6

@Popitek12 Siuuuby a nie suby.

2

@escarabajo Bogusz powinien spróbować gry w topowej drużynie z top5. Jeśli nie zatrzyma się w rozwoju, głowa dojedzie i nie będą go trapić kontuzje to powinniśmy mieć bardzo dobrego zawodnika w kadrze na lata.

1

@mekston Ciekawe czy Al-Qadsiah zagrozi wielkiej czwórce.

3

@bartas97 NASA doceniła jego metody i rozpoczęła z nim współpracę w ramach programu Artemis.


1

@escarabajo Odbita piłka przez bramkarza, ręka poniżej barku i wspomniane uciekanie już usprawiedliwiają obrońcę według przepisów. Zresztą jak się przyjrzeć to ta piłka muska go o bark.

1

@escarabajo Dobry mecz zwieńczony karnymi. Na minus kontrowersyjny karny podyktowany przez arbitra. 2;21- 2;35 Bramkarz odbija piłkę, obrońca ucieka z ręką przy ciele a ten gwiżdże karnego xd.


0

@draxidox Wczoraj nie było rekina tylko sardynka.

1

@Bulbazaur17 Z naszej egoistycznej perspektywy można tak stwierdzić, że obserwator jest wyższym sensem. Tylko czy wszechświat bez życia ale z gwiazdami planetami itd nie ma sensu? Według mnie ma tylko, że mniej niż nasz w którym życie zaistniało.
Co do życia pozagrobowego to jeśli twierdzisz, że istnieje to na tobie leży ciężar dowodu. Musisz udowodnić prawdziwość tego stwierdzenia.

1

@Bulbazaur17 Zaistnienie czegokolwiek ma większy sens niż jakby nic nie zaistniało.

1

@don'T.R.I.P.e Wygrywa się mecze.

13

Jprdl Yamal odwali skila stadiony świata a rekin popuścił przy strzale...

1

Milan remisuje w końcówce po golu Okafora
https://x.com/footbalwrld/status/1824911173503828062

3

Karniak Roberta


1

Bramka Moraty w debiucie


1

Leverkusen po wygranej serii 11 zdobywa superpuchar.

1

Trafienie Lewusa


0

@FcPortoFan1999 Blisko.

0

Zapata na 2;0 dla Torino z Milanem.
https://x.com/PushGoals/status/1824904270317023622

2

Shick wyrównuje w 88min. Leverkusen0 Stuttgart 2;2.


0

@maroon Jako piłkarz tak. Jako trener nie .

0

Stuttgart 2;1 z Leverkusen w superpucharze.
https://x.com/tekkersfoot/status/1824897441038254144

0

Bramki Fenerbace z Goztepe. Przy drugim trafieniu asysta Szymańskiego.
https://www.goalstube.online/2024/08/goztepe-fenerbahce.html

1

Pogoń 2;0 z Widzewem.

3

Minamino strzela na 1;0 dla Monaco z StEtienne
https://dubz.co/c/d1333e

1

@mekston Oby się wylosowało Real-City już w fazie zasadniczej LM.

1

@mekston Savinho może się rozwinąć w City. Niedługo przyjdzie Evechevrii . Najgorsze dla City jest to, że Pep jest bliżej odejścia iż pozostania.

0

@mekston Czekamy na rewanż w tym sezonie LM i KMŚ.

0

MIlan przegrywa z Torino

1

@don'T.R.I.P.e Oni regularnie cisną topkę PL w LM.

0

@MatBac1991 Trincao z dubletem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?