0

No tu juz nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. ... chyba jednak Zubi popełnił klops z tym transferem.. kupi szkło zamiast piłkarza, z drugiej strony drewno (Mimo wszystko) Matheu. .... jak jeszcze słyszę Ze za rok ma odejść Dani Alves to w ogóle ręce opadają. .. kim my mamy grać na PO i w ogóle w obronie ?? Vera -sprawdź swoje zdrowie i zastanów się czy nie kończyć kariery bo na razie zero pożytku dla klubu Ciebie... ps. Juz wiem czemu Arsenal nam go oddał.

0

MESSI to nie ktokolwiek... ale fakt jakby Messi odszedł to straci na tym ofensywa i środek. . Trzeba by zmienić system gry , przede wszystkim wrócić o wysuniętej 9 :) Messi nie odchodz ;)

0

Przy obecnych sankcjach transferowych i kłopotach kadrowych w obronie:
1) Dani Alves nigdzie nie ma prawa odejść po sezonie
2) Montoya powinien raczej zostać, ale jeśli Lucho nie ma zamiaru na niego stawiać i ma grzać ławę to choćby ze względu na talent zawodnika - wypożyczyć

0

Co to za wypociny ? O co chodzi z tym Pique ?

0

Oczywiście Stoke a nie Swansea :P ale i tak romans z Anglia nie potrwa długo ;)

0

W Barcelonie cie szanowali a nawet uwielbiali, na początku kariery wręcz lekko faworyzowali :P do tej pory zachodze w głowę jak mogłeś odmówić Luisowi Aragonesowi kiedy ten chciał cie zabrać na Euro 2008, miałbyś chociaż mistrza Europy na koncie bo nic już lepszego w karierze nie spotka ;) Niestety ale ile Barca mogła czekać ? Miało być coraz lepiej, miał być drugi Messi a tu z roku na rok coraz gorzej, tylko za nazwisko był Milan, Roma, Ajax... teraz juz Swansea. .. ciekawe co będzie następne ;) przynajmniej chłopak sobie pojeździć po świecie bo mniej więcej od 2009 roku wiadomo ze z Bojana Krkica nic nie będzie wielkiego :) i to nie jest wina Hiszpanii czy Barcelony która jest wyjątkowo cierpliwa do swoich wychowanków a do niektorych szczególnie ;)

0

Pamiętam to tak dobrze a to Już 9 lat.. :) wielka noc Barcy i R10 na Bernabeu. .. na szczęście były jeszcze większe potem ;)

0

Są transmisję gdzieś meczów Portugal Arg i Niemcy Hiszpania?

0

Zamiast przyznanie miało być przymknie :) sorry słownik.

0

Niech ten Wenger z całym szacunkiem ale się już przyznanie. .. nic nie wygrywa od lat z tym Arsenalem a do komentowania innych klubów to pierwszy... zwłaszcza że rzadko mówi prawdę, coraz częściej bredzi:/

0

Valbbuena lepszy dla Barcy niż to drewno Mathieu. .. poważnie :)

2

Pedro został ciolki bo jest wychowankiem, pasuje do stylu i właśnie dlatego .... ze był mniej ważny od Alexia !
Wystarczy ruszyć głową : Alexis od początku nie wpakował się w pełni do stylu Barcy - niech nikt nie wmawia ze było inaczej :) pasuje do Arsenalu, dobrze mu się grało w Serie A , tam jest mniej porzadku w ofensywie i więcej wolności. .. w FC musiał w 1 kolejności grać z drużyną i to średnio wychodziło.
odszedł on a nie Pedro bo na nim można było więcej zarobić, bo grzalby na 100 ławę po przyjściu Suareza, i wreszcie (bardziej poetycko) żeby taki zawodnik się nie marnowal i rozwinął skrzydła gdzie indziej ;)
Reasumując - akurat ta decyzja zarządu bardzo dobra. Ciesze się ze Alexa nie ma już u nas i wolę go podziwiać w koszulce Arsenalu :P

0

Czy wam też Ney troche przypomina Ronaldinho ?? :)

0

Nemar gra swietnie... Messi tez ( choc jego mozliwosci sa jeszcze wieksze)...czekamy tylko az Suarez wystrzeli a juz pokazuje sie z dobrej strony i mamy wielka ofensywe ;)

0

Ps. Bardzo ciekawy artykul ;) doczytujac do konca tez nie rozumiem polityki transferowo-kadrowej Barcy i nad nasza prawa strona moga byc czarne chmury...

0

Apropos Montoyi to fajny gracz i nie wien czym zawinil :P ale dla takiego wielkiego klubu jak Barca to za malo na PO... tak czy owak Dani Alves musi zostac.

