- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 715 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 715 Culés
14
Byłem w wielkim szoku jak łatwo wczoraj wchodziliśmy w PSG. Obiektywnie mówiąc należało się 1-3 do przerwy i to bez żadnego tłumaczenia. Ciekaw jestem czy PSG mając świadomość, że trzeba atakować zagrali by inną piłkę czy mają już ten gen przegrywów i wyszli na ten mecz nastawieni na jak my na Liverpool. To jak piłka się wczoraj nam chodziła to przypomniały mi się czasy Lucho a to jak Moriba chwilę po wejściu ciałem zniszczył Mbappe to coś pięknego.
1
@bartekvisca Napewno by inaczej grali.Pokazali to w pierwszym meczu jak dobrze grają gdy trzeba grać.
4
@bartekvisca mają gen przegrywów tylko trafili na niedoświadczony jeszcze Lipsk tak to by się nikt tym pandemicznym pseudoturniejowym finałem nie podniecał
0
@Encore Totalnie się nie zgadzam z tym stwierdzeniem.
Chcieli grać dokładnie to samo, co w pierwszym meczu, czyli średni pressing i czekanie na kontrę, ale tym razem to my zagraliśmy zupełnie inaczej, wychodząc do nich wysoko, co w połączeniu z kontrola środka pola sprawiło, ze PSG modliło się do Navasa.
2
@Beztroskii Zobaczymy jak Paryż będzie wyglądał w next meczach.
0
@Encore
nie masz kompletnie racji, gdyby mieli mniej szczęścia to by znów była remontada
stłamsiliśmy ich w tym meczu, a najlepszy dowód że nawet kibice realu tu wchodzili i to mówili
0
@lucca87 Gdyby,gdyby.Fakty są takie że jest 5;2 w dwumeczu byku.
0
@Encore
no i co z tego? ja mówię tylko o wczorajszym spotkaniu
pierwszy mecz zagraliśmy kicha to fakt
wczoraj zagraliśmy mega dobrze i stłamsiliśmy PSG, które było bezradne i to też fakt, o którym mówią wszyscy kibice nawet Realu