La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1475 Culés

4

Jeżeli pod koniec lutego będzie 6-7 tys. Przypadków dziennie to będzie krok wstecz, powiedziała Semeniuk z rządu.
Niech się lepiej te kina nie otwierają, bo nie ma po co. Na 2 tygodnie otworzą, a potem znowu zamkną...

0

@barcelonaLM Moim zdaniem nie będzie kroku wstecz, bo politycznie rząd byłby skończony, a otwarte firmy i tak się nie zamkną. Duże sieci kin np. Helios zapowiedziały, że się nie otworzą, bo termin na przygotowanie do otwarcia jest zbyt krótki.

0

@barcelonaLM niech podadzą dane zachorowań na grupę np w 2016. To pewnie 3 krotność tego co teraz jest.

4

@barcelonaLM Dlatego właśnie się nie otwierają :D Bo nie ufają tym parodystom.

1

@Bykunn Nie no hotele, stoki były otwarte wcześniej. Rząd sobie może już robić co chce, a ludzie i zwłaszcza przedsiębiorcy ich nie posłuchają. ;)

1

@barcelonaLM Dlatego większość sieciowych kin i masa hoteli się nie otwiera, bo mogą zamknąć po 2 tygodniach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?