- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1093 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1093 Culés
2
A tak swoją drogą to jak tam poszedł zakup śmigłowców dla polskiego wojska i jednostek nadmorskich? Wsadzono już pół MONu z czasów PO za te kontrakty z francuzami na Caracale czy sprzedano wtedy populistyczny ściek o "zdradzie polskich zakładów lotniczych przez niemca Tuska", rzucano oskarżeniami i koniec końców jak zwykle nic z tego nie wynikło?
1
@Amigo_Blanco Oczywiście, że nic z tego nie wynikło :) Chcieli tylko wywołać nienawiść Polaków do poprzedniego rządu żeby zdobyć władzę, a gdy już doszli do koryta zapomnieli o wyborcach. Teraz sukcesem MON-u było zwodowanie Ślązaka po chyba 15 latach budowy, który jest patrolowcem. Zapomniałem jeszcze wspomnieć o największym sukcesie naszej marynarki, czyli naszym nowoczesnym niszczycielu min... Już nie wiem kto będzie miał gorzej podczas konfliktu zbrojnego: Marynarze, czołgiści w Twardym i T-72, czy może piloci Migów i innych radzieckich wybryków...
2
@fcbarcafan19 Ślązak Ślązakiem, o stanie i sensowności Marynarki Wojennej jako takiej już rozmawiano godzinami. A w przypadku śmigłowców - aktualnie praktycznie nie możemy wywiązać się z zobowiązań ratowniczych na Morzu Bałtyckim (już nie ma czym latać), helikoptery wojskowe są z początku lat 80-tych. Wyobraź sobie co by się stało w przypadku powtórki z katastrofy promu Heweliusz...w czasie akcji ratunkowej musieliby pomóc wszyscy sąsiedzi, a tak naprawdę nie pomóc, a zastąpić
0
@Amigo_Blanco A potem w TVP Info pomoc Niemiec byłaby pominięta i wspomniano by tylko o bohaterskiej walce pilotów jakiegoś latającego złomu...