Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Chyba tradycyjnie murawa będzie mid w USA :d.
https://pbs.twimg.com/media/Gtbr1D8W0AEW_0M?format=jpg&name=4096x4096
@mekston @Lionel_Messi10 @escarabajo @Lanosss @blakkudium
0
@escarabajo Jednak wcisnęli.
1
@escarabajo To france.
edit; nie uznali xd.
1
@escarabajo Może więcej Kvaradon wyprodukuje kraj Stalina.
3
Piękne HardRockStadium już gotowe na KMŚ. Od początku amigosowej ery powinien grać tutaj Inter.
0
@ViscaelBarca2007 Po Fergusonie nie ma już UTD.
3
Polska piłka.
https://pbs.twimg.com/media/Gtba2zeWAAEMMx5?format=jpg&name=large
1
@blakkudium Broders.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ4y79A9Nwdp_JUTzdNUqRVfEp4oMVKs3r0yQ&s
1
@escarabajo Pućka brakuje.
2
Czyżby nowy nabytek Realu miał trafić do atlasu piłkarskich cucków?
1
@Kessie Co ty robisz u @norbi77 ?
1
@norbi77 Z varem są błędy a przed to już w ogóle była tragedia.
0
@FcPortoFan1999 " jest tam gdzie jest" czyli
XDD
0
@FcPortoFan1999 Zgadza się ale debilizm piłkarski też idzie na konto trenerów.
0
@JordiAlbion Szkolenie i kultura piłarska przede wszystkim.
@FcPortoFan1999 Ulubiona jest ale nie najlepiej wykonywana.
0
@JordiAlbion Wskazywanie ludności kraju jest bezsensu w kontekście talentów piłkarskich. Jeśli ten czynnik byłby determinujący to Indie, Chiny, USA, Indonezja itp. rywalizowałyby ciągle o MŚ.
0
@norbi77 Aby dogonić Yamala,Dembele To Mekambe musiałby zagrać naprawdę kosmiczny turniej.
0
@Comentateiro
Z polskiej perspektywy pisanie o pseudo prestiżu LN,KMŚ jest groteskowe.
Patrząc ogólnie to kmś jest mniej więcej jak lm rozgrywana co 4 lata pod banderą fify. Czysto sportowo jest aktualnie najważniejszym klubowym turniejem. Jeśli o prestiż chodzi to składa się według mnie na niego historia+ wartość rozgrywek, postrzeganie kibiców, skala mistrzostwa. Poza ostatnim na ten moment prestiżowe argumenty są na korzyść lm ale nie wykluczam, że zmieni się to w przyszłości przez przyzwyczajenie się kibiców do nowych rozgrywek albo jakiś reform powiększających.
Czyli coś w stylu kmś≥lm przez trudność dostania się i zdobycia pucharu w jednomeczowej formule playoff po fazie grupowej klubowego mundialu i faktu bycia większym mistrzem świata niż na IK na okres 4 lat .
Z postrzeganiem ln jest bardzo trudna sytuacja. Co do zasady piłkarze wskazują często na wyższość zdobyczy reprowych nad klubowymi ale turniej jest młody i często relatywizowany, nazywany towarzyskim. Z drugiej strony faza pucharowa ligi A ściera ze sobą topowe kadry europejskie.
Podsumowując to moja tier lista rozgrywek jest następują: MŚ repr,ME, LN , KMŚ, LM, Liga krajowa top5, LE i LK,IK, puchary krajowe top5, superpuchary lig top5, puchary lig(np Anglia,Portugalia) i dalej analogicznie z ligami , pucharami , superpucharami poza top5.
Kontrowersyjnie ale wydaje mi się, że nie da się napisać obiektywnie rankingu rozgrywek i co kibic to inna opinia.
4
@blakkudium Zubimendi, Gyokores to będzie topowe okienko wiecznego procesu.
1
@FcPortoFan1999 Zapomniałem, że u was też są na bieżąco.
2
@Kessie https://zapodaj.net/images/3e27bc637f6cb.png
6
Na KMŚ mają się pojawić ujęcia pov sędziego.
Poza tym piłka z chipami rejestrująca każdy kontakt zawodnika, aby uniknąć polemiki jak w sytuacji z Alvarezem i tłumaczenie decyzji przez mikro jak w MLS, Bundeslidze, lidze portugalskiej.
Piłka idzie do przodu!
1
@FcPortoFan1999 Twoje smoki handlarskie na pewno miałyby w tym temacie inne zdanie.
1
@FcPortoFan1999 Trzeba było zbierać pkt to byłby slot.
1
@blakkudium @FCB_dimiC Pewnie zmniejszył się hajs przez brak awansu Barcy, Live, Arsenalu.
1
@Popitek12 Reprezentacyjni i klubowi królowie Afryki.
1
@Kessie A później dawać miskę będzie rzigoł.
1
@blakkudium Podobne stawki jak w LM.
4
@Kessie https://tiny.pl/hm0pp_mv
3
@Bastek1987 W MLSie masz 2 mistrzostwa.
Supporters Shield za wygranie seznou zasadniczego.
MLSCup za wygranie plaoyffów.
Co byśmy nie wybrali mlscup, ssh,ranking albo turniej mistrzostw z ostatnich lat to zawsze będzie kontrowersyjnie. Jedni będą mówić, że ważniejsza aktualna forma przed turniejem, inni o cenieniu bardziej playofów przez Amerykanów. Jeszcze ktoś inny da pomysł wystawiania na slot gospodzara najbardziej punktującego przez ostatnie lata albo zrobić turniej mistrzów z ostatnich 4 lat. Jaką konfiguracje nie wybierzesz to i tak będzie sprawiedliwsza od gospodarza MŚ repr, bo tam drużyna dostaje się przez wygranie plebiscytu przez związek krajowy.
Czy powinien ktoś być na turnieju i za wygranie jakich rozgrywek decyduje fifa a nie user z fcbarca com.