La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 838 Culés

1

Rywalizacja w skokach narciarskich zakończyła się na kilka dni, jednak nawiążę do tego słynnego "tata Zuzanny" wypowiadane przez pana Babiarza. Ja rozumiem, że gość chce być pewnie w jakiś sposób zabawny, ale dla mnie używanie co rusz takiego określenia w stosunku do zawodnika to oznaka braku szacunku do niego.

To troszkę tak, jakby widniało gdzieś zdjęcie Messiego z małżonką i był podpis "Messi z kobietą urodzoną w [nazwa miejscowości]".

Może tylko ja mam takie uprzedzenie na tym punkcie, może jest ono na wyrost, ale naprawdę nie podoba mi się taka forma jaką stosuje dziennikarz TVP. :)

konto usunięte

2

@Ojciec5tkidzieci Babiarzowi ktoś zrobił straszną krzywdę, desygnując go do skoków narciarskich. On w lekkoatletyce w duecie z Chmarą spisuje się znakomicie. Tam jego wysoka kultura językowa ma rację bytu, a te długie wywody pasują jak ulał.

W skokach to nie przejdzie, jednak nie winiłbym go z tego powodu jakoś bardzo. W lekkoatletyce słucha się go znakomicie, w skokach niestety nie.

0

@Ojciec5tkidzieci Mowi to ojciec5tkidzieci ;)

2

@NeroTFP W plywaniu tez jest swietny.

konto usunięte

2

@lukaszbarca15 Tak, lekkoatletyka, pływanie i łyżwiarstwo figurowe - widać, że to jego koniki. Większość rzeczy mówi z głowy.

3

@NeroTFP To tak jak tych dwoch komentatorow z eurosportu co komentuja kolarstwo i biathlon.

0

@lukaszbarca15 no i ci od snookera w Eurosporcie. ;)

0

@Ojciec5tkidzieci Akurat od snookera nie kojarze bo nie lubie tego sportu tak jak i golfa ;)

1

@Ojciec5tkidzieci wąsaczu groźny z wyglądu, a wspaniały lotniku, rekordzisto Norwegii 252 metry, dwukrotny brązowy medalisto igrzysk olimpijskich!
Jaka będzie twoja riposta na to co się działo?

1

@KacperVEB Oda do Johanssona, klasyk. :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?