- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 750 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 750 Culés
9
X: Aborcja jest zła.
Y: Ale ja nie jestem wystarczająco silna psychicznie żeby udźwignąć ciężar zajmowania się przez całe życie niepełnosprawnym dzieckiem, mój znajomy ma syna z autyzmem i opowiadał mi jaki to ogromny wysiłek. On w wieku 32 lat myśli poważnie nad tym co z tym dzieckiem będzie jak on umrze. Chcę zaoszczędzić cierpienia i sobie i mężowi i dziecku.
X: Aborcja to morderstwo, wbrew woli mojego Boga, chcesz normalnie zamordować swoje dziecko? Ono nie ma wyboru, a Ty chcesz podejmować go za niego?
Y: No dobrze... Przekonałeś mnie, urodzę. Pomożesz mi z tym? Wspomożesz mnie jakoś po porodzie?
*użytkownik X opuścił chat*
I tak to niestety wygląda, ta walka pro life.
2
@Jakchcesz Byłem tu pierwszy xd
0
@Jakchcesz Bogiem sobie mordy nie powinni wycierać.
1
@Jakchcesz
X: Nie jestem gotowa urodzić dziecka.
Y: Oddaj do adopcji daj szanse życiu. Są ośrodki i fundacje oraz wolontariusze oni się nim zajmą.
X: Nie mam serca, żeby oddać.
Y: A masz serce zabić?
użytkownik "x" opuścił czat
6
@Tomo_95 urodzić dziecko z poważną wadą genetyczną tylko po to żeby po chwili je oddać do adopcji... Ty weź przeczytaj to jeszcze raz co napisałeś właśnie.
0
@Jakchcesz Takim jak Ty widze nie ma co tłumaczyć. Zabicie/usuniecie to nie jedyne wyjście. Za grosz w Tobie empatii.
0
@Tomo_95 w Tobie dużo empatii żeby oddawać nieuleczalnie chore noworodki do ośrodków adopcyjnych. Faktycznie, niech inni się męczą i problem rozwiązany.
0
@Jakchcesz W Twojej głowie oddać to zbrodnia ludzkości a zabić to jak splunąć.
0
@Tomo_95 Byłes kiedyś w domu dziecka choćby, ośrodku poprawczym, MOPSie czy jakimkolwiek podobnym miejscu? Oczywiście wizytacja, nie pobyt :)