Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Popitek12 Lekkie Gyökeresowe dewiacje to nie wstyd.
3
@GigiAmoroso Napad wychowany na wielbieniu Zlatana.
5
Bramka Gyökeresa z Porto w pucharze ligi portugalskiej.
https://x.com/GoalsXtra/status/1876738276117070211
1
@mekston Jeszcze za wcześnie ale jakby CRowi kolega zabrał dublet krajowy to XDD
1
@Ptasior Z 80 do 90 trzeba by było wydać
1
@mekston Naserom zostaje już "tylko" walka o ACLElite.
5
Nasz człowiek musiał pokazać mental i popsuć ostatniego karniaka Hilalów XD.
2
No i pochwaliłem Leonardo XD.
Fabinho rehabilituje się po flopie w defie.
4
Benzema dzisiaj perfekcyjny.
@mekston @blakkudium @escarabajo
2
@blakkudium @mekston Ten mecz to świetna reklama RSL .
3
@blakkudium Jednak Leonardo dobrze zastąpił Mitro.
1
@blakkudium Szkoda, że Mitro się skontuzjował. Przydałby się im teraz.
2
@blakkudium Hilale rozkręcili się po bramce.
5
Bergwijn naśladuje Maguire'a.
3
@blakkudium Fabinho fatalnie w defensywie. AlDawsari nie wybacza takich błędów.
@mekston @escarabajo
3
@Popitek12 Puchar a nie liga.
2
@misterio Dzięki.
5
@escarabajo Zapowiedzi, ciekawostki z całego piłkarskiego świata.
3
@escarabajo Dzięki.
@blakkudium wrzuca więcej ode mnie ale mniej poza mainstreamowych.
0
Harry Magłaja XDD
https://i.imgur.com/kNwcq9O.png
5
The szwagiers.
1
@blakkudium Wcześniej PSG a teraz Milan. Z nim co tydzień coś nowego.
2
@Eklerek Stop! Teraz węgorz! Patrzcie świnie , król parkietu ręka jak złamana. Naku#$iam węgorza nananananana.
1
@Faro Który później występował w reklamie promującej ZEA XD.
3
@Comfortable_ Długie.
3
Logrones przegrało ale zdobyło nasze serca,wątroby i nerki.
3
@norbi77 Nie ma drugiego takiego klubu. Oni są poza skalą w większości rozgrywek. Wyjątek stanowią SPH i CDR.
0
@FcPortoFan1999 Lubisz takie karne.
2
NIco Ramosa odwalił w karnych.
1
@Marian_Pazdzioch Blendy z colą a malty żadnych dodatków nie potrzebują.