0

To będzie koniec Puyola w Barcelonie

0

Co tu kalkulować trzeba wygrać wszystkie mecze i tyle w temacie

0

Ja tam wole cisze i spokoju od takiej wsi jak mamy w rodzimej ekstraklasie

0

"Pod względem talentu żaden skład nie może równać się z naszym" Bayern, Real, PSG

0

No i Juve prowadzi do przerwy:(

0

nie cala minuta i 15 razy oceniono O.O

0

To wysoki jesteś ja mam 160 z groszami

0

Adres ci przyśle po meczu;)

0

Ja mam to samo

0

Pamiętam nie dawno mecz z Valecia, też miało być zwycięstwo, bo "Valencia to ogórki w tym sezonie, mają kryzys, pozbyli się zawodników" itp, a jak się skończyło to nie muszę przypominać:)

0

Oby dzisiaj nie stracić głupio punktów

0

Gorszy dzień?

0

Aby to drewno Ney nie zagrał to wygramy

0

Synoptycy nie nadają mrozów;)

0

Ej kolego, który pisaleś, ze jest -3, trochę się ociepliło

0

Po dwumeczu PK też go chciałeś?

0

gooool

0

u nas wcale nie lepiej napiszesz "gool" i też masz bana

0

5-0 6-2 chyba coś takiego

0

Ty jesteś odporny na mrozy. Ile było pod koniec tamtego sezonu, przypomnisz?

0

Najlepiej po samobój jakby wygrali:D

0

co to "farsa"?

0

Pewnie, że wiem, ale dla mnie jest to dziecinę, to tak samo jakby na Messiego mówić "karzeł" czy "steryd".

0

Busi jest w tym mistrzem :D

0

Kim jest "Zelek"?

0

Perez dobrze płaci to i mają sędziego;D

0

Pewnie ma kontuzje

0

A gdzie Deco?

0

Niech wraca, byłby lepszy niż Tello czy S.Roberto

0

Za to że prowadzą w lidze i gromią w LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?