- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 648 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 648 Culés
71
Strona którą codziennie odwiedzamy bardzo się zmieniła. Doskonale widzimy że jest wiele reklam a to znaczy że FCBarca.com między innymi dzięki nam użytkownikom przechodzi najlepszy okres od momentu swojego działania. Nie zazdroszczę tego, wręcz przeciwnie uważam że to świadczy o dobrze wykonanej pracy. Ale skoro strona zarabia to znaczy że ma sporo chętnych którzy na tej stronie przesiadują. Dlatego uważam że regulamin powinien być z modyfikowany i posty nie powinny być usuwane przez widzimisię moderatorów. Zdaje sobie sprawę że użytkownicy odchodzą a inni przychodzą i tak to się kręci. Chciałbym tylko by redakcja wzięła pod uwagę, że często sukcesy jakiegoś klubu powodują nową falę kibiców. Jak sukcesów nie ma i na ten moment na to się nie zanosi to tych fanów może być mniej. Nie ma sukcesów Barcelony, znani użytkownicy odchodzą a to może spowodować że ilośc kliknięć się zmniejszy a co za tym idzie wpływy z reklam zmaleją. Chcecie dobrze funkcjonować, chcecie zarabiać na stronie to właśnie warto zastanowić się dlaczego użytkownicy z tej strony odchodzą. Zwłaszcza że mowimy o tych którzy w plebiscycie na Złotą Piłkę byli w czołowej 20 czy też 10 a to świadczy o popularności tych osób. Niektórzy z nich byli niemal redaktorami tej strony. Niektórych z nich czytało się częściej niż artykuły na głównej stronie. Czy wam się to podoba czy nie ale bez La Rambli z użytkownikami ta strona miałaby zdecydowanie mniej reklam.
2
@Janiama mądrze mówi, polać mu.
0
@Janiama niektórzy sami „odchodzili” pare razy z tej strony i potem wracali. Albo zgłaszali komentarze... takie życie