La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 930 Culés

3

Zakaz aborcji z gwałtu to barbarzyństwo.A Wy jakie macie na ten temat? ogólnie jesteście za liberalizacja prawa aborcyjnego czy przeciw?

4

@tomek8756 A jak ustalić czy na pewno doszło do gwałtu i w wyniku tego doszło do ciąży? Pytam poważnie bo samo zdanie "aborcja w przypadku gwałtu" jest według mnie poprawne i powinna być taka możliwość tylko jak by to wyglądało w praktyce?

4

@tomek8756 Absolutnie przeciwko liberalizacji prawa aborcyjnego, ale też przeciwko jej całkowitego zakazania. Dla mnie najlepszy był nasz Polski kompromis i wypadało by go przywrócić w przyszłości.

7

@tomek8756 Gorące dyskusje loading

0

@tomek8756 24% młodych jest za konfederacja 18-29lat. Tu wiekszość taka jest. Wiec są zgodnie z miłościa do swojej partii za brakiem jakiejkolwiek aborcji.
PS. Dziecko można sprzedać , tak mawiał lider tej partii.

1

@tbas A od kiedy 24% to większość? Ja widzę zresztą tutaj częściej wrzucane informacje z innych partii niż konfederacji.

5

@tbas No popatrz, ja głosuję na Konfederację a nie obchodzi mnie co mówi lider tej partii. I uważam że aborcja powinna mieć miejsce jako zabieg medyczny, jesteśmy na tyle rozwinięci że możemy to przeprowadzać jako po prostu ratowanie zdrowia i życia matki i/lub dziecka. Natomiast pomysł aborcji "na żądanie" do któregoś tygodnia ciąży jest według mnie obrzydliwy.

0

@Nano22 No to myślisz inaczej niz cała partia. Przypomnę, że to na wniosek tej cudownej partii poszedł wniosek do trybunłau. Nie mistrza Korwina. Bóg , Honor , Ojczyzna , przyjacielu.

1

@tbas Polecam najpierw zapoznać się ze stanowiskiem, a później się o tym wypowiadać.
BTW. Przed przecinkiem nie należy stawiać spacji.

0

@tbas jedyna nadzieja w tym, że wyrasta się z tego szuryzmu.

0

@inViNcibl3 No to mnie oświeć jakie jest stanowisko partii. Dla jaj złożyli wniosek do trybunału ?
Dodam ci wypowiedź Bosaka,
"Na pytanie, czy jako prezydent dążyłby do wprowadzenia w Polsce całkowitego zakazu aborcji, Bosak odparł, że "każde życie dziecka zasługuje na ochronę". - I uważam, że sytuacja, w której na podstawie niemożliwego często do sprawdzenia podejrzenia, że jakieś dziecko się urodzi chore, możemy je zabić, to jest sytuacja, która nie licuje ze standardami cywilizowanego państwa. Dziwię się, że politycy nic z tym nie robią - ubolewał.

Bosak stwierdził też, że słowo "aborcja" jest eufemizmem, "którego nie powinniśmy używać". - Tak samo jak nie powinniśmy np. na określenie Holokaustu używać sformułowania „ostateczne rozwiązanie” albo jakichś takich innych eufemizmów - dodał.

- Jeżeli chodzi o zabicie kogoś, to po prostu należy nazywać rzeczy po imieniu, a nie pudrować jakieś takie barbarzyńskie praktyki - podsumował."

Jakby to powiedzieć, to drugi lider, który mówi to samo. Może liderzy swoje, reszta swoje nie wiem.

1

@Nano22 Problem w tym, że jest to cholernie trudne. Po pewnym czasie lekarze nie są w stanie dokładnie wskazać czy do gwałtu doszło czy nie doszło, a duża ilość zgwałconych kobiet nie jest w stanie psychicznie zebrać się do tego, żeby zgłosić gwałt. W takich sytuacjach jest za późno.

0

@tomek8756 Ja jestem za całkowitym przyzwoleniem na aborcję bez względu na powód. Nie mi decydować o ciąży czy dzieciach innych ludzi.

0

@tbas Ruch Narodowy jest tylko częścią Konfederacji, przytocz proszę wypowiedź Korwina, który mówi o całkowitym zakazie aborcji. Przynajmniej z przecinkami Ci się udało.

0

@inViNcibl3 Odpal sobie youtube i jego filmik. Na pytanie co z dziećmi po gwałcie. Posłuchaj i wróć.

0

@tbas Słuchałem, a coś o całkowitym zakazie aborcji?

0

@inViNcibl3 No to się może wypowiedz. Pytanie jest o gwałt nie wiem czy zauważyłeś. Poprosiłem byś przedstawił stanowisko partii, może nie doczytałeś? Ja ci wrzuciłem już dwa przykłady jakie mają poglądy w tym temacie, pięknie tłumaczysz jak przecinki wstawiać to może wrzuć w końcu jakie jest stanowisko partii? Czy temat trudny?

1

@tbas Nie ma jednego stanowiska Konfederacji, bo składa się ona z kilku mniejszych środowisk. Ty za to powiedziałeś, że wyborcy Konfy są "zgodnie z miłością do swojej partii za brakiem jakiejkolwiek aborcji", co jest totalną bzdurą, pomijając to, że nie wszystkie postulaty partii, na którą głosujesz musisz popierać.

Masz stanowisko partii Korwina, myślałem, że sobie poradzisz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?