0

mroziu
nie wypowiadam sie nt. urody meskiej ale wydaje mi sie ze Don Andres Iniesta wyrobil sie ostatnio, maly irokez, przystrzyzone wlosy i wyglada jak czlowiek :) ktoras kolezanka mi powiedziala ze Ineista sie robi przystojny.

0

Mjonsz
idz sie ogarnij... jak gowno gral Celtic ale skutecznie... a nasi grali góra na 60% , bez noza w gardle..

0

jooo.... kazdt tak gada a potem ... :))) bedzie Neoplan :)

0

nauczka na przyszlosc jak grac z walcznymi wyspiarzami :) grac na maxa :D choc osobiscie rozumiem ze wczoraj Barca nie grala z nozem na gardle... wybaczyc idzie te porazke :) ale faza pucharowa czy cos... gramy na 200 % :D

0

fajnie ze sie tak cieszy :) to oznacza ze maja szacunek do Barcy..a te dwa kluby sa w koncu zaprzyjaznione :)
Barca miala pecha troche wczoraj i wiadomo ze pilkarsko byla lepsza ale wola walki Celtic wygral i Gratulacje :))

0

Timo
kazdy tak myslal.

0

culeson
wez sie ogarnij bo sie osmieasz tylko.. jak Messi nie strzeli w meczu 2 czy 3 bramek to juz zawala mecz.. szkoda gadac na takich hejterów :/

0

Caratan
nie przesadzaj... nie zauwazylem tego, nie mow ze ktos chcial sprzedawac Inieste czy Messiego, jedynie VV sie czepiaja... nie lubie tego ale jeszcze rozumiem bo to nie jest jego najlepszy okres...
na rm.pl to sie dzieje naprawde, tutaj jest normalniej :]

0

prawda jest taka ze jakby Barca strzelila gola wiecej i ciut innaczej ulozylby sie ten mecz(a bylo blisko ) to byscie rozplywali teraz na dgra Barcy, bo klepali naprawde ladnie :) brakowalo tylko pomyslu na gola ale mam przeczucie ze to dllatego ze nie grali na 200%, tylko na 70..
a ze Barca przegrala to zaraz jedziecie ze slaba, bez pomyslu itd..
nie zachowujcie sie jak kibice Realu ktorzy sa zmienni jak najgoris sezonowcy, jeden mecz wychwalaja pod niebiosa a po jednym slabszym wystepie wyzywaja swoich za gre..
NIE IDZCIE ta droga :))

0

poza tym Barca grala dzis bez obciazenia,. bez noza na gardle, moze na 70%.... a wy sie smucicie... grali , klepali b.ladnie... czegos zabraklo.. moze Forstera :D a poza tym dobrze ze tu przegrali czy gdzies indziej :)
Visca el Futbol... gratlujemy dzis antyfutbolowi w wykonanoiu zaprzyjaznionego klubu :)

0

pitolicie i tyle !!! ja tam jestem dumny z Barcy, grali jak profesorzy a tamci wystawili autobus marki neoplan przegubowy... :/ jakby liceum gralo z wysoka uczelnia :=typu Harvard...
przyznaje ze byli nieskuteczni itd, ze moze brakowalo pomyslu na gola, ale przy takim autokarze ciezko sie gra !! :( szkoda gola z roznego bo wtedy Celtic by sie moze ciut otworzyl..
dla mnie najwazniejsze ze patrzylem na gra Barcy z przyjemnoscia :)
DRAMATU NIE MA !!!! :) wyjdziemy z 1 miejsca w grupie :)

0

pprzypominam wam tez ze Barca gra dzis na max 70% albo i mniej, nie bedzie sie dzis wysililac na maximum, chyba ze w osatnim kwadransie :)

0

mowcie co chcecie.. mi sie gra Barcy PODOBA :) sa elementy magii, graja ladnie ale trudno sie gra jak rywal wystawi autokar w obronie i to jeszcze w takim wydaniu wyspiarskim... gol z roznego i beda bronic wyniku :) mozna bylo przyjac taki scenariusz ale Barca spokojnie gra swoje, podstawa to pierwszy GOL, potem bedzie latwiej :) licze ze cos wrzuca.
Visca el Futbol :)

0

dobrze mu odpowiedzial..... prawda jest taka ze E2 troche przesadzal z prowokowaniem a Song daje bardziej stonowana riposte :)

0

ja zawsze za Iniesta w srodku.. w ataku niech inni graja (nawet Cesc jak musi).. mam nadzieje ze ustawienie bedzie ciut inne, poza tym jest ok :)

0

MatI1515
rozumiem, tylko mowie
UFFF.... nie ma gola...

0

MatI1515'
CR w sobote gral nie lepiej niz Messi.

0

dv_7
Malaga i Barca :)

0

ja jestem za tym ze zostal :))

0

no tak wszystko fajnie ale za co Mourinho Zlota Pilke ? za mistrza Hiszpanii ? Di Matteo niby moglby dostac ale jakos nie wierze ze mu przyznaja :D
jak dla mnie zostaje Del Bosque za EURO i czesc:)

0

mi sie jedynie srednio podoba ten napis "Quatar Foundation" ... juz ten napis Unicef mi sie bardziej podobal... nie chodzi mi tu o to ze Unicef to Unicef a tamto to czysta komercja i siano ale poprostu napis UNICEF ladniej poprostu wyglada niz te wypociny z Kataru :)
ps. oczywiscie wielu wolalo by bez zadnego napisu ;p

0

whatis
z tym ze dla mnie w sezonie 96/97 miazdzyl najbardziej, choc w 2002 wygral najwazniejsze trofeum.

0

whatis
nie no mundial w Koreii to byla wielka rzecz ale to bylo troi chcialem przypomniec 3xR (Ronaldo,Ronaldinho,Rivaldo), z czego jeden strzelal najwiecej goli i zostal gwiazda :) sezon 96/97 byl jego najlpszy w klubie a 2002 rok najlepszy za mundial i Canhrinios (odbil sobie za nieudany 98 rok a konkretnie final)

0

whatis
dlatego tez w 2002 dostal druga Zlota Pilke :P ale to za dokonania w reprezentacji a nie za gre w Interze :) jesli chodzi o caly sezon i gre w klubie to 96/97 to byla miazga, zakochal sie w nim wtedy caly swiat :)

0

dodam tak apropos Ronaldo ze sezon 96/97 w wykonaniu R9 byl jego najlepszym w karierze, dostal wioele nagrod, w tym Zlota Pilke i wogole byl to jeden z lepszych sezonow wszystkich crackow wszechczasow :)) dopiero chyba Messi zaczal go przeganiac.. co do Ronaldinho to troche inna pozycja wiec nie porownuje.

0

i zauwazcie ze mowi to Brazyliczyk... pal 6 Barca, Real... ale jesli Brazylijczyk wychwala Argentynczyka i mowi ze by na niego glosowal to cos znaczy :)

0

Toure wspomina Rijkaarda a Pepa juz nie... widac ze ma do niego lekki zal ze malo z nimk rozmawial a potem sprzedal itd.... ale nic tam.. dobrze sie wypowiada a ja bym chcial tez zeby powrocil (kiedys) :)

0

sadze ze Messi o Ronaldo powiedzialby dokladnie to samo :D

0

normalna wypowiedz :)

0

slabo zwlaszcza ze Mirandes jest tak nisko w tabeli .. :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?