0

Wow 3:0
Obstawiałem remis w tym meczu

0

@sewciu50 Nico woli piłkę na wole pole. W grze kombinacyjnej niestety słabo mu to idzie

0

Juz myślałem, że nie utrzyma piłki
Brawo Morata

1

@kigani Wydaje mi się, że dla fizyczności w srodku pola

0

Nacho XD
Chciał podciągnąć z piłką i cyk obrót do lini

0

Ciekaw jestem ile Ferran minut pogra na turnieju.
Olmo i Oyarzabal raczej przed nim w kadrze a w ataku Joselu na 9 jako zmiennik

0

Na tym turnieju będzie można obserwować jak Nico radzi sobie w ataku pozycyjnym pod kątem gry w Barcy.

0

Ciekawe co dziś się Moracie wylosuje za mecz

0

@Kubix93 Ciekaw jestem Nacho coś czuje, że chłop nie dojedzie

0

Jest jakaś przewidywana 11 Hiszpanii?

3

Błagam zrezygnujmy z francuzów w Barcy to się źle kończy.

1

Ja chyba wolałbym znaleźć klub który da mi niższy kontrakt, ale przynajmniej grać i odbudować forme

2

Chyba najbardziej gorący mecz pod względem kibicowskim to może być spotkanie Turcja vs Niemcy.
Chciałbym by na siebie trafili.

0

Nico Felix Yamal
Ciekawe czy taki atak byłby skuteczny Felix jako falszywa 9.

Zastanawiam się czy będzie coś Barca kombinować, aby zastąpić Lewego.
Czy w przyszłym sezonie on musi rozegrać 50% meczy, aby kontrakt był przedłużony?


0

@BORO_12 jestem ciekaw na ile te oferty to wymysł gazet

0

Potrzebuje darmowego programu do obróbki zdjęć.
Potrzebuje z całego zdjęcia wyciągnąć głowę psa :P
Może ktoś pomóc? Z góry dzięki

0

Deco? XD Chyba wysoka pensja i brak chętnego z TOPu i Rapinha sam zaciągnął ręczny.

6

Mam nadzieję, że zadecyduje Flick, a nie excel

1

O kurde dziś o 21 baraże, liczę że Sporting awansuje do la liga

0

@BORO_12 De Jong myślę, że dałby radę.
Felix- on od paru lat nie pasuje nigdzie więc liczę, że Flick znajdzie na niego pomysł.
Fati w dawnej formie na pewno znajdzie miejsce drużynie, ale w dawnej formie

0

na transfermarkt jest napisane, że Iniesta jest obunożny. Jest to prawda?
Zawsze myślałem, że prawonożny i nie pamiętam jakiś strzałów lewą nogą.

2

Flick to ostatnia szansa by zrobić coś z

De Jonga
Felixa (myślę, że na SPO by się sprawdził)
Fatiego w Barcy ( bo jeżeli teraz zostanie na sezon to na pewno będzie to jego ostatni)

1

Polecacie jakiś skarb kibica gdzie będzie mozna poczytać o reprezentacji i podpisywać wyniki?

8

@clyde To jest bardzo przykre 73% i ciągle te same mordy

0

Czy jest gdzieś tabelka najlepiej zarabiających piłkarzy w Laliga?

3

Niesamowite jak Lenget z bardzo solidnego stopera stał się totalnymi przeciętniakiem, że nawet na 4go stopera się nie nadaje.
Żadnej kontuzji nic tylko zaczął odwalać wylewy w obronie i tak już się to za nim ciągnie

1

Mbappe do Realu więc gazety ruszyły
Nico na raty
Kimmich blisko
Barca rusza po Merino

A no i zasada 1:1 już blisko

0

Czy Ferran w tym sezonie był rekinem czy tylko gadał głupoty?

0

@maroon Może wypłynąłby później. Yamal gra na drugim skrzydle więc jakiegoś wielkiego konfliktu tu nie widzę.

0

@RoberDzik Roberto za grosze ja bym zostawił obskoczy parę pozycji, bo nie zawsze mozna grać mlodymi, a co by nie mówić chlop w ważnych meczach potrafi spiąć dupe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?