- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1149 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
mekston
5
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1149 Culés
13
W związku że zbliżają się święta postanowiłem zmienić awatar na taki z świątecznym klimatem. Od jakiegoś już czasu zmieniałem na nowy miesiąc ale tu będzie wyjątek
Oto zdjęcie w powiększeniu
https://www.instagram.com/p/CIZIbRfFrzD/?igshid=lda0e3q232zz
Dla przypomnienia jutro wracam do nominacji AVN Awards 2021
@IronSanHybrid @Colon @Bartunek @zawsze_barca @PanZagadka @lukasbarca86 @Kurkmen @baczmus
@Chaoss @Barca1992
0
@lucas/catalan Dodatkowo oznaczeni do mojego postu
@pt9 @Ojciec5tkidzieci @VenoM @aro1
2
@lucas/catalan @Bartunek patrząc na twój awatar nie widać żebyś się takimi rzeczami interesował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@MesQueUnClub96 po twoim widac doskonale :D
0
@Rust_Cohle nie rozumiem, a poza tym się tym nie interere ;)
2
@MesQueUnClub96 no wygladasz jakbys wlasnie zobaczyl avek Lucasa w calosci
0
@Rust_Cohle a, no to już wiadomo.
2
@MesQueUnClub96 Nie pogardzę niczym, po prostu NICZYM co ma dziurę, więc może być ładna samica, ale też może i być arbuz z wyrytą dziurą.
0
@lucas/catalan Mam ładniejszy avatar.
1
@Bartunek potwierdzam, moje drzwi, a wlasciwie dziurka od klucza sie o tym przekonała.
0
@VenoM co to za panna?
3
@lucas/catalan Josephine Skriver, modelka.
0
@VenoM Powiem jedno, niech zmieni branżę
0
@lucas/catalan ładniutko.
Ech z13 mln filmików z PH zostało raptem 3mln...
1
@baczmus Jak to?
0
@lucas/catalan Otóż tak, nie w temacie ekspert?
0
@VenoM Nie jestem w temacie, niestety wszytkiego nie da się ogarnąć
0
@lucas/catalan Moja ulubiona modelka. Może lepiej nie. ^_^
1
@VenoM ahh Josephine :3