1

To chyba powinniśmy @Popitek12 popsona zapytać

0

@Gaucho A Neymar, Robinho czy Mahrez? A jest pewnie dużo więcej takich piłkarzy

4

@Comentateiro Dla ciebie Messi mógłby być pra wnukiem

0

@tbas Ale ty piszesz jakby wyglądał na zagłodzonego czy coś. Zresztą było trochę tych piłkarzy nawet i chudszych od Raphy wiec tak

0

@TR3YWAY A u brata to jeszcze git, gorzej jak byś musiał u jakiegoś obcego robić.

0

@tbas A co ma do tego bycie chudym XD zresztą on zawsze taki był więc no

1

@misterio Zgadzam się ze wszystkim co napisałes, chociaż jak ktoś widać,że sobie żartuje z Borka a nie, że bierze to na poważnie i się spina to wtedy spoko

2

Jak zwykle Januszowi eksperci się wypowiadają w komentarzach i,albo mówią źle o vinim,albo o Raphinhi gdzie w obydwu przypadkach nie ma takiej potrzeby,żeby ich krytykować taka prawda.

0

@AnalizaTV ale to ty dzwonisz z psychiatryka haha

0

@AnalizaTV no twoi rodzice mi dadzą numer do psychiatryka bo tam byłeś

0

@AnalizaTV no a ja z twoim ojcem i powiedział,że nie wiesz o czym piszesz i w najbliższych dniach nie będzie internetu.

0

@AnalizaTV To, że powinieneś zmienić dyscyplinę sportu która oglądasz jeśli takie farmazoniki piszesz.

0

@AnalizaTV No bo powinni ci odłączyć patrząc na to,że sam wymyślasz sobie przepisy w swojej głowie.

9

Najlepsze trio w historii tego sportu, szkoda tylko, że to tak krótko trwało :(

1

@Fog_W_1899 "Do tego chłop nie wiem kiedy prawko zrobił? Jakoś chyba już sporo po 20tce. Dla mnie to kolejny aspekt, który pokazuje jakim typem jest." Ty to jesteś udany XD

2

@Mario96w Polecam Benfice i Sporting

0

@AnalizaTV Proszę, niech rodzice ci odłączą internet dla dobra moich oczu

0

@FLYP Ale tak na 100%?

0

@FLYP na pewno?

0

Możemy się umówić,że napisze coś brzydkiego a wy tego nie zgłosicie nigdzie wyżej?

0

@Aequlibre Patrząc na to co robił w Elche to jednak ma potencjał i to spory, gorszy od tragicznego kounde na pewno nie będzie a głębia składu się przyda.

0

@malypuzon Nie ma za co misiu :)

0

@Aequlibre Dlaczego Fort?

0

@malypuzon Ale ty wiesz,że Messi to najlepszy drybler w historii tego sportu?

0

@Popitek12 Akurat Nico Paz to świetny piłkarz

1

@Popitek12 Popson wszytko dobrze u ciebie w domu?

13

@Sulimo Nie no przecież jakby nie znał tematu to by się nie wypowiadał chyba ;)

3

@pollack Mam tak samo, ciężki temacik ogólnie to jest.

2

@blakkudium Jak Rash obniży pensje to czemu nie, 30mln za innego skrzydłowego, z takimi liczbami to ciężko by było znaleźć.

0

@BulaKG Tak,ale zawsze jest to zawodnik uniwersalny trzymający pewien poziom na wielu pozycjach, a na środku obrony jest kotem totalnym, nie tylko jeśli chodzi o gre w defensywie (choć przyznaję miał pewne problemy w pojedynkach 1v1),ale też o przegląd pola, wyprowadzenie piłki i taka chłodną głowę, bez paniki i po prostu cenie sobie tego piłkarza bardzo i wyrobiłem sobie dobre zdanie na temat jego gry pomijając tutaj w ogóle jakiegoś cwiakale np

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?