Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@norbi77 Wątpię w taki rozwój wydarzeń ale są na tym świecie rzeczy co się fizjologom nie śniły. Jak to w Kiepskich mawiali XD.
6
Ramos na 1;0 dla Monterrey z Cruz Azul.
@VegetaPolska @AmigoBlancos @DonCarletto @mekston @escarabajo @escarabajo
5
@norbi77 Nigdy nie ufaj politykom, kiedy wspominają o aspektach moralnych , humanitarnych. USA zależy na resecie z Rosją i odwróconym Nixonie-Kissingerze, aby odciągnąć sojusz niedźwiedzia ze smokiem. W egoistycznej perspektywie Trumpa chodzi o to co wskazywał nasz minister spraw zagranicznych Sikorski. Prezydent amerykanów chce zdobyć pokojowca nagrodę nobla i przejść do historii, dlatego będzie naciskał na obydwie strony konfliktu w celu przystąpienia do stołu rozmów pokojowych.
3
@norbi77 Możliwe , że człowiek wpłynąłby źle na taki ekosystem sugerując się zyskiem, odcięciem, od zagrożenia ale istnieje też wiele inicjatyw walczących z suszą. Nie romantyzowałbym tęż zachowanie geparda u którego po prostu instynkt napicia się mógł przeważyć nad instynktem polowania a nie skupienie się nad aspektami moralnymi. Moralność jest domena ludzką. Choć zwierzęce zachowania prospołeczne mogą przypominać moralność, brakuje im świadomego rozważania zasad, które charakteryzuje ludzi.
Jako ludzkość posiadamy wady ale jesteśmy też na swój sposób wyjątkowi.
0
@norbi77 Ich dogadywanie się jest okrutne ale to prawda, że człowiek jest zwierzęciem najbardziej okrutnym. Z drugiej strony jako jedyni mamy świadomość i stworzyliśmy cywilizację .
2
@barcanawieki Zdecydowanie wolałbym taką śmierć niż bóle i męczarnie.
3
@norbi77 Ludzie nie przestaną ze sobą walczyć dopóki na świecie pozostanie więcej niż jeden człowiek. Wydaję mi się, że to inherentna część naszej natury i nieuchronny atawizm ewolucyjny
1
@Hosh Na najwyższy lvl musisz mieć zdrowie.
1
@Lionel_Messi10
Ładna akcja indywidualna Davida Mrtineza.
1
@Lionel_Messi10 Polska Atlanta :D. Jeszcze Cruz Azul Bogusza vs Monterrey Ramosa o 2;05. Piłka nożna, spać nie można :).
2
@Lionel_Messi10 5;2 ale oddało za 0;0 Columbus-Houston.
https://streamin.me/v/6996e7e9
1
@Lionel_Messi10 Jeszcze Roldan na 4;1 . Miazga.
1
@Lionel_Messi10 Jordan Morris, legenda Sounders i kadry USA dobija LAFC.
2
@Lionel_Messi10 Golazo Rothrocka.
1
@Lionel_Messi10 Wygrywali w 2022r i jadą na KMŚ. Tam niestety trafiła im się grupa śmierci z Botafogo ,Atleti,PSG XD
2
@Lionel_Messi10 Sounders to nie takie znowu placki. Jako jedyni z MLSu potrafili w ostatnich latach wygrać CCC.
2
@Lionel_Messi10 LumenField to trudny teren i brak Bouangi w wyjściowej 11 daje się we znaki.
0
@Adran360 2;2
0
@FcPortoFan1999 A co ja Targaryen, że rządzę smokami i wymuszę na nich strzelanie goli?
2
@Kapitan hawk Zaczadzili się kopi luwakiem z gunwa i nie ma ruchu.
1
Kossa-Rienzi na 1;0 w hicie konferencji zachodniej MLS Sounders-LAFC.
2
OM przegrywa z Lens po golu Neil El Aynaouiego w 94min.
https://streamin.me/v/c977834d
4
@norbi77 Gorące laseczki z Malediwów czy innego Bangladeszu czekają na ciebie. Kliknij i zobacz jak są gorące XD.
0
@mekston Ale z BVB marketingowo dwumecz ciekawszy.
0
@Encore 63;27 w SerieA w w LM-11;1 w fazie ligowej a w playoff na ten moment 2;0.
1
@Lionel_Messi10 Godz spotkania w europejskim prajmie tv o 21;00.
0
@arasz1819 Możliwe, że spotkamy się z nimi w 1/2 LM.
3
Goalline przy golu Lautaro.
https://zapodaj.net/images/e072f6e593a34.jpg
3
Lautaro na 3;2 z Monzą.
0
@FcPortoFan1999 Probierzówka to męczennicy jak na Chrystusa narodów przystało.