1899barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
24 obserwujących
19 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To będzie koniec Puyola w Barcelonie
0
Co tu kalkulować trzeba wygrać wszystkie mecze i tyle w temacie
0
Ja tam wole cisze i spokoju od takiej wsi jak mamy w rodzimej ekstraklasie
0
"Pod względem talentu żaden skład nie może równać się z naszym" Bayern, Real, PSG
0
No i Juve prowadzi do przerwy:(
0
nie cala minuta i 15 razy oceniono O.O
0
To wysoki jesteś ja mam 160 z groszami
0
Adres ci przyśle po meczu;)
0
Ja mam to samo
0
Pamiętam nie dawno mecz z Valecia, też miało być zwycięstwo, bo "Valencia to ogórki w tym sezonie, mają kryzys, pozbyli się zawodników" itp, a jak się skończyło to nie muszę przypominać:)
0
Oby dzisiaj nie stracić głupio punktów
0
Gorszy dzień?
0
Aby to drewno Ney nie zagrał to wygramy
0
Synoptycy nie nadają mrozów;)
0
Ej kolego, który pisaleś, ze jest -3, trochę się ociepliło
0
Po dwumeczu PK też go chciałeś?
0
gooool
0
u nas wcale nie lepiej napiszesz "gool" i też masz bana
0
5-0 6-2 chyba coś takiego
0
Ty jesteś odporny na mrozy. Ile było pod koniec tamtego sezonu, przypomnisz?
0
Najlepiej po samobój jakby wygrali:D
0
co to "farsa"?
0
Pewnie, że wiem, ale dla mnie jest to dziecinę, to tak samo jakby na Messiego mówić "karzeł" czy "steryd".
0
Busi jest w tym mistrzem :D
0
Kim jest "Zelek"?
0
Perez dobrze płaci to i mają sędziego;D
0
Pewnie ma kontuzje
0
A gdzie Deco?
0
Niech wraca, byłby lepszy niż Tello czy S.Roberto
0
Za to że prowadzą w lidze i gromią w LM