- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1088 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
3
Ale parówa co??
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1088 Culés
16
Griezmann pudłuje- sprzedać, bo się nie nadaje, ponad 100 mln ojro wywalone w błoto
Griezmann strzela i gra dobry mecz- nastrzelał ogórkom, zobaczymy z lepszymi
Wyjazd do Granady nie należał do najłatwiejszych, ale oczywiście gawiedź i tak znajdzie sobie punkt zaczepienia do krytyki. Polecam niektórym zmienić drużynę do kibicowania skoro tak was wszystko boli. Ulżycie sobie i nam.
3
@swiergol2 Jejku, po prostu każdy widzi, że chłop tu nie pasuje, strzeli coś od czasu do czasu i tyle. Zawodnik niewart kwoty jaką za niego daliśmy. Po prostu trzeba jemu podziękować latem i tyle.
4
@LuisSalvano Taaa. Według Ciebie. Tak samo jak według Ciebie powinien wrócić Neymar. Mi Griezmann pasuje i widać, że jak cała drużyna wraca do formy, ale jakie to ma znaczenie gdy ktoś z góry jest negatywnie do kogoś nastawiony. Każdy klub na świecie chciał by mieć zawodnika, który "strzela od czasu do czasu" jak Griezmann.
0
@swiergol2 Chłopie, nawet jego zwolennicy zaczynają przyznawać rację, że on do nas nie pasuje. Tu się odnajdują najlepiej zawodnicy z polotem, przebojowi, jak Fati, Pedri, od niedawna w końcu De Jong, czy wcześniej Neymar, Suarez, Iniesta, Alves. Griezmann to niestety wnosi tyle, co Gomesy, Songi, Trincao itd.
0
@swiergol2 Griezmann pudłuje-wina kolegi, bo mu źle podał.
Griezmann strzela-brawo, tak gra mistrz świata.
0
@LuisSalvano ty to jesteś dobry, porównywać Grieeza do Gomesa czy Songa. Ale czego ja oczekuje w sumie xDDD
0
@Bartek22 Ciekawe kto napisał, że jak Griezmann pudłuje to wina kolegi :-D Dobrze sobie czasem przypisać coś żeby pasowało do teorii :-D
0
@thcmenel420 Porównuję ich wkład do gry. Ale czego ja oczekuję, że akurat ty zrozumiesz.
0
@swiergol2 Było mnóstwo takich głosów w okolicach października i listopada.
Jak on ma trafić, skoro nikt mu nie podaje, przez co traci pewność siebie. Albo właśnie ewentualnie, że dostał złe podanie i przez to nie trafił.