- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 556 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 556 Culés
0
Co do Don Kasjo i jego słów to bardzo dobrze że szczeka. Bob Arum właśnie ma pretensje do jednego z najlepszych zawodników świata Terence Crawforda że ten siedzi cicho, nie potrafi się promować na twitterze czy instagramie i przez to musi dokładać do jego walk. Sam poziom sportowy nie wystarczy niestety taki biznes a Don Kasjo granicy nie przekroczył. Nikogo nie pobił czy chyba nie naubliżał, jakieś zaplecze bokserskie ma, więc jeśli w taki sposób chce się promować to proszę bardzo
4
@Kusco15 nie naublizał? on wyzywa wszystkich od debili i wkońcu trafi kosa na kamień, czekam na ten moment. typ jadł kiełbase z grilla pod prysznicem dalej sie nie bede na jego temat wypowiadał, to nie jest żaden sportowiec, mówi, że przed walkami melanżuje. Co do promowania masz racje Conor to robił zajebiscie :P
0
@Kusco15 Noo spoko to jest freakowa gala. Kupiłem ppv i będę oglądał bo mnie to bawi. Natomiast Kasjo nie jest dla mnie wiarygodny bo obsrał zbroję i ucieka do boksu bo wie, że Tyburski, czy Lupa zabiliby go w mma.
2
@NaFazieHitman Noo to prawda. Ciśnie wszystkich. Pomówił Najmana ostatnio i sprawa trafiła do sądu.
1
@NaFazieHitman Znaczy ja go nie śledze dlatego napisałęm "chyba". Jeśli wyzywał od debili to jeszcze light są tacy co dla sławy życzyli rywalowi śmierci czy wyzywali od najgorszych
0
@Kusco15 Dokładnie tak jest. Gość jest wariatem ale szokuje i ubliża wszystkim i czepie wielką kasę na tym.
2
@MaTt_BarcaFan Fajne podejście. Jak była pierwsza gala Fame też pisałem że po co promować patologie itp. Trzeba to traktować jak jakiś wrestling czy film akcji i tyle.