1

0

@Szymix654 Tennis Clash

1

@stachu6667 j*banehaslo123? ;D

2

@NeroTFP @Avada Kedavra Specjalnie dla Was chłopaki przeleciałem ostatnie 3 godziny i nie znalazłem nic na temat ściągnięcia Lautaro czy Wernera albo innych podobnych transferów z poza naszej ligi ;p Jedyny podejrzany komentarz to próba ściągnięcia Coutinho.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8182633#comment-8182633

4

@Avada Kedavra a przeczytałeś, że według przepisów RFEF Barcelona może kupić piłkarza z La Liga nawet po okienku transferowym, jeżeli absencja Dembele będzie wynosiła dłużej niż 5 miesięcy.

8

@FCBeSeM Kebsa prowadzi pod Camp Nou

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@jeyx77x Ciekawe na jak długo. Na razie nie gra regularnie.

0

@Veb1233 a to źle? Właśnie o to chodzi, ma to swoje plusy i minusy kontuzje będą, ale kondycja sie poprawi. Gdyby Valverde robił normalnie treningi, a nie co chwilę dawał im bezpodstawnie wolne. To inaczej by to wyglądało. U niego ważniejsze były taktyczne aspekty niżeli fizyczne i teraz zbiera to swoje żniwa. Ostatni taki wysiłek był za czasów Enrique, gdzie biegaliśmy jak poparzeni, gdy leciała kontra.

0

@Veb1233 Jeżeli intensywność treningów została zmieniona w trakcie sezonu to nie ma co się dziwić #dziekiValverde

0

@Uukasz_93 Coutinho nie sprzedamy, jestem pewien, że będzie grał u nas w następnym sezonie

0

@macio_944 Ciekawa sytuacja jest to, że wielu ludzi w komentarzach pod postem ocenia Semedo jako ten dobry transfer.

5

@FCMichalo Coś za coś.Za Valverde nie było takich wymagań, nie przykładano uwagi na aspekty fizyczne. To i teraz będą zbierane żniwa, gdyby trenowali tak od początku sezonu to nie byłoby problemu.

0

@JohnA Z Lazio nie strzelił.

1

@barteq Karne też trzeba umieć strzelać, a formę co jak co to złapał. Chłop ma passę 6 meczów z rzędu z przynajmniej 1 golem.

0

@Avada Kedavra Z Aston Villa w ćwierćfinale EFL Cup przegrali 5:0, gdy wystawił młodziaków. Teraz pierwszy mecz zremisowali 2-2 w FA. Klopp ma wywalone w te puchary.

7

Chłop postawił 40 k na dzisiejsze zwycięstwo Liverpoolu. Tylko chyba nie wiedział, że Klopp wypuści dzisiaj rezerwowy sklad. Szykuje się zawał serca xDD

https://www.reddit.com/r/SoccerBetting/comments/eyero3/i_put_all_my_money_on_liverpool_1dnb_100/?utm_medium=android_app&utm_source=share

6

Dopiero teraz zauważyłem, że kilka dni temu zginął Rusek pracujący przy zburzeniu stadionu w Petersburgu.
Ja się pytam dlaczego on nie miał żadnej uprzęży? WTF?!


2

@Kengo Od razu Scott Sterling mi się przypomniał xd Chinczyki to ze wszystkiego zrobią podróbkę.


1

Właśnie zaczyna się "Faceci W Czerni" na Polsat Film jak ktoś się nudzi.

0

@Szicek10 U mnie Suarez, nie trawie typa. Ale szanuje za dokonania piłkarskie i grę. Jeszcze pierwszy sezon walczył o każdą piłkę, lecił bark w bark, a teraz.. woli machnąć rączkami czy mieć głupie pretensje do kolegi z drużyny, że mu nie podał dokładnie..

1

@beznicku1000 Patrząc na to jak dobrze się bronią (17) straconych bramek do tego wyjazd, to jest taka możliwość ;p

1

@beznicku1000 Tylko, że wtedy wchodzi. Dzisiaj sprawdziłem.

1

@Piecia7211 Długo by pisać. Nie chce mi się xd

0

@NeroTFP Błąd jest. Napoli musi być ostatnim meczem na twoim kuponie, wtedy nie siada.

1

@DLFCB Rozkręca? Jeszcze trochę i by przegrali dzisiejszy mecz xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Xartas A jakich to ciekawych transferów można się spodziewać w naszej kochanej ekstraklasie? :D

0

@Skaramuczi Panie, co Ty robisz na La Rambli!? Kariera trenerska stoi przed tobą otworem :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?