0

dreju jakie to angielskie brukowce cytuje Sentanta w kontekscie Abidala, prosze o nazwy tych brukowcow i linki jako dowod ze Sentanta ich cytowala.

0

kompromituja to sie niektorzy kibice Barcelony piszacy ze nie bylo faulu Abidala na Anelce , podczas gdy sam Abidal przyznal sie do faulu!!!

0

mislo byc ze awansowala niezasluzenie

0

"Co do Abidala na niektórych portalach pojawiła się informacja, że przyznal się do winy, ale źródła raczej nie są wiarygodne, bo są to angielskie brukowce" prosze was kibice Barcelony, miejcie szacunku dla ukochanego klubu i sie nie omieszajce, gdyby Barca byla czlowiekiem to by sie za was spalila ze wstydu !!! Miejsce honor i uczciwie przyznajcie ze Barca nie awansowala zasluzenie. Zrodlem informacji o przyznaniu sie Abidala jest Sentanta!!! to nie jest zaden brukowiec!!!!

0

""UEFA otrzymała już raporty zarówno sędziego, jak i delegata na środowy mecz i po zapoznaniu się z nimi, a także po zasięgnięciu dodatkowych opinii zdecyduje czy i jakie konsekwencje wyciągnąć wobec głównych uczestników spotkania między Chelsea a Barceloną. Oświadczenia w tej sprawie spodziewać się należy w przyszłym tygodniu"

ciekawe jakie to beda konsekwencje, szkoda ze nie da sie juz naprawic szkody, awansowala druzyna ktora nie zaslugiwala na awans

0

Kolego racz nie klamac na moj temat , ok? Nie siedz tu caly czas, wpadlem na godzinke po poludniu i teraz siedze z przerwami od jakies 20:00, to jest caly dzien. Nie dziwie sie ze to co wypsuje irytuje fanow Barcy, prawda kole w oczy. Co do Borka to widzisz roznica miedzy Toba a mna jest przypuszczalnie taka ze Borkowi mowi cos moje nazwisko, twoje niekoniecznie.

pozdro

0

kardasz przypuszczalnie jestes kibicem Barcelony co powoduje ze nie mozesz byc w miare obiektywny, ja nie jestem kibicem ani Chelsea ani Barcy, Realu tez nie i mnie latwiej obiektywnie ocenic kto zasluzyl w tym dwumeczu na awans.

0

pytanie do modow?

Za co dostalem ostrzezenie???

Tak sie sklada ze moja wiedze ocenili juz inni, pozytywnie, bo moje teksty czytaja najwieksi fachcowcy i sie na nie powoluja, w przeciwienstwie do wiekszosci tu piszacych taki Borek czyta moje teksty i sie na nie powoluje.

0

nie kipie, jako kibic pilki noznej nie jestem zadowolony ze odpadal druzyna ktora na to nie zaslugiwala. Kipia ze zlosci niektorzy kibice Barcy gdy sie pisze prawde o wczorajsznym meczu, prawda niekorzystna dla ich ukochonaje druzyny

0

"Guus Hiddink bezsprzecznie pokonał Pepa Guardiolę w walce trenerskiej. By wygrać mecz nie tylko trzeba wykorzystywać własne atuty, ale także trzeba maksymalnie zniwelować atuty rywala. Chelsea w 99,9% to się udało. Holender wiedział, co chcę osiągnąć i bez skrupułów to realizował swój plan. Barça była bezradna, nie potrafiła zagrozić bramce strzeżonej przez Cecha. Holender sprawił, że Blaugrana nie była magiczna. O ile Barça na swoim stadionie przeważała, to na Stamford Bridge Londyńczycy stworzyła sobie więcej sytuacji do strzelenia bramki."

Zgadzam sie w 100 %, Hiddink to geniusz, wg mnie najlepszy trener na swiecie. Nie zdziwie sie jak da kilka rad Fergusonowi przed meczem w Rzymie...

