0

Mamy na Ramblii jakiegoś policjanta? Bo mam pytanie.

1

@MasnyTed W obronie to każdy z nich jest lepszy i nie musieli tyle faulować co on, czyli osłabiać swojej drużyny idiotycznym kartkami jak sanie w Messiego. Piszę z małej bo tego piłkarza nie cierpię i nie zasługuje na mój szacunek ;)

4

@Janiama Magiczny środek dwa idealnie dopasowane elementy, do tego Busi i mamy najlepszą pomoc w historii.

0

0

@Triv44 W grze w obronie to nie, pamiętaj, że to jest ŚO i gole na tej pozycji są mniej istotne niż gra w obronie.

0

@FC1899Barca XD ramos, mówi Panu coś Puyol, Beckenbauer, Nesta, Cannavaro? Chyba, że chodzi o czerwone kartki to zgoda.

0

@AdiKingu96 Mi przypomina wendigo z Until Dawn xd

0

@geass Wiesz ogólnie go gniotłem w tym meczu, miałem posiadanie 60%, a strzały takie faktycznie dobre, które nwm jak wybronił to tak 5 z 7, ale mi chodzi bardziej o fakt, że jak dostałem karnego to typ uciekł i zaliczyło nam remis, gdzie gdyby nie to to bym go rozwalił z 3-4do1, on miał 1 celny strzał i 1 gol.

0

@Thoms94 Daj mu podwyżkę, na pewno zostanie :V

1

Komentarz usunięty

4

Fajnie mnie wkurzył gość z Polski teraz w Fifę, miał 2 strzały i gol, a ja 7 strzałów, remis 1-1, mój karny, a lamus wyszedł i cyk remis.

0

@krissu8 Ponoć tak.

0

@elmayakos Ale w całokształcie jest gorszy. Wiem, że to nie jego wina, ale jest to denerwujące i tworzy niechęć do tego zawodnika.

0

@michaleu Moja niechęć do niego spowodowana jest nadmiernym hypem na niego i przez ludzi, którzy piszą, że jest lepszym napastnikiem niż Suarez.

0

@Piotr,1985 Lech i Heineken

1

@krissu8 Wiesz, da się znaleźć osobę, której możesz zaufać. Jeśli poznasz nową dziewczynę (powiedzmy, że naprawdę była by tą jedyną) to jak będziesz taki niedostępny, nie będziesz jej ufał i nie będziesz zaangażowany w 100% to to może być przyczyną, że od cb odejdzie. Najlepiej jakbyś z nową dziewczyną od razu porozmawiał, że jesteś rozbity po rozstaniu itp. I że ciężko będzie Ci narazie komuś zaufać w 100%

0

@Encore Ci by Cuadrado na boisku pocięli chyba :D

0

@BarcaInfo Lucho i jego legendarne konferencje, brakuje tego :D

0

@DonMatteo901 Nie... masakra, jak to od zobaczyć :D

0

https://www.futhead.com/squad-builder/
Taki mam aktualnie skład (Pereira z PSG, ale na futhead go jeszcze nie ma) Jakieś pomysły na ulepszenie itp? Za niedługo za Diallo wleci Kimpembe.

0

@IronSanHybrid Wiadomka, dziwi fakt, że typ mu zaje*** w samochód, a ten się śmieje :D

1

@IronSanHybrid To jest właśnie doświadczenie za kierownicą ;D

4

@matirix20 Ty pewnie lepiej potrafisz?

1

@gumaz Adriana Chechik ;)

2

@FafitFCB To zależy ile watów dodasz :D

1

@neymarjr_143 A no to fajny pomysł, plus dla Kanadyjczyków :D

0

@Transu96 ktoś wie po co ten ogranicznik?

0

@Wossi61FCB Skąd wiadomo, że Reyna?

0

@Hushovt Czy ja wiem, nie można wrzucać wszystkich ludzi do jednego worka, szamanów też masz dobrych i złych, a świat budowany strachem nie jest dobrą opcją.

0

@Arkon Według mnie Kostic z frankfurta byłby dla nich najlepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?