Adi123456789
Dołączył/a: styczeń 2021
Ulica świętej Anny numer 34 mieszkania 11 w Brzezinach
14 obserwujących
10 obserwowanych
1
To chyba powinniśmy @Popitek12 popsona zapytać
0
@Gaucho A Neymar, Robinho czy Mahrez? A jest pewnie dużo więcej takich piłkarzy
4
@Comentateiro Dla ciebie Messi mógłby być pra wnukiem
0
@tbas Ale ty piszesz jakby wyglądał na zagłodzonego czy coś. Zresztą było trochę tych piłkarzy nawet i chudszych od Raphy wiec tak
0
@TR3YWAY A u brata to jeszcze git, gorzej jak byś musiał u jakiegoś obcego robić.
0
@tbas A co ma do tego bycie chudym XD zresztą on zawsze taki był więc no
1
@misterio Zgadzam się ze wszystkim co napisałes, chociaż jak ktoś widać,że sobie żartuje z Borka a nie, że bierze to na poważnie i się spina to wtedy spoko
2
Jak zwykle Januszowi eksperci się wypowiadają w komentarzach i,albo mówią źle o vinim,albo o Raphinhi gdzie w obydwu przypadkach nie ma takiej potrzeby,żeby ich krytykować taka prawda.
0
@AnalizaTV ale to ty dzwonisz z psychiatryka haha
0
@AnalizaTV no twoi rodzice mi dadzą numer do psychiatryka bo tam byłeś
0
@AnalizaTV no a ja z twoim ojcem i powiedział,że nie wiesz o czym piszesz i w najbliższych dniach nie będzie internetu.
0
@AnalizaTV To, że powinieneś zmienić dyscyplinę sportu która oglądasz jeśli takie farmazoniki piszesz.
0
@AnalizaTV No bo powinni ci odłączyć patrząc na to,że sam wymyślasz sobie przepisy w swojej głowie.
9
Najlepsze trio w historii tego sportu, szkoda tylko, że to tak krótko trwało :(
1
@Fog_W_1899 "Do tego chłop nie wiem kiedy prawko zrobił? Jakoś chyba już sporo po 20tce. Dla mnie to kolejny aspekt, który pokazuje jakim typem jest." Ty to jesteś udany XD
2
@Mario96w Polecam Benfice i Sporting
0
@AnalizaTV Proszę, niech rodzice ci odłączą internet dla dobra moich oczu
0
@FLYP Ale tak na 100%?
0
@FLYP na pewno?
0
Możemy się umówić,że napisze coś brzydkiego a wy tego nie zgłosicie nigdzie wyżej?
0
@Aequlibre Patrząc na to co robił w Elche to jednak ma potencjał i to spory, gorszy od tragicznego kounde na pewno nie będzie a głębia składu się przyda.
0
@malypuzon Nie ma za co misiu :)
0
@Aequlibre Dlaczego Fort?
0
@malypuzon Ale ty wiesz,że Messi to najlepszy drybler w historii tego sportu?
0
@Popitek12 Akurat Nico Paz to świetny piłkarz
1
@Popitek12 Popson wszytko dobrze u ciebie w domu?
13
@Sulimo Nie no przecież jakby nie znał tematu to by się nie wypowiadał chyba ;)
3
@pollack Mam tak samo, ciężki temacik ogólnie to jest.
2
@blakkudium Jak Rash obniży pensje to czemu nie, 30mln za innego skrzydłowego, z takimi liczbami to ciężko by było znaleźć.
0
@BulaKG Tak,ale zawsze jest to zawodnik uniwersalny trzymający pewien poziom na wielu pozycjach, a na środku obrony jest kotem totalnym, nie tylko jeśli chodzi o gre w defensywie (choć przyznaję miał pewne problemy w pojedynkach 1v1),ale też o przegląd pola, wyprowadzenie piłki i taka chłodną głowę, bez paniki i po prostu cenie sobie tego piłkarza bardzo i wyrobiłem sobie dobre zdanie na temat jego gry pomijając tutaj w ogóle jakiegoś cwiakale np