0

ocena Valdesa pokazuje, przy wyniku meczu i ocenach zawodnikow z pola (ktore by byly zdecydowanie nizsze gdyby nie gol Iniesty w dolicoznym czasie gry ktory spowodowal ze Barca nie odpadla) dobitnie pokazuje kto we wczorajszym meczu byl zespolem lepszym i kto zasluzlya na wygrana

0

"eżeli chodzi o kartkę Abidala, to mam wielką nadzieję, że zarząd złoży apelację do UEFA i jeśli tak się stanie to na 99% Abidal zagra w finalne, bo po prostu faulu w tamtej sytuacji nie było, a Anelka się o własne nogi potkną" Co za brednie !!! Faul byl, nawet sam Abidal sie do nie przynznal !!!

0

""kartka dla Abidala jak najbardzije sluszna, przyznal to sam Abidal! On chyba wie lepiej czy faulowal i czy zasluzyl na czerwona kartke niz wy !"

Podaj źródło jeśli możesz. Ale nie onety czy interie, które często wymyślają. "

prosze bardzo, prosze o komentarz

http://www.setanta.com/uk/Articles/Football/2009/05/07/Champs-Abidal-reaction/gnid-51868/

0

borys nie musze ogladac fragmentow meczy na youtube, ogladalem ja live

0

"Aboutreka tylko raz wystąpił na światowej imprezie (MŚ 2006)- od kibicow Barcy mozna sie dowiedziec "ciekawych rzeczy", nie przypominam sobie zeby Egipt gral na ms w Niemczech w 2006 roku- mowimy rzecz jasna o pilce noznej :)

Oto jego sukcesy:

National Team

* Winner of African Cup of Nations Ghana 2008 playing for Egypt.

* Winner of African Cup of Nations Egypt 2006 playing for Egypt.

Club

* Bronze Medalist at FIFA Club World Cup 2006

* Winner of CAF Champions League (2005) , (2006) , (2008).

* Winner of Egyptian League : (2004-2005) , (2005-2006) , (2006-2007) , (2007-2008).

* Winner of African Super Cup (2006), (2007), (2009).

* Winner of Egyptian Soccer Cup (2006) , (2007).

* Winner of Egyptian Super Cup (2005) , (2006) , (2007) , (2008).

Individual

* Came 2nd in the 2008 CAF African Footballer of the Year award.

* Nominated for the 2006 CAF African Footballer of the Year award.

* Winner of the 2008 BBC African Footballer of the Year award. [14]

* Nominated for the 2006 BBC African Footballer of the Year award.[15]

* Winner of the 2008 CAF Best African player in Club Competitions.[16]

* Winner of the 2006 CAF Best African player in Club Competitions.[17]

* The World's most Popular Footballer amongst active Players in 2008 (IFFHS).[18]

* The World's most Popular Footballer amongst active Players in 2007 (IFFHS).[19]

* Top scorer in the FIFA Club World Cup 2006 with 3 goals.

* Top scorer in the CAF Champions League 2006 with 8 goals.

* Top scorer in the Egyptian League (2005-2006) with 18 goals.

* Top scorer in the Egyptian Soccer Cup (2007) with 4 goals.

* Best Player in Egypt (2004, 2005, 2006, 2007, 2008).

* Named in the CAF Starting XI in the CAN Egypt 2006.

* Named in the CAF Starting XI in the CAN Ghana 2008.

* Man of the final match in the 2008 African Cup of Nations after scoring the winning goal.

* Winner of the 2008 CAF Best African player in Club Competitions.[20]

* Winner of the 2006 CAF Best African player in Club Competitions.[21]

* The World's most Popular Footballer amongst active Players in 2008 (IFFHS).[22]

* The World's most Popular Footballer amongst active Players in 2007 (IFFHS).[23]

* Top scorer in the FIFA Club World Cup 2006 with 3 goals.

* Top scorer in the CAF Champions League 2006 with 8 goals.

* Top scorer in the Egyptian League (2005-2006) with 18 goals.

* Top scorer in the Egyptian Soccer Cup (2007) with 4 goals.

* Best Player in Egypt (2004, 2005, 2006, 2007, 2008).

* Named in the CAF Starting XI in the CAN Egypt 2006.

* Named in the CAF Starting XI in the CAN Ghana 2008.

* Named in the CAF Best XI in 2006, 2008.

* Man of the final match in the 2008 African Cup of Nations after scoring the winning goal.

0

nie dosc ze nie najlepiej u Ciebie z czytaniem ze zrozumieniem to takze jestes na bakier z logika.

"niestety ale Barcelona ma wielu kibicow tzw sezonowcow, majacych male pojecie o pilce wiec wcale mnie nie zdziwi jak sporo osob nie bedzie znalo Aboutreki" - mozna na sile wyciagnac wniosek za kazdy sezonowiec nie zna Aboutreki co nie oznacza ze kazdy kto nie zna Aboutreki jest sezonowcem(vide twoj kazus) (kazda matka jest kobieta ale nie kazda kobieta jest matka)

0

nigdzie nie napisalem ze jestes sezonowcem, naucz sie czytac ze zrozumieniem

0

ostrzeżenie

patrz na siebie drogi kolego, zanim zaczniesz oceniać innych

mod

0

Aboutreka to jest bardzo znany pilkarz, nie masz zielonego pojecia dlaczego nie gra w najlepszych ligach swiata jak chcoiazby jego kolega z reprezentacji Egiptu Amr Zaki, od ktorego jest duzo lepszym, wartosciowszym pilkarzem, koles nie osmieszaj sie juz dalej bo moja przepona tego nie wytrzyma :)

0

kogo to obchodzi ze dla ciebie ten plebiscyt jest smieszny, nie wiedzac kim jest Aboutreka pokazujesz jakie masz braki w wiedzy o pilce noznej, stad tez mnie nie dziwi sie ze smiejesz sie z wyboru Adebayora.

coz trzeba miec chcoiaz najmniejsze pojecie, jak widac nie masz

0

gdybys wiedzial cokolwiek o tym pilkarzu to bys wiedzial jakie sa dopuszczalne formy pisania jego nazwiska - http://3arabtv.com/3arabtv/sport/view/4RCoHL4qheo/Ahly_X_Petrojet_(09.25.08)_2-0_Aboutreka.html

0

nie wiem jak mozna byc milosnikiem pilki noznej i nie znac Aboutreki, to nie byl swietny pilkarz, to jest swietny pilkarz, w plebiscycie na najlepszego afrykanskiego pilkarza w 2008 roku zajal drugie miejsce wyprzedzajac np Etoo, Drogbe czy Essiena(wygral Adebayor), nick jest z malel litety tylko z powodow praktycznych.

jest mi wstyd ze musze pisac kim jest ten pilkarz, z kim jak tu dyskutuje...

0

chodzi oto ze tak wielki klub jak Barca ma tak wielu kibicow ktorzy nie potrafia przynac ze ich zespol nie zasluzyl na awans

0

Iniescie mialo byc

0

ms w USA to pierwsze mistrzostwa jakie pamietam, ale pilka interesowalem sie juz wczesniej, pamietam mecz fianlowy IO w Barcelonie - Hiszpania- Polska.

0

wczoraj mylil sie tylka na niekorzysc Chelsea, nie dal ewidetnej zoltek kartki Xaviemu, o karnych nie wspomne

0

Maniu24 to jestes moim rowiesnkiem, pamietasz Barce za Stoiczkowa i Romario bo ja tak, to byly czasy...

0

Bykunn moglbys nie przekrecac mojego nicka, tym bardziej ze to nazwisko swietnego pilkarza- bylbym wdzieczny.

Przepraszam ale w pilce noznej jak w kazdym wyczynowym sporcie chodzi o wygrywania - to jest istota sportu,rywalizacji - a nie chodzi o ladne granie, estetyke, jesli chcesz estetyke to pogladaj sobie taniec...

0

chlopie jesli dla Ciebie zawsze druzyna ktora wiecej procent posiada pilke i oddala wiecej celnych strzalow na bramke zaluguje na wygrana to po prostu nie wiesz na czym polega pilka nozna, nie mamy o czym dyskutowac juz abstrachujac od bzdury w stylu ze jesli ktos nie podaje argumentow za swoja teze to nie ma racji !!! ile ty masz lat?

0

zasluzyla na awans bo byla lepsza na boisku po prostu, granie ladniejszej pilki nie oznacza bycie lepszym, liczy sie tez taktyka, konsekwencja, dyscyplina,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?