- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1166 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1166 Culés
11
Griezmann plusy:
50:23 – Dobrze pociągnął akcję wyżej I zagrał do Dembele, ale niestety ten zamiast z prawej, to zszedł na lewą I zmarnował swoją okazję.
https://imgur.com/AP0skMd
Griezmann minusy:
19:45 – Zła decyzja, uważam że powinien był zagrywać do wbiegającego Firpo, który mógłby wtedy szukać Martina wbiegającego.
https://imgur.com/fCyFD6G
20:17 – Zła decyzja. Podjął złą decyzje o braku podaniu do Pedriego, a oprócz tego za długo holował piłkę, ostatecznie rozciągnął do Desta.
https://imgur.com/PT0kj6n
41:55 – Zła decyzja. Uważam, że mógł próbować podać tutaj do Braithwaite’a na jego prawą nogę, który był wręcz idealnie ustawiony na sam na sam, gdyż obrońca próbował wejść przed niego. Dzięki temu mogłobyć 1-0.
https://imgur.com/lZvdBVd
42:54 – Poważny błąd za to pół oceny w dół. Strata po nie opanowaniu piłki.
https://imgur.com/MbXVpzh
47:56 – Niedokładne podanie w niebezpiecznej strefie. Pół oceny w dół.
https://imgur.com/Eje4D0v
52:05 – Moim zdaniem zła decyzja o oddaniu strzału, w pole karne wcześniej wbiegał Dembele, a po chwili ruszał w wolne pole Pedri I mógł się pokusić o podanie chociaż do młodego Hiszpana.
https://imgur.com/goxzfg7
Podsumowanie
Zacznijmy od plusów. Gra w obronie, odbiory piłek (14’, 20’), gra w rozegraniu lekko na plus, głównie ograniczał się do gry na boki, ale mimo wszystko mógł zakończyć mecz z asystą. Wracając do pochwalenia za grę w rozegraniu, to dobrze rozciągał na boki (2’, 19’, 28’, 33’, 51’) I to tyle. Raz faulowany (32’). Teraz minusy, to złe decyzje (20’, 21’, 42’, 53’), 2 poważne błędy (43’, 45’+3’), straty (18’, 32’, 45’+2’, 55’). Za dwa poważne błędy ocena w dół, ilość strat kolejne pół oceny w dół, złe decyzje kolejne pół I do tego mała aktywność na boisku, to kolejne pół oceny w dół. Dostałby pół oceny w górę, gdyby zakończył mecz z asystą, ale zawodnik takiej klasy nie może ograniczać się tylko do gry na boki. 3.5 to ocena ostateczna.
Oznaczeni:
@norbi77 @Yoshi94 @masq @Kamil92 @mekston
@kryhaa @tristan87 @macio_944 @RonnieVEB @Archie
2
@Rewolucja123 na ujęciu z plusów Griezza widać dobrze co znaczą skrzydłowi...
w sumie... jak oni to zmarnowali, nie mam pojęcia...
0
@Moriarty Tak samo było z Destem jak grał.
4
@Rewolucja123 Osobiście moim zdaniem najgorszy transfer w historii klubu. Najwyższa pensja w klubie (nie licząc Leo), zero wkładu i zablokowanie innych transferów
2
@itmustbejoke Moim też. Dembele, Coutinho dużo więcej dobrych momentów mieli a Griezmann kosztował sporo pieniędzy, zarabia po Leo najwięcej a w Barcelonie na świetnym poziomie zagrał najwyżej 5 meczów. To jest jakiś dramat.
0
@kamilo0066 Cou zagral bardzo fajne pol sezonu jak przyszedl - czego Griez nie zrobil jeszcze.
Mozliwe ze tez Cou lepiej by sie czul z Iniesta na boisku. Trudno powiedziec czy to tez nie byl jakis dodatkowy czynnik.