0

Nie doczytalem do konca bo jedno mnie mega nurtuje... co to do cholery znaczy "najprawdopodobniej jesli nie na pewno pozegnamy sie z dlablem tasmanskim ktorego kontrakt wygasa w przyszlym roku"... to sa jakies zarty ?? Z tego co wiem Barcelona ma zakaz transferowy na najblizsze okienka wiec jak odejdzie Dani to kim my przepraszam bedzieny grac na PO ?? Tym drewniakiem Douglasem ? Adriano? ktorego lubie ale on jest nominalnie lewy... Montoya ?? To brzmi jedynie jedynie logicznie ale powyzszy artykul dowodzi ze Lucho go nie chce... swoja droga mowiac o Montoyi zawsze go lubilem i wierzylem w niego, lepiej atakuje nix broni ale pasuje do stylu Barcy ;) no ale wszystko na to wskazuje ze nie dla Enrique.... podsumowajac - Dani Alves nie ma prawa odchodzic a Barca musi zrobic wszystko zeby go zatrzymac :)

0

I oby im sie udalo bo maja za ci sie rewanzowac :P dodam jeszcze do poprzedniego postu ze nasze trio w ataku i powrot do skladu Xaviego zamiast Rakitica (wroci Iniesta) daje mi jakies nadzieje... ale to chyba i tak za malo na LM :P

1

Swietnie napisane :) popieram w 95% moze delikatniej jedynie oceniajac nasza gre z tragicznej na taka ze poprostu z kosmosu wrocilismy na ziemie na ktorej bylismy przed Pepem. Gralismy kosmicznie, teraz gramy tylko dobrze. Zarzad dramat - zgadzam sie, nie mlfe doczekac sie odejscia tego nieudacznka Bartomeu i powrotu Laporty :) to co w naszej grE martwi najbardziej to czesty brak pomyslu i utrata dominacji nad kazdym rywalem w kazdym meczu. Teraz nawet jak mamy posiadanie 70-80% to czesto bezproduktywnie. Tez uwazam ze bayern, chelsea i real to teraz najwieksze potegi. Najbardziej licze na Bayern Pepa (i Lewego) ale zobaczymy jak bedzie ,)

0

Mowilem Xavi, Neymar, Suarez... tylko szkoda ze o godzine za pozno.... skandal dzisiejszy sklad :/

0

Co to za sklad ?? Barca w spadku formy jedzie na wazny wyjazd gdzie sa konieczne 3 pkt a ln wystawia rezrtwowy sklad.... czemu gra Munir ?? Jakim udem ? Czemu jednak tez Pedro?? Czemu rakiric bez formy ?? Na lawce siedza Neymar, Suarez a takze Xavi... ja sie pytam ci to za glupie rotacje ?? To nie mecz pucharu krola....

0

Ma Lucho swoj rezerwowy sklad.... geniusz poprostu:/

1

Ogladam mecz od 10 minut i oczy mi wychodza... po co Lucho na tak wazny mecz wystawia rezerwowy sklad ??

0

Ani rzut karny ani na remis nie zasluzyli... mieli jedynie swoje momenty w 1 polowie ktora byla wyrownana ;) dzis zasluzona wygrana lepszej druzyny ;)

0

Mecz bardzo dobry, zasluzone zwyciestwo, wyrownana 1 polowa i druga nasza. Krotko i na temat na goraco... Messi na plus, Sergio Busi na plus, Xavi na plus ( on musi zostac), Jordi ALba na plus ;) nie zachwycil dzis Neymar i Luis ale mamy zadla w ofensywie, niech tylko Suarez sie ogra ;) Rakitic dzis na minus, zgubil forme z poczatku sezonu,czekamy na powrot Profesora Iniesty ;)

0

Szkoda kontuzji dla chlopaka ale ta akurat mjie najmniej smuci, Mathieu mnie nie przekonuje,to drewno, o wiele bardziej licze na Vearmalena ale to niestety z kolei szklo ;( tak czy owak licze ze wycwicza inne ustawienia w defensywie, dzieki czemu Matheiu bedzie rzadziej gral :)

0

ZP to CR albo Messi ze wskazaniem na CR... zas trener to Carlo, Simeone albo Loew... innych opcji nie widze ;)

0

Pierniczenie zwykle... najmniej kontrowersyjne sedziowanie GD od lat... Barca sama sobie winna a dokladnie jej kwadrans 2 polowy... ;)

1

Brawo za obiektywizm jeśli jesteś fanem Barcy;) szkoda ze VV złapał w styczniu kontuzje bo tytuł miałby w kieszeni :)

0

Jakim cudem real ?? A Atletico?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?