- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1056 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kozinho.
0
Kurakao wyszło z grupy, a nas tam nawet nie ma xDDD E: Dobra, to nie kurakao, ale też beka
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1056 Culés
3
Robert Winnicki dobrze podsumował Adama Bodnara.
https://mobile.twitter.com/RobertWinnicki/status/1382610150591242243
14
@JANEK777 Podsumujmy to inaczej:
- RPO powinien zarzucać sądy głupimi wnioskami bez szans na ich uwzględnienie przez sąd
- Przypominam, że RPO wstawiał się także za ludźmi biorącymi udział w różnych protestach
- RPO bronił nękanych przez władzę przedsiębiorców i ludzi
Faktycznie słaba ta kadencja. A Winnicki to dzban.
3
@JANEK777 Konfederacja jest ślepa i sprzyja zamordystom? Stare, już znałem xD
9
@sebasek99 Nie tyle Konfederacja, co ich skrzydło narodowców. Dopóki nie pozbędą się tych szurów, to nie mają szans na wynik lepszy niż na granicy progu wyborczego.
6
@JANEK777 Oczywiście, poseł PiS-u Wróblewski będzie lepszym kandydatem.Co za frezesy Winnickiego
7
@JANEK777 czyli Winnicki puszcza oczko do pisu, że już nie będą fikać i też chcą do koalicji. Mierny człowiek.
2
@tobiasson92 Dlatego ciekawe jak tam się układają siły. Wydaje mi się że stronnictwo narodowe jest tam akurat bardzo silne, nie wiem czy czasem nie przeważa.
8
@arasz1819 Winnicki i narodowcy moim zdaniem do pisu idealnie by pasowali. Światopoglądowo i gospodarczo to to samo, tylko nieco bardziej radykalni. Wyłącznie sprawy polityczne sprawiają, ze nie są razem.
2
@tobiasson92 @sebasek99 @tomek8756 @arasz1819 Adam Bodnar jest osobą skrajnie lewicową. Mówił, że Marta Lempart to wybitna osoba. Jego zastępcą była Sylwią Spurek, którą w ten sposób wypromował i teraz ośmiesza ona Polskę na arenie międzynarodowej.
Jak ma Winnicki z kimś takim się zgadzać czy go chwalić?
Oczywiste jest, że woli go krytykować. Nie wyraził też w tym poście poparcia kandydatowi pisu.
0
@JANEK777 Może dlatego że Bodnar wielokrotnie interweniował przy okazji covidowych nadużyć władzy, czy też innych. Ale oczywiście najlepiej jest przedstawić go jako lewaka, bo sobie wybrał Spurek na zastępczynie (a miała przecież kompetencje) oraz na podstawie jednej sprawy, gdzie też przecież wystąpił z pozycji swoich kompetencji, ale stanął po stronie, która to się Winnickiemu nie spodobała światopoglądowo. Tymczasem przypomnę, że obywatele to nie tylko konserwatywni heteroseksualni katolicy.
A Winnicki jak jawnie kandydata PiS nie wspiera, tak jednak dziwnie jego wypowiedź się pokrywa z narracją partii rządzącej ws. Bodnara.
0
@sebasek99 tu nie ma co za bardzo tłumaczyć. Z tej wypowiedzi nie bije nic poza personalną niechęcią Winnickiego. Lampart czy Spurek ma być wyznacznikiem kilkuletniej i raczej wyważonej kadencji? Cześć kondfederatow bardzo chętnie by się przytuliła do PiS.