracają uwagę na ilość cukru w składzie.

0

Oficjalnie: Barcelona wasalem Madrytu

4

Co to za sieroty strzelały te karne? To samo wczoraj Japonia. Zero siły, zero rozbiegu, kopnięcie w jakiś róg i może się dokula. Jednak do tego trzeba specjalistów... rozbieg, luta pod poprzeczkę, nie ma co zbierać. A nie jak paralityk jakiś

0

@haryveb944 nie płacz

0

Komentarz usunięty

2

Co to za sieroty ten Kiwior i Kamiński...

0

@sevs jak zwykle zapomnial zmienić gacie

0

Fati chyba uraz złapał na sam koniec.

2

I to jest dobra decyzja. Trochę za późno, ale trudno. Dziękuję Gerard za wszystko! Jesteś legendą FC Barcelony.

0

@626 to samo powinien zrobić Busquets z Krossem

0

2 patałachy się dorwały. Ferrarn i Raphinha. Komedia.

4

Oczywiście, że tak.

3

@kakusus Jezu, ziom, co Ty porównujesz... Oni godzinę przed meczem zostali oficjalnie wyepani z LM. Z tyłu głowy każdy miał te świadomość, że graja tak naprawdę o gowno.

8

Co to za jakieś jęki o Tuchela? XD
Gość wylatywał z każdego klubu skłócony z zarządem i piłkarzami. To jakiś psychol. Mówicie, że wygrał LM z Chelsea? No i co? Di Matteo też to zrobił, z gorszym składem xDD wywalając w 1/2 Barce xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dembele będzie dziś miał same straty i będzie irytował swoją grą.

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

@PartidarioCatalan naiwny jesteś jak dziecko.

0

@Kubsoleon dlaczego?

0

Komentarz usunięty

0

Busquets i Dembele? Nie oglądam.

0

@PanWaski graj na chaos

18

Barca jest zakładnikiem własnej filozofii.

6

Co z tego? I tak przegramy do 0

3

Ale teraz to na pewno wyciągną wnioski.

0

@Barcafan2020 teraz napisz po polsku

0

@PJ777 nie jestem twoim kolega, konfidencie.

1

Sędzia pod real ustawiony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?