22 września 2009, 18:16
0
A czy na jakims programie poza Canal + sport pokaza jeszcze ten mecz ? Chodzi mi o jakis zagraniczny. Na platformie Cyfra +.
17 maja 2009, 00:14
Dzieki :D To mi sie podoba ;] Teraz jeszcze krola dla Eto`o Zwyciestwo w LM i jestem w siodmym niebie :D
17 maja 2009, 00:12
Czy ktos mi powie co oznacza to zdanie : "Madrid, cabrón, saluda al campeón" ???
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
A czy na jakims programie poza Canal + sport pokaza jeszcze ten mecz ?
Chodzi mi o jakis zagraniczny.
Na platformie Cyfra +.
0
Dzieki :D
To mi sie podoba ;]
Teraz jeszcze krola dla Eto`o Zwyciestwo w LM i jestem w siodmym niebie :D
0
Czy ktos mi powie co oznacza to zdanie : "Madrid, cabrón, saluda al campeón" ???
0
Czy ktos mi powie co oznacza to zdanie : "Madrid, cabrón, saluda al campeón" ???
0
Dzieki :D
To mi sie podoba ;]
Teraz jeszcze krola dla Eto`o Zwyciestwo w LM i jestem w siodmym niebie :D
0
A czy na jakims programie poza Canal + sport pokaza jeszcze ten mecz ?
Chodzi mi o jakis zagraniczny.
Na platformie Cyfra +.