0

no a na onecie juz pisza ze Fabs nie zagra na GD :P

0

"w naszej pracy arbiter nie istnieje" .. no to Mmou moglby sie pouczyc troche :) tak sie powinno mowic a fakt ze arbiter pare razy przesadzil i gol powininen byc uznany .
a teraz trzeba sie brac do roboty i wygrywac mecze . sezon dlugi :)

0

moja krotka diagnoza : ZA DUZO rotacji.. ZA MALO stabilnosci - traci jakosc, FCB gra wolniej itp.. Pep za duzo komibinuje a ub. roczna druzyna byla przeciez rpawie idealna,..
Powiem krotko- Mam nadzieje ze ta porazka nimi wstrzasnie i pocisna ostro... rozniwez w GD i KMŚ.. bo sezon jeszcze dlugi :)
co cie nie zabije, to cie wzmocni..
Visca el Barca !!

0

powtarzam...rotacje,rotacje, rotacje... co za duzo to nie zdrowo ;// ale nic ogaldamy do konca i wierzymy :)

0

z jedej strony 3-4-4 mogloby sie dzis sprawdzic ale z drugiej 4-3-3 VV- DA,Pq,Py,Abi-SB,Xa,Ini-DV,Ped,Messi.. kiedy ja ostatnio widzialem taki zajebisty sklad ?? Pep za duzo eksperymentuje ze skladami. :)

0

zgodza z niebyt wysoki ocenami bo to nie byl wcale wybitny mecz Barcy :) Nasza wielka ekipa stac na jeszcze wieksze mecze a co do Xaviego dalbym 9 - mial jednak udzial przy wszystkich golach, rzadzil tym meczem :]

0

messi
zgadza sie i to najlepszy dowod ze Barca Rijkaarda i Pepa sie rozni od siebie (chociaz troche).. co madrzejsze (?) trolle gadaja ze Pep zpija piane po ryjku :P

0

no w sumie dosc zrozumiale :] ale nie wiem co to ma do Barcy ten artykuł :P

0

No na razie to Red Devils musza sie napracowac zeby z grupa wyjsc.. mysle ze w obecnej formie sa bez szans z Barca ale za jakis czas kto wie

0

dla mnie Messi przesadzil z ta zabawa.. takie lekcewazenie rywala to wstylu CR a nie Messiego :) sluszna zolta kartka .

0

Pep przesadza ze skromnoscia... chodzi mi o to "gdyby mieli innego trenera i tak by to osiagneli " .. teraz Ci bardziej sfrustrowani (a nie brakuje) beda dalej gadac ze Pep to wielki trener tylko w Barcy (jeszcze beda Rijkaardowi zaslugi dawac)..
co by nie mowic Pep to wybitny trener, a takze czlowiek.. niech gadaja co chca :D

0

Del Bosqe - jeden z moich ulubionych trenerow, jeszcze za czasow Realu go lubilem.. pelen szacun dla takich jak on a takze za to ze tylu graczy Barcy probuje w La Roja.

0

Pawson
o wlasnie !! i te dobra czesc ibry nie zapominajmy :P do dzis pamietam tego gola z listopada 2009 i wygrana 1:0 (pol meczu w 10) z Realem :)

0

podobno jakos 4 lata temu :P szczegolow nie pamietam hehe

0

aragiorn
pytasz czemu nie w czarnych strojach ?? a jak sobie wyobrazasz Milan w 1 komplecie rossnerri i Barca na czarnio ? bylo oczywiste ze FCB zagra w 3 komplecie strojow :) bo dla twoich info turkusowe to nasz 3 komplet strojow - jak dla mnie lepsze... nie rozumiem zachwycenia czarnymi strojami.. jak dla mnie nie porozumienie. czern i biel byly zawsze dla Realu.. dla nas inne kolory :P

0

kamiq
mowisz ze mozna grac z Barca mniej agresywnie na rowni... nie zgadzam sie... albo autobus w defensywie albo szalenstwo z pressingu ale przy Barcy mozliwosciach to moze byc malo (patrz sierpien i plazowa forma FCB).. ty zrozum jedno - dzis Barca zagrala na 70&% nie mam co do tego watpliwosci.. gdyby grala z Realem o cos wazniejszego niz tylko zaklepanie 1 msc w grupie to bylby wiekszy pressing i szybsze tempo(jak w tych najwazniejszych meczach - zreszta taka Barce mozna tylko podziwiac)

0

plus dla nich (Tito i Eric) ze na 200% zajma sie nimi najlepsi z mozliwych specjalistow i nie musza na to czekac... innaczej zwykli obywatele :] to zwieksza nadzieje :)

0

swoja droga szkoda ze Polsat i N znowu pokazuja Borussie i AFC.. powinni sie dogadac i jedna stacja chociaz by pokazala mecz na SS.. im sie wydaje ze wszystkim chce sie ogladac Szczesnego i dwoch polakow w BVB z malymi szansami na awans zamiast hit nad hity klasyków - zły marketing :(

0

zulugula
wiem, w nast poscie o tym wspomnialem jak sie skumalem :)
dla mnie idealna obrona to Puyol-Masche-Pique-Abidal, nie ma sie wtedy o co martwic. szkoda Iniesty bo traci zawsze na tym pomoc. ale od tego sezonu mamy Cesca i Thiago w pelni wiec maja okazje sie wykazac :)

0

ventonene
no teraz mowisz normalniej, bez agresji :P

tak wogole to prosze zobaczyc co mowi jedna z najwiekszych legend Milanu w historii http://acmilan.com.pl/news/Van-Basten-kocha-styl-Barcelony-758

milo sie czyta bo :)

0

dopiero sie skumalem ze Adriano tez nie zagra :)

0

ventonene
chyba nie widziales meczu na CN, owszem remis i sukces ale nie wychodziliscie z wlasnego pola karnego.. gol w 1 i ost akcji meczu.

0

ew. Thiago jeszcze :)

0

moja 11: VV- Adriano, Puyol,Pique,Abidal - Busi, Xavi, Cesc - Villa, Pedro(Alexis), Messi.

0

co do Iniesty to uwielbiam pilkarza, dla mnie symbol pieknie grajacej Barcy w ataku (Xavi ciut z tylu bardziej aleobaj w duecie to masakra) razem z Busim tworza najlepszy trojkat swiata :)
PS. za duzo rotacji w skladzie Pepa.

0

MD
nie zebym sie czepial ale ogarnij sie :D "warzniejszy"
niech ta strona 3ma jakis poziom :)

0

ma farta chłop :D

0

ja tam z remisu plakal nie bede, mamy jeszcze rewanz na Camp nou.. choc licze na powtorke z rozrywki :)

0

sobota 22 najlepsza pora :)) 20 tez bylaby dobra ale o 22 poznym sobotnim wieczorem w knajpach bedzie najlepsza atmosfera.. Ci co planuja w domu obejrzec tez mysle ze spac nie beda :P Ci co planuja ogladac na kompie to gratuluje pomyslu..

0

finaly LM sa od niedawna w soboty grane, moze jemu chodzi o to ze bedziemy czesto widziec Barce i MU w finale :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?