7

O 22 zdecydowany mecz weekendu. Dwie byłe gwiazdy Bundesligi zmierzą się w najważniejszym meczu klubowym w USA- MLSCup. Spotkanie będzie szczególnie ważne dla Marco Reusa, który może w końcu zostać mistrzem krajowym po latach nieudanych prób. Jego Galaxy to najbardziej utytułowana drużyna ze Stanów z 5x MLSCup na koncie i z 4xSupportersShield(mistrz sezonu zasadniczego) i 1ConcafChampionsCup(odpowiednik LM w Ameryce Północnej) i w tym meczu "galaktyczni" będą faworytami do zdobycia 6 tytułu. Energetyki z NY grające w NewJersy XD jak radzili sobie w przeszłości dobrze w sezonach zasadniczych- 3tytuły tak w MLSCup nie wygrali nigdy (2 porażki w finałach 2008 i 2014). Szwed Emil Forsberg staje przed szansą stanie się dla energoli większą gwiazdą niż sam ThierryHenry, który wygrał "tylko" SupportersShield. Największym pechowcem spotkania jest nasz Puciek, który w finale konferencji wschodniej zerwał acla :(
Transmisja spotkania za darmo po rejestracji w appletv.


https://tv.apple.com/pl/channel/mls-season-pass/tvs.sbd.7000
@mekston @escarabajo @Lanosss @Lionel_Messi10 @blakkudium

1

@TheNekro94 Wygrał Arab Club Champions Cup.

2

@mekston W najlepszych ligach strzela się najwięcej.

2

@escarabajo Ahli też zrobili remontadę.

2

@mekston Gdyby był z 5lat młodszy to wszyscy szaleliby na jego punkcie jak w przypadku Gyokeresa.

1

@BorzyKrzys Gasperini robi w Bergamo świetną robotę.

2

@Lionel_Messi10 Wiadomo.

5

@Stinger_ @Bartosz85 Jeśli będa się dobrze rozwijać razem z Zhegrovem to zrobią duże kariery.
@Lionel_Messi10 Inter ma aspiracje na wygranie wszystkiego w tym sezonie.

5

David dublet z Brestem.
https://streamin.me/v/89c43089

0

Taka brameczka Sema Steijna dla Twente z PSV.
https://dubz.co/v/3ac268

0

@HypeR 1. Gulaszówka
2. Flaki
3. Rosół
4. Zalewajka
5. Barszcz czerwony

1

@mekston MrChampionsLegue musi wykazać się zatem na kontynencie.

0

@mekston Nie wiadomo w ogóle czy wygra ktoś z zachodu. Na wschodzie nie mają gwiazd ale mają lepsze kolektywy. Historycznie według zdobytych tytułów jest 26 do 13 dla żółtych.

0

@Bernard777 W Arabii Saudyjskiej mógłbyś odpocząć sobie za kratkami jeśli celebrowałbyś święta publicznie.

1

@mekston Ittihady potwierdzają dobrą dyspozycję.

0

@Pressinho 1. Zapełniac w takiej ilości obiekty nie mogłyby sobie pozwolic biedniejsze nacje w sporcie nr 5 w kraju.
2.Mój błąd, nie wyświwtliło mi twita.
3. 23,234 średnia. Nr 3 w USA za MLB 29, 374 i NFL 69,526.

0

@Pressinho Można dać jeszcze długo więcej kontekstów jak ludność USA, majętność amerykanów, ceny biletów na MLS, rozegrany praktycznie cały sezon za oceanem przy niecałej połówce w top5. Tylko zwróć uwagę, że MLS rywalizuję o przyciągnięcie widza na stadion z najlepszymi ligami sportowymi na świecie(NFL,NBA,MLB,NHL) a na rynku tv,streamingowym wraz ze wspomnianą wielką czwórką, top5piłkarską,ligą meksykańską, europejskimi pucharami czy innymi formami rozrywki.

0

@esem91 Nie ma takiego argumentu, bo się nie dostaliśmy.

1

@Lionel_Messi10 Dobrze, że na Hardrock a nie na tym kiblu, na którym się będą męczyć do wybudowania Freedom Park.

0

@esem91 niedz., 15 cze 2025 – niedz., 13 lip 2025 i niezayebiście, że nie gramy.

0

@Eklerek "To dalej 60 letnia babcia" Którą większość by tamtenteges :P

15

Według FBREF i Opty MLS jest w tym sezonie drugą ligą na świecie pod względem całkowitej frekwencji.


https://www.mlssoccer.com/news/mls-second-highest-attended-league-in-the-world
@Lionel_Messi10 @mekston @blakkudium @AFA @zodiak_10 @macio_944 @Sysia11 @escarabajo @Faro @Lanosss i inni fani Leo i amigosów

6

IFAB planuje zmiany w przepisach.


Formalna zmiana spodziewana w sezonie 2026/27

1

@JanneAhonen Ten pseudoturniej ciagle będzie grany co roku i nazywa się puchar interkontynentalny. Rożnicą dla klubów z Europy będzie tylko 1 mecz zamiast 2.

0

@FcPortoFan1999 Z amigosami na pewno będziecie faworytami, chyba, że Leo się odpali. Z Palmeiras i Ahly różnie może być .

2

@mekston Sounders z MLSu trafili zdecydowanie gorzej. Ciekaw jestem czy Auckland wyłapie dwucyfrówkę z Mynsienami.

1

@mekston Raczej będzie chciał zagrać na takim dużym turnieju.

1

@mekston Starcie byłych kolegów z Psg. Oczywiście jeśli Ney będzie zdrowy fizycznie a Kylian psychicznie.

2

@mekston Niby najłatwiej jak się dało a i tak będzie trudno.

1

@FcPortoFan1999 Tak cię nie interesuje, że komentujesz każdy news związany z tym turniejem XD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?