Adamski69
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Pruszcz Gdański
11 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jezu jak dobrze, że ten sezon się już zaczyna :D
5
Nieważne jaka dyscyplina sportu, gdybym był profesjonalnym zawodnikiem, to bym się dał normalnie pokroić za takiego kapitana, jak Kubiak. Uwielbiam gościa!
8
@Boberson Tak jak mówisz - nie należy oceniać po meczach towarzyskich.
0
@mesi8191 No widzisz, jednak w zarządzie są osoby myślące i się nie zgadzają, w przeciwności do LARAMBLOWYCH ekspertów ;)
2
@Colon myślę, że można to powiedzieć o jakimś piłkarzu z każdego kraju na świecie. "pakistański Messi", "chorwacki Messi". Zawsze najlepsi i najbardziej uzdolnieni będą porównywani do najlepszego, problem w tym, że drugiego takiego nie będzie ;)
22
W Piątek były moje urodziny.
Wstałem o 9 i schodziłem po schodach z nadzieją, że żona przywita mnie prezentem, złoży mi życzenia. Niestety tak się nie stało i zapomniała o moich urodzinach, z trudem mi odpowiedziała ''Dzień Dobry'' i podała przypaloną jajecznicę. Miałem nadzieję, że dzieci przynajmniej będą pamiętać, jedyne co zrobiły to powiedziały, że chcę kieszonkowe. Ach. Wyszedłem strasznie przygnębiony do pracy. Gdy wszedłem do biura uśmiechnięta sekretarka powiedziała ''Dzień Dobry szefie - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO''.Czułem się szczęśliwy, że ktoś o mnie pamiętał. Siedzę w pracy już kilka godzin, nagle moja sekretarka zapukała do drzwi i spytała się czy nie pójdziemy na miasto coś zjeść i uczcić ten dzień. Tego właśnie potrzebowałem i szybko się zgodziłem. Poszliśmy jednak na drinka do baru, wypiliśmy trochę martini. Wracając do biura moja sekretarka zaproponowała byśmy zostawili pracę i poszli do jej mieszkania. Kiedy weszliśmy do niej, zdjęła płaszcz i powiedziała "Szefie, jeśli nie masz nic przeciwko, na chwilę pójdę do sypialni ale zaraz będę z powrotem'' Poszła do sypialni, a po kilku minutach wyszła niosąc ogromny tort urodzinowy ... razem z moją żoną i dziećmi, dziesiątkami moich przyjaciół i współpracowników, wszyscy śpiewają "STO LAT, STO LAT''
A ja po prostu siedziałem na tej kanapie...
Nagi, zakładając prezerwatywę...
0
@gothcowboy123 Busi drewniany nigdy nie był. Wygląda jak nasycony, wypalony już lekko zawodnik. W dodatku jego warunki fizyczne, jak na jego pozycję zawsze były słabe. Ciężki przypadek Sergio Busquetsa
3
@PawelPetek zdecydowanie NBA 2K > NBA Live. Niech nie kupuje
15
@LuisSalvano co Ty za głupoty piszesz z tą konsekwencją, to aż szkoda gadać..
2
@ravjano A gościu jest koszykarzem, Nick Young ;)
0
Przypau:
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/67654107_149763406210122_2442520885890908160_n.jpg?_nc_cat=111&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQl6daQgeEEa3CKo_81OQRzIcDvwT9_xQaZEFCF0c-lPAIyoGDvgVfUlFk1XSZoMcX4&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=de3ba1b2f374d3f202bb0bd30ef2491e&oe=5DE0668B
0
@Ronin47 Gdynia - Wrocław
29
Jadę sobie właśnie pociągiem w kierunku Warszawy. Kulturalnie siedzę sobie w przedziale i jak to co dzień przeglądam ukochaną La Ramblę, żeby być na bieżąco, co w trawie piszczy i co tam się dzieje na świecie. W tym samym przedziale siedzi jakiś gość, który jakoś w ogóle nie wzbudza mojego zaufania, widać że jakiś dziwny typ, patrzy się na ludzi też jakoś dziwnie. Więc mimo, że jestem rozmowną i towarzyską osobą, to nie zagadam.
Najbardziej mi się chce śmiać jednak, bo on również siedzi na jakiejś stronie i mozolnie, topornie próbuje coś tam gdzieś napisać, przyjrzałem się dokładniej, a to jakieś realmadryt.pl. Upuściłem specjalnie obok niego telefon z wyświetlonym ekranem, oczywiście spojrzał na niego tak, jak chciałem - mina bezcenna :D
34
Elówka wariacie,
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/67638675_149767589543037_2358732868584210432_n.jpg?_nc_cat=110&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQkhtEIg7VFPP6SfpKOsV6WZwFaPftlnTz6ONCjzjjR8dslKfCjUBTVj28ihNgHKdQ4&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=76382cf8b402f2377383547c4d1ecf77&oe=5DA54644
19
Po obejrzeniu Dom z Papieru:
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/67835752_2942825092412245_3354307219804913664_n.jpg?_nc_cat=1&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQln9276jZ0h_uEJqLXzkdqa2GlvU3iA6owiEkRkCTP3EB_dWJTufo1NO5qHbli5L8I&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=711d1aac418d681367a5ab56e7ccd03b&oe=5DA0FA68
5
@MXFCB myślę, że MATS jest nie tylko moim ulubieńcem, ale też dużej części kibiców (:
57
Po czym rozpoznać prawdziwe opinie od kupionych:
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/67910735_2566050243405164_6797082055713751040_n.jpg?_nc_cat=1&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQnMd3cxQ_jJu88uysnYgZb_KIhfCJPMyYWGzM3miSU2LyTfJX0VN38j90x3C7qk9ao&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=58583d1c978bf4338ecb0ef415be3f8f&oe=5DDE8619
1
@COU_11 bardzo chętnie, ale dziś nie mogę.. Mam milfa w okolicy mniejszej niż 3 km ;)
3
@COU_11 a co, mama wyjechała? :D
3
@Kamilos84
Opisz mi Marsellusa Wallace
-Co?
-Jak wygląda Mersellus Wallace?
-Co?
-Powiedz co jeszcze raz, a cię zastrzelę. Opisz mi go.
-Jest czarny, wielki.
-Wygląda jak dziwka?
-Co?
1
Coś dla fanów koszykówki i najlepszej ligi świata, jaką jest NBA (:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/68328426_2449919098361969_1717159763533365248_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQlBQKn1sw6h_ItIqje1puwbiu3HrH_HLYHNgOJIxbERexsC2rxYKhxRxga7sAq9-W8&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=75cab7b48ffc99155fe3b757bf876ea8&oe=5DE4E0DE
0
@Veb1233 ja tam widzę, że postać dalej nieodblokowana..
1
Heynen jest tak specyficzną osobą, że albo się go uwielbia albo się go nienawidzi.
Gość jest mega zagadką i chciałbym sam wiedzieć, co mu po głowie chodzi.. Jedno jest pewne, Vital jest mega profesjonalistą i osobiście strasznie typa lubię (:
4
Śmieszy cały czas.
Woodstock, rozmowa dwóch dziewczyn.
- Idziesz umyć zęby?
- Nie, paliłam menthola.
1
@Veb1233 pytanie którym. Poniedziałek to i w 2022 będzie, ba nawet w 2027
0
@macio_944 a to nie były słowa Arystotelesa?
11
@dawo17 najśmieszniejsze jest to, że mega młody Carles Perez jest tylko rok młodszy od Malcoma
2
@Socjopata Vagner Love
3
@Pawelsky jak to mówił poeta:
"wódka jak wódka, smakuje jednakowo, czyli wspaniale"
0
@kiper09 nie wiem, czy jeszcze można, ale polecam serdecznie opuszczony budynek TVP we Wrzeszczu. Mega widok!