- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 623 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 623 Culés
6
39 lat temu ogłoszono stan wojenny w Polsce. To była również niedziela i tak jak dziś ludzie protestowali na ulicach, tak jak dziś nie było teleranka i tak jak dziś bojownik o wolskę spał do południa. A telewizja publiczna też siała toporną propagandę.
9
@Guffi tak i jak dzisiaj nie można napisać ***** ***, ani nikogo sobie obrazić w Internecie, na ulicy bo zaraz jesteśmy spałowani.
Ludzie naprawdę nie doceniają tego jak dobrze mają w tym momencie, pisząc że jest gorzej jak za komuny.
W szkole za scenkę gdzie naśmiewano się z Jaruzela (nie wprost, tylko podprogowo) zawinięci na milicje. Na milicji ojciec prosi o wypuszczenie i zostaje jeszcze spałowany.
Gdyby duża część młodych osób przeżyła komune, by doceniła jaki komfort życia teraz ma.
3
@draxidox przecież dzieci tuska i urbana już z nazistami zrownywali pisiorow.
2
@draxidox Idąc tym tokiem to ludzie w 1981 też powinni być zadowoleni. W końcu nie było łapanek na ulicach, nikt nikogo nie gazował w komorach itd. Młode osoby w 1981, które nie przeżyły wojny nie doceniały komfortu życia
1
@Guffi to się tyczy tego, że duża cześć osób, w szczególności młodych rzuca slogany "Jak za komuny". Za komuny za wyzywanie kogoś z obozu rządzącego się pałowało.
4
@Guffi Co ty za głupoty piszesz, to się w głowie nie mieści. A pewnie o tamtych czasach nie masz zielonego pojęcia. Następnym razem nie pisz, albo pomyśl.
1
@Guffi Przecież nie wszyscy są zadowoleni i mają prawo to swoje niezadowolenie okazać. Nie tylko na ulicach ale przede wszystkim przy urnach. Wtedy to było niemożliwe. To jest ta różnica.
0
@kamilop pamiętam lata osiemdziesiąte lepiej niż Ci się wydaje.