- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1456 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ArcziArtt
2
Witam wszystkich po 2 tygodniach przymusowych wakacji, z racji dodania linku do swojego podcastu :)
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1456 Culés
11
"W poniedziałek w Wielkiej Brytanii rozpoczęły się badania kliniczne sprayu do nosa produkcji kanadyjskiej firmy SaNOtize. Według wcześniejszych badań oparty na tlenku azotu preparat ma 99,9 proc. skuteczności w walce z SARS-CoV-2.
Preparat SaNOtize opiera się na tlenku azotu - substancji, która jest również produkowana w ludzkim ciele i ma właściwości przeciwdrobnoustrojowe - pisze agencja AP, przypominając, że udowodniono bezpośrednie działanie tlenku azotu na wywołującego COVID-19 wirusa SARS-CoV-2.
Badania na uniwersytecie stanowym Utah wykazały skuteczność leku SaNOtize na poziomie 99,9 proc. Z kolei prowadzone na uniwersytecie stanowym Kolorado testy na gryzoniach potwierdziły redukcję o 95 proc. obecności koronawirusa w organizmie w pierwszym dniu po zakażeniu. W Kanadzie i w innych krajach trwają już badania kliniczne substancji."
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-spray-do-nosa-zabija-koronawirusa-rozpoczely-sie-badania,nId,4979863#comments4-1
2
@barcelonaLM Angole nie tacy głupi hę
6
@barcelonaLM ciekawe czy chip w spray da się zaaplikować?
6
@barcelonaLM koncerny farmaceutyczne nie lubią tego:D
1
@Barca1992 Pfizer teraz :D
https://media.giphy.com/media/32mC2kXYWCsg0/giphy.gif
22
@barcelonaLM skoro jest oparty na tlenku azotu, to znaczy też, że arginina, która jest prekursorem tlenku azotu jest tym lekarstwem. A ponieważ znajduje się w burakach, tak jak cytrulina w arbuzach, to oznacza, że nie potrzeba nam leków, tylko zdrowa żywność.
5
@Naturopata Komentarz dnia. Mądrego to miło poczytać