- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1084 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
15
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
27 odpowiedzi
Encore
2
Yamal na koniec kariery będzie najlepszym asystentem all timehttps://x.com/TouchlineX/status/207117... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1084 Culés
5
Ciekawy przypadek Benjamina Buttona - ależ to jest świetny film.
2
@PatrychoO jeden z lepszych jakie oglądałem, tylko smutny trochę
3
@PatrychoO Cate https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BOTM4YjAxNzUtNDQ4YS00MGZhLTgzYjAtM2VjMDU0NzUxN2U2XkEyXkFqcGdeQXVyNjExMzUwMjU@._V1_.jpg
1
@Kamiloza91 oj tak
1
@Kamilos84 mam wrażenie, że jest pewna zależność, że im smutniejszy film, tym lepszy. A już na pewno jeśli chodzi o przekaz. Dramat to mój ulubiony rodzaj filmu.
2
@PatrychoO Brad Pitt, niby epizod w znakomitym filmie Scotta, który na bezczela zajebał screenplay Tarantino, mam na myśli fenomenalny film pt. "True Romance", zagrał ćpuna nie z tej ziemi, oczywiście że wcześniej były filmy z udziałem Brada takie jak m. in. "Kalifornia" czy genialne kino drogi "Thelma & Louise". Jednym słowem kluczowym Pitt to arystokrata X Muzy!!!
1
@Don-Corleone aj panie, jakby ktoś mnie zapytał o ulubionego aktora, to nie byłbym w stanie wybrać między Bradem a Leo. Obydwaj zagrali w tylu świetnych filmach że... A to, jaka była między nimi chemia na ekranie podczas "Pewnego razu..." to jest coś niesamowitego. Liczę, że jeszcze ujrzymy ich razem w filmie.
2
@PatrychoO Haha "Pewnego razu w Hollywood" to luknąłem chyba z trzydzieści razy, a zwłaszcza gdy Brad jebnął o samochód Bruce'a Lee, a ta piczka wyjeżdża z tekstem, co Ty zrobiłeś z głównym aktorem żonobójco, ech, wszystkie tekściory znam na pamięć, Tarantino to więcej niż geniusz, podobnie jak Brad czy DiCaprio :)
1
@Don-Corleone ja to dokładnie licząc, obejrzałem 11 razy. Kupiłem tego typu winyl https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/72901462_3636631113029508_971421898984390656_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=EawY042qfpQAX9reLtb&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=2417ec85a8f5c4ad3e56de63a1243c6e&oe=60B4FD0F mam plakat w ramce obok innych filmowych plakatów, mam dżinsówkę Cliffa od Wranglera taką, jaką miał w filmie: https://eu.wrangler.com/pl-pl/shop/mezczyzni/dzinsy-i-odziez/kurtki/the-hollowood-jacket-in-spoilt-brad-W456SF42P.html A teraz czekam na książkę i rozszerzoną wersję.