0

@horang Za 4 miesiące może podpisać kontrakt, ale nie koniecznie z nami, a poza tym miałby zmarnowany sezon, bo wątpię że Pep da grać zawodnikowi, który za rok odejdzie.

1

@QuaReL Hahaha co? A kto ma grać na napastniku?
@LonelyVEB to jest strategia haha

0

@LuisSalvano Raczej tak, ale trzeba na to czekać.

0

@LuisSalvano Desta i Garcię*, Depay jak Luis odejdzie.

1

@wroclawianin89 Todibo jest słaby, Pique stary i nie daj Boże wyleci przez kontuzje, kim go zastąpisz? Bo granie samym Araujo nie jest dobrym pomysłem. Semedo odchodzi nawet dzisiaj więc PO jest większym priorytetem niż LO, gdzie mamy top obrońcę i Firpo.

0

@wroclawianin89 Co? Następna po napastniku? A Prawa obrona, a środek obrony? :D

0

@MaziFCB Trzeba go gdzieś sprzedać, mam nadzieję, że nie będzie jak z Villą i nam nie wsadzi gola :D

0

@paweldunajecfcb Hahaha dobre, łap herba :D

0

@Denver Spk, coś tak słyszałem, ale widocznie jest to kłamstwo.

0

@Suzu W Barcelonie chyba można, ale nie może mieć więcej niż 25 lat? Tak mi się wydaje.

0

@LuisSalvano To jest jego decyzja i nie tobie to oceniać. Coś co dla cb jest błache, dla innego może być ważne i mu nie pasuje.

0

@Suzu ogłaszam żałobę, bo główny rywal przegrał :D

0

@LuisSalvano Ja dostałem dzisiaj odpowiedź, zrozum że SHIBA to jest tylko człowiek, a na pewno komentarzy było masa.

2

@Pawlak1992 Douglas ma tryplet, to jest dopiero legenda :D

0

Chelsea nie ma Bramkarza, a Onana dalej w Ajaksie.

0

@Encore To jest jego pierwszy błąd, ale w tym meczu :V

0

@KapiFCB Wiem, ale jak teraz patrzą na to, to pewnie cieszą się, że ta klauzula wynosiła 80 mln :D

90

Chelsea niby zajebiste okienko, a największego parodysty nie wymienili XD

0

@LuisSalvano Jak zapytałeś na privie to ci odpowie, obiecałem mu, że nie będę o tym rozpisywał.

46

Athletic to zrobił interes, teraz pewnie płaczą z śmiechu i wycierają łzy szczęścia 100 eurowymi banknotami :D

0

@Majsteer Może tak być, ale te doniesienia o teście z włoskiego itp, wątpię, że Suarez w wielu 33 lat pomyślał "A może zdam se test z włoskiego" :D

0

@ObiektywnyKibic121 Może wtedy jako kolektyw będziemy zdobywać tyle samo goli? To jest wróżenie z fusów.

4

@Deltta Cyk Semedo nie chce odchodzić :D, po tym nic by Ci dnia nie naprawiło :D

1

@ObiektywnyKibic121 Ktoś kiedyś powiedział, że drużynę buduję się od obrony, a Chelsea i Arsenal robią na odwrót, dlatego są gdzie są.

0

@VenoM Koeman dał mu jasne sygnały, Suarez raczej na pewno odejdzie.

3

@draxidox Jestem zdania, że to jego decyzja, znając powód rozumiem czemu to zrobił, żałuję że taki super użytkownik odchodzi.

0

@Hubso Nie trolluje, to jest moje zdanie, Suarez ogólnie w prime był lepszym napastnikiem, a potwierdzają to złote buty, których Polak nie wygrał, grając w drużynie, która ma monopol na ligę i ogólnie lidze, która jest słabsza niż angielska, czy Hiszpańska.

0

@ObiektywnyKibic121 I? Bo nie rozumiem, Messi gra też naszą taktyką i ona daje więcej goli i częściej mistrzostwo niż te wrzutki.

0

@Hubso Wygrał to Bayern, gole to nie wszystko, a i tak w tym przegrał z z Włochem.

0

@Hubso Ten najlepszy zawodnik przegrał złotego buta z Immobile :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?