- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 784 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 784 Culés
6
"Działacze Schalke postanowili dać swoim zawodnikom wolną ręką w szukaniu nowych klubów. Na jaw wychodzą coraz smutniejsze informacje dotyczące zasłużonego niemieckiego klubu. Jak pewnie wiecie, kilka dni temu w sieci pojawiło się nagranie z piłkarzami Schalke, którzy uciekają przed grupką pseudokibiców. Patologia? Mało powiedziane, a to dopiero wierzchołek góry lodowej.
Okazuje się bowiem, że około 10 graczy zostało pobitych. Samochody Marka Utha oraz Omara Mascarella stojące obok stadionu zostały doszczętne zniszczone. Suat Serdar został odwiedzony w domu przez dziesięciu przedstawicieli libańskiego gangu. Ralle Fahrmann oraz Amine Harit otrzymali kilka silnych ciosów w twarz - golkiper bał się o swoje życie i podobno z łzami w oczach prosił o litość. Co więcej - oberwali również Gerald Asamoah i Klaas-Jan Huntelaar.
To właśnie pobicie dwóch ostatnich "pomogło" policji namierzyć sprawców. Pseudokibice komunikowali się ze sobą za pomocą mediów społecznościowych i wyrazili żal za znieważenie osób, które dobrowolnie wybrały pracę w Schalke i chciały ratować klub w potrzebie. Sprawa ma wiele wątków - policja informuje chociażby o tym, że oferowano zawodnikom eskortę do domu po ostatnim meczu, ale władze klubu odmówiły.
Dziś wiemy, że Panowie Serdar, Harit i Uth odmawiają kontynuowania gry i w tym sezonie nie zobaczymy ich już na boisku. Co z resztą? Po takich wydarzeniach niewielu będzie chciało mieć cokolwiek wspólnego z tym klubem."
[Fanpage, Mistrzowie Polski]
6
@adambądkowski93 Takich kiboli powinno się zamknąć na co najmniej 10 lat. Może by się zastanowili następnym razem
0
@adambądkowski93 a kilka lat wstecz grali w lidze mistrzów, walczyli w lidze. Niestety zarząd przyczynił się do tego że tak wygląda ten klub