4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Murazor Może źle się wyraziłem z tym ustawianiem. Wykorzystała swoje szanse, czego Barca nie potrafi, do tego dochodzą wylewy w obronie praktycznie co mecz i niska odporność Barcy na szybkie kontry, a w tym PSG jest świetne. Nie wiem jak ma zamiar rozegrać to Koeman..
1
Ehh, ja już się przyzwyczaiłem, że to tylko złudny wynik. Znowu zacznie się pompowanie balonika jak po meczu z Granada i Betisem, po czym przyszła taka Sevilla i nas ustawiła jak chciała.
0
@Batys Nakręca materiał na Tik Toka, wystarczy teraz tylko podłożyć jakąś muzyczkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie wiedziałem, że ściągneliśmy młodego CR7 do Barcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@tmQbassive On kuźwa wiecznie tak na transmisji xDDDD
0
@halfnolife Jak bardzo słaby jest sik pająka?
3
@fart Czekam z rumieńcami na twarzy na jego kolejną walkę pożegnalną xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Jackazz strims.world
2
Najman czołg xD Praktycznie cały czas stoi w miejscu i wymachuje tylko rączkami ;D
0
@Transu96 łokej, włonczam.
0
Griezmann tyle czasu spędził już na skrzydle, że La Bomba traktuje go już jako skrzydłowego xD
1
@LuisSalvano No raczej xD
3
Ja pier.. Milan. Raz na ruski rok na was postawie i 2-0..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Roobo La Rambla powiedziała, że nie było spalonego. Co ty możesz wiedzieć.
1
O, to ten Argentyńczyk potrafi strzelać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Mingueza jaka główka xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Holsik Zawsze go lubiłem.
0
@regatta52 Spalone ciasteczko.
0
Potężny Trinkało.
1
@VeB 1899 A kto ma zagrać za niego?
0
@SinMistico Najgorsze jest to, że PSG doskonale wykorzystuje kontry. Nie mam zielonego pojęcia jaki ma plan Koeman na paryżan
3
@FafitFCB Materiał na Tik Toka.
0
Patrząc na skład już żałuje, że postawiłem na Barce xD Oby Alaves było dzisiaj dziurawe w obronie.
3
@Gregsky10 Co takiego? Mecz z PSG ma być tym meczem co zadecyduje o jego losach? No chyba nie ;D Każdy inny rezultat niż porażka będzie sensacją, patrząc na nasze braki w kadrze, a jeśli chodzi o ligę to wypadałoby grać w pucharach w następnym sezonie, więc wychodzenie rezerwami to byłby gwóźdź do trumny. Wystarczy, że teraz mamy dziurawą obronę jak sito, a ty chcesz jeszcze świeżaków w środku pola?
1
Też bym się bał takiego rzeźnika jakim stał się Messi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Janas11224 Tak naprawdę ich szanują, tylko boją sie przyznać.