- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1393 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ArcziArtt
2
Witam wszystkich po 2 tygodniach przymusowych wakacji, z racji dodania linku do swojego podcastu :)
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1393 Culés
0
Mam pytanie do znawców komputerowych mianowicie dzisiaj odebrałem laptopa z serwisu - wymiana matrycy. Na starej kolory były żywe jak był czarny to czarny biały to biały itd a na nowej te kolory są wyblakłe czarny tak jakby z domieszką białego a biały to taki kremowy. Jeżeli ruszam góra/dół to kolory mocno się zmieniają czego na starej nie było. Podobno założona jest tego samego producenta o tych samych numerach. Na zdjęciu widać jak chyba matryca odchodzi od pokrywy.
https://zapodaj.net/2ec5b88748de3.jpg.html
0
@Vhaeraun Brakuje pytania :)
0
@Azi Chyba wiadomo czego oczekuje. Czy coś takiego powinno mieć miejsce
1
@Vhaeraun Jeżeli oryginalnie matryca tak nie odstawała to raczej dziwne byłoby gdyby miała tak wyglądać po wymianie. Ale nie jestem znawcą tematu a świat potrafi zaskoczyć ;)
0
@Azi a co z kolorami?
0
@Vhaeraun spierniczyli robotę
ale będzie pan zadowolooony
0
@Vhaeraun Nie mam pojęcia. Zakładam że to również może być efekt wadliwej wymiany ale sam pracuję na 2 monitorach podpiętych do jednego kompa. Na obu jest ta sama tapeta i na obu wygląda ona kolorystycznie trochę inaczej. Monitory nie są uszkodzone więc to zapewne efekt różnych ustawień - tyle że dla mnie to ma tak znikome znaczenie że nawet nie próbowałem bawić się ustawieniami.
0
@Guffi Wcześniej miałem Błyszczącą IPS teraz matową jednak różni się numerami ;)
Oryginalna:
NV156FHM-N42
Nowa:
NV156FHM-N41
0
@Azi Jednak jest inna matryca ;) Wcześniej miałem błyszczącą IPS a teraz matową nr również się różnią
Oryginalna:
NV156FHM-N42
Nowa:
NV156FHM-N41
Niby mam włożoną droższą ale (...)wa jest.