wiesz może jest to Twoje marzenie .. to postaraj się zakupić bilet na sektor gości. Wisła nie powinna spełniać twoich marzeń kosztem walki o LM , musimy zapełnić trybuny kibicami, którzy dadzą z siebie tyle ile piłkarze na boisku , a nie, że co drugi kibic będzie szukał swojego miejsca, wcinał kiełbase, narzekał i robił fotki gwiazdorą Barcy tacy to niech lepiej siedzą w domu i będzie dobrze. Wiadomo jaką drużyną jest Barcelona dlatego musimy szukać pomocy we wszystkim co się da żeby nadrobić to co na boisku
wiesz może jest to Twoje marzenie .. to postaraj się zakupić bilet na sektor gości. Wisła nie powinna spełniać twoich marzeń kosztem walki o LM , musimy zapełnić trybuny kibicami, którzy dadzą z siebie tyle ile piłkarze na boisku , a nie, że co drugi kibic będzie szukał swojego miejsca, wcinał kiełbase, narzekał i robił fotki gwiazdorą Barcy tacy to niech lepiej siedzą w domu i będzie dobrze. Wiadomo jaką drużyną jest Barcelona dlatego musimy szukać pomocy we wszystkim co się da żeby nadrobić to co na boisku
wiesz może jest to Twoje marzenie .. to postaraj się zakupić bilet na sektor gości. Wisła nie powinna spełniać twoich marzeń kosztem walki o LM , musimy zapełnić trybuny kibicami, którzy dadzą z siebie tyle ile piłkarze na boisku , a nie, że co drugi kibic będzie szukał swojego miejsca, wcinał kiełbase, narzekał i robił fotki gwiazdorą Barcy tacy to niech lepiej siedzą w domu i będzie dobrze. Wiadomo jaką drużyną jest Barcelona dlatego musimy szukać pomocy we wszystkim co się da żeby nadrobić to co na boisku
czytam sobie te komentarze i myśle, że jak chcecie się wybrać na rewanżowy mecz to wezcie sobie kupcie bilety na sektor dla gości bo na R22 tylko tam się powinno znaleść dla was miejsce.. ale i tak mam nadzieje, że jak najmniej kibiców Barcy w Polsce pojawi się na meczu bo szkoda żeby na tak ważnym meczu była piknikowa atmosfera , więc zostańcie w domu a nie psujcie atmosfery .. wiadomym jest, że bardzo jest raczej pewna awansu, ale to chyba jest jasne a wy sie tak napinacie jakby nie wiem co .. zachowalibyście chociaż troszke szacunku dla rywala a nie teksty w stylu "zmiażdży " "rozgromi" itp ..
hehe może i będzie to jakaś atrakcja zobaczyć ten stadion, ale nie podpisujcie sie jakby to był i wasz stadion nie jesteście prawdziwymi kibicami Barcy może w 99% nie chodzicie na jej mecze więc nie wiem skąd wam takie komenty do głowy przychodzą może to jakaś stronka dla dzieci z podstawówki ;))
PS: do redakcjii macie może jakąś fotke z Camp Nou gdzie zasiadają kibice gości ?
wiesz może jest to Twoje marzenie .. to postaraj się zakupić bilet na sektor gości. Wisła nie powinna spełniać twoich marzeń kosztem walki o LM , musimy zapełnić trybuny kibicami, którzy dadzą z siebie tyle ile piłkarze na boisku , a nie, że co drugi kibic będzie szukał swojego miejsca, wcinał kiełbase, narzekał i robił fotki gwiazdorą Barcy tacy to niech lepiej siedzą w domu i będzie dobrze. Wiadomo jaką drużyną jest Barcelona dlatego musimy szukać pomocy we wszystkim co się da żeby nadrobić to co na boisku
wiesz może jest to Twoje marzenie .. to postaraj się zakupić bilet na sektor gości. Wisła nie powinna spełniać twoich marzeń kosztem walki o LM , musimy zapełnić trybuny kibicami, którzy dadzą z siebie tyle ile piłkarze na boisku , a nie, że co drugi kibic będzie szukał swojego miejsca, wcinał kiełbase, narzekał i robił fotki gwiazdorą Barcy tacy to niech lepiej siedzą w domu i będzie dobrze. Wiadomo jaką drużyną jest Barcelona dlatego musimy szukać pomocy we wszystkim co się da żeby nadrobić to co na boisku
Komentarze
0
patti1899: zgadzam się z Tobą w 1906%
0
Looky
skąd ta pewność? nie znasz mnie więc nie wypowiadaj się na mój temat .. i nie mów mi, że taka napinka i podjara to nie zachowanie dzieci
0
Grishom
wiesz może jest to Twoje marzenie .. to postaraj się zakupić bilet na sektor gości. Wisła nie powinna spełniać twoich marzeń kosztem walki o LM , musimy zapełnić trybuny kibicami, którzy dadzą z siebie tyle ile piłkarze na boisku , a nie, że co drugi kibic będzie szukał swojego miejsca, wcinał kiełbase, narzekał i robił fotki gwiazdorą Barcy tacy to niech lepiej siedzą w domu i będzie dobrze. Wiadomo jaką drużyną jest Barcelona dlatego musimy szukać pomocy we wszystkim co się da żeby nadrobić to co na boisku
0
Grishom
wiesz może jest to Twoje marzenie .. to postaraj się zakupić bilet na sektor gości. Wisła nie powinna spełniać twoich marzeń kosztem walki o LM , musimy zapełnić trybuny kibicami, którzy dadzą z siebie tyle ile piłkarze na boisku , a nie, że co drugi kibic będzie szukał swojego miejsca, wcinał kiełbase, narzekał i robił fotki gwiazdorą Barcy tacy to niech lepiej siedzą w domu i będzie dobrze. Wiadomo jaką drużyną jest Barcelona dlatego musimy szukać pomocy we wszystkim co się da żeby nadrobić to co na boisku
0
Grishom
wiesz może jest to Twoje marzenie .. to postaraj się zakupić bilet na sektor gości. Wisła nie powinna spełniać twoich marzeń kosztem walki o LM , musimy zapełnić trybuny kibicami, którzy dadzą z siebie tyle ile piłkarze na boisku , a nie, że co drugi kibic będzie szukał swojego miejsca, wcinał kiełbase, narzekał i robił fotki gwiazdorą Barcy tacy to niech lepiej siedzą w domu i będzie dobrze. Wiadomo jaką drużyną jest Barcelona dlatego musimy szukać pomocy we wszystkim co się da żeby nadrobić to co na boisku
0
Looky
skąd ta pewność? nie znasz mnie więc nie wypowiadaj się na mój temat .. i nie mów mi, że taka napinka i podjara to nie zachowanie dzieci
0
patti1899: zgadzam się z Tobą w 1906%
0
czytam sobie te komentarze i myśle, że jak chcecie się wybrać na rewanżowy mecz to wezcie sobie kupcie bilety na sektor dla gości bo na R22 tylko tam się powinno znaleść dla was miejsce.. ale i tak mam nadzieje, że jak najmniej kibiców Barcy w Polsce pojawi się na meczu bo szkoda żeby na tak ważnym meczu była piknikowa atmosfera , więc zostańcie w domu a nie psujcie atmosfery .. wiadomym jest, że bardzo jest raczej pewna awansu, ale to chyba jest jasne a wy sie tak napinacie jakby nie wiem co .. zachowalibyście chociaż troszke szacunku dla rywala a nie teksty w stylu "zmiażdży " "rozgromi" itp ..
hehe może i będzie to jakaś atrakcja zobaczyć ten stadion, ale nie podpisujcie sie jakby to był i wasz stadion nie jesteście prawdziwymi kibicami Barcy może w 99% nie chodzicie na jej mecze więc nie wiem skąd wam takie komenty do głowy przychodzą może to jakaś stronka dla dzieci z podstawówki ;))
PS: do redakcjii macie może jakąś fotke z Camp Nou gdzie zasiadają kibice gości ?
0
Grishom
wiesz może jest to Twoje marzenie .. to postaraj się zakupić bilet na sektor gości. Wisła nie powinna spełniać twoich marzeń kosztem walki o LM , musimy zapełnić trybuny kibicami, którzy dadzą z siebie tyle ile piłkarze na boisku , a nie, że co drugi kibic będzie szukał swojego miejsca, wcinał kiełbase, narzekał i robił fotki gwiazdorą Barcy tacy to niech lepiej siedzą w domu i będzie dobrze. Wiadomo jaką drużyną jest Barcelona dlatego musimy szukać pomocy we wszystkim co się da żeby nadrobić to co na boisku
0
Grishom
wiesz może jest to Twoje marzenie .. to postaraj się zakupić bilet na sektor gości. Wisła nie powinna spełniać twoich marzeń kosztem walki o LM , musimy zapełnić trybuny kibicami, którzy dadzą z siebie tyle ile piłkarze na boisku , a nie, że co drugi kibic będzie szukał swojego miejsca, wcinał kiełbase, narzekał i robił fotki gwiazdorą Barcy tacy to niech lepiej siedzą w domu i będzie dobrze. Wiadomo jaką drużyną jest Barcelona dlatego musimy szukać pomocy we wszystkim co się da żeby nadrobić to co na boisku