0

@Katalonbar przyszły tydzień kluczowy haha

0

@goldmetaxa jeszcze nic pewnego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VIPER2712 tak do tego się odnoszę :D niezła karuzela jak się wchodzi po jakiejś dłuższej chwili od tych "super" wiadomości ;)

2

Jeszcze godzinę temu omawiali ostateczną formułę transferu a teraz informacje, że się nie dogadali haha no jak to tak można

2

Ciężko ogarnąć co się dziś dzieje i chyba tyle z tego transferu
będzie.. :/

0

@Veb1233 fajnie by było ale znowu ta kwestia godzin :D

0

@SelloutCrowd myślę, że dziś nie będzie żadnych konkretów ewentualnie odrzucenie oferty i do końca okienka polecą jeszcze raz i być może wtedy się uda
Osobiście bardzo bym chciał żeby wrócił
10-12 lat temu jak Neymar zaczynał w Santosie oglądało się kompilacje
Potem wyczekiwany transfer i możliwości oglądania praktycznie co tydzień jego występów
Dla samej gry i umiejętności chciałbym żeby przyszedł bo zdrowy Neymar z piłką jest magiczny
Jakiś sentyment ale kiedyś się na nim wzorowalismy z chłopakami grając na boisku i tak zostało

1

@Szicek10 może wstawiać co chce przecież nie zajmuje żadnego stanowiska w klubie to ludzie za bardzo biorą do siebie to co on wstawia i potem jeszcze obrażają

0

@icon3520 zaraz dojdzie LM i puchar

1

@Gaucho Valverde cwaniak specjalnie te kontuzje robi atakującym

0

@Pitrobolon osobiście uważam, że pewnego poziomu nie przeskoczy i w samej Barcelonie długo nie pogra

0

@Raivper albo za darmo
Za zasługi jak to się mówi

1

@Fabik87 czyli zaczynamy odkręcanie poprzednich słów? haha żenada

0

@konrad1661 napalonego na kasę. Skoro tutaj paraliżuje umysły ludzi którzy wierzą w to i udostępniają to podobnie jest w każdym innym kraju na takich stronach.

0

@D10SLEO dopisać na dole Gerard Romero i mamy podsumowanie wszystkiego co się dzieje od kilku okienek, dziennikarze stracili kompletnie swoją rzetelność i zastanawia fakt czy nie czują się głupio publikując takie bzdury tyle czasu, no ale z drugiej strony społeczeństwo też nie jest zbyt mądre skoro każdy taki wpis na TT wywołuje ogromne poruszenie na stronie

0

@Szicek10 a po co ma się tłumaczyć przecież nie jest żadnym dziennikarzem

1

@Mario96w codziennie pisze co innego dlatego to nie ma żadnego sensu

0

@SeeleyBooth no dobra ale kto przyjdzie? W środku sezonu jaki trener zostawi swoją drużynę?

0

@IronSanHybrid kompleks jakiś? Ogólnie no wszędzie to lgbt jak oni by komuś coś zrobili oprócz oczywiście obrońców narodu haha co skaczą tam małpy w zoo

0

@tbas być może po aktywnościach danych kont sprawdzali, pełno jest takich bez zdjęć tylko kogoś obserwują i potem konto duch zostaje

1

@D10SLEO no a jutro będzie, że Barcelona składa nową ofertę a Real dalej patrzy na wszystko z boku haha nie da się nic ciekawego poczytać bo tylko jeden temat wałkowany tak bez sensu przecież jak przyjdzie to przyjdzie jak nie to nie i nikt tu obecny nie ma na to żadnego wpływu

0

@monsterrize no ale przecież to tylko media podawały informacje o jakimś tam spotkaniu na tym zlocie

0

@bartoszekkk no ale co to zmienia? Poleci na mecz a z tamtym się być może spotkają po weekendzie

0

@Nihas przecież to totalnie bez sensu
Nie dość, że jeszcze kilka lat będzie decydujący to generuje ogromne wpływy

0

@xJLx chodziło mi o jeden mecz ale również wejścia z ławki a to już bardzo możliwe

0

Możliwość zobaczenia Messiego, Neymara, Suareza, Griezmanna, Dembele, De Jonga w trakcie jednego meczu to super sprawa, ciekawe jak to wpłynie na frekwencje. Oczywiście zakładając, że ten transfer dojdzie do skutku.

0

@Danny Gaucho oby nie haha lepiej niech się z nimi znowu bawi będąc u nas

0

@thebaanqn tak jest już wiele stron które oferują susz ale najlepiej używać vaporyzatora do tego

0

@badej60 jeśli można ja też bym prosił